Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

QUOTE(himalaia @ 2010 09 16, 01:11)
Ne tik... Didesnės koncentracijos AHA balina odą, stiprina kolageno/ elastino skaidulas, kad oda stangresnė būtų.

Yra racijos naudoti abi kartu, svarbu tik kad oda toleruotų.


O kokia ta didesnė koncentracija?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 09 16, 01:12)
O kokia ta didesnė koncentracija?

Kažkiek gali balinti ir mažesnės koncentracijos, bet efektyviau turėtų 10% ir daugiau. Tik nuolatinis aukštos koncentracijos (virš 10%) AHA naudojimas nėra gerai moksliškai ištirtas, tai neaišku ir kokios pasėkmės gali būti. Manoma, kad atvirkščiai, oda kaip tik gali greičiau pasenti.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 16, 08:31)
Kažkiek gali balinti ir mažesnės koncentracijos, bet efektyviau turėtų 10% ir daugiau. Tik nuolatinis aukštos koncentracijos (virš 10%) AHA naudojimas nėra gerai moksliškai ištirtas, tai neaišku ir kokios pasėkmės gali būti. Manoma, kad atvirkščiai, oda kaip tik gali greičiau pasenti.


Aš mat kažkaip galvojau apie masiniam vartotojimui pritaikytą 8-10 proc. versiją AHA ir 1-2 proc. BHA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 09 15, 13:01)
Kokius naudoji? smile.gif

su BHA LRP Effaclar K, nedidelis ten jo procentas, bet aš labai seniai naudoju, apie metus ar daugiau. Juodų inkštirų neturiu, bet tokių baltų lyg poodinių yra sad.gif
su AHA Zeniac LP
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 09 16, 13:17)
su BHA LRP Effaclar K, nedidelis ten jo procentas, bet aš labai seniai naudoju, apie metus ar daugiau. Juodų inkštirų neturiu, bet tokių baltų lyg poodinių yra sad.gif
su AHA Zeniac LP

O "Paula's Choice" esi bandžius su BHA, AHA?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 09 16, 13:20)
O "Paula's Choice" esi bandžius su BHA, AHA?

esu turėjus BHA lotion
beveik pilną sunaudojau, bet man jokio poveikio nebuvo. Bet dabar himalaia išaiškino, kad pagal odos tipą reik rinktis lotion'as, gelis, liquid, tai mano atveju reikėjo gelio arba liquid
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 09 16, 15:22)
esu turėjus BHA lotion
beveik pilną sunaudojau, bet man jokio poveikio nebuvo. Bet dabar himalaia išaiškino, kad pagal odos tipą reik rinktis lotion'as, gelis, liquid, tai mano atveju reikėjo gelio arba liquid

Mane irgi gelis domina. Visiškai jokio poveikio, nesumažėjo inkštirų nuo losjono?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 09 16, 14:44)
Mane irgi gelis domina. Visiškai jokio poveikio, nesumažėjo inkštirų nuo losjono?

kiek atsimenu tai ne, kitaip nebūčiau likučio pardavus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 09 16, 01:38)
Aš mat kažkaip galvojau apie masiniam vartotojimui pritaikytą 8-10 proc. versiją AHA ir 1-2 proc. BHA  smile.gif

Tai aš apie tą patį smile.gif Tiesiog 8% AHA turbūt tik PC turi. Skaičius 10% populiaresnis- apvalesnis matyt geriau atrodo, arba tyrimai su tokia koncentracija daugiausiai atliekami, tai ir paminėjau jį.
Atsakyti
Pirma užsisakiau ODA valiklį ir kremą, o tik paskui jūsų temą radau doh.gif Prisijungiu prei naudojančių kosmetiką su rūgštim, tikiuos neteks nusivilt ar namie slėptis, kai visas "grožis" į viršų lipt pradės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 10 14, 18:15)
Gal kas jau isbande ar naudoja nauja Vichy priemone NORMADERM
NORMADERM Tri-Activ Anti-Imperfection Hydrating Care
Jis drekina , issaugo matine oda, tinka probleminei odai , labai sudomino aprasymas:
NORMADERM Tri-Activ Anti-Imperfection Hydrating Care is an all-in-one daily-use care to: treat imperfections, provide 24 hour hydration and leave a long lasting matte finish.

Its unique Hydra Peeling technology is a new association of 3 peeling ingredients in daily hydrating care (salicyclic acid, glycolic acid, LHA). LHA is a patented ingredient that helps gently micro-exfoliate the surface of the skin for a smoother surface and uniform complexion. Purifying salicylic acid targets pores and helps break down blackheads and whiteheads by gently microexfoliating the top layer of skin and clearing blocked pores. Glycolic acid naturally neutralises bacteria that cause imperfections. The three ingredients are combined in a hydrating emulsion-gel texture that is quickly absorbed into the skin and provides a matte finish.
user posted image

Gal kas bandete sia Vichy priemone su rugstymi ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 10 14, 19:52)
Gal kas bandete sia Vichy priemone su rugstymi ? 4u.gif

As turejau meginuka 4ml, nezinau, bet kazkaip nepajauciau jokio poveikio.
Ryte naudoti negalejau, nes ant virsaus uztepta kremine pudra atrode nekaip schmoll.gif Tad naudojau vakare. Mao oda yra misri, bet ziuriu, kad dabar pradejo kiek sauseti, tai drekino sis kremas man per mazai, del matiskumo nieko negaliu pasakyti, nes kaip ir sakiau nakciai tepiau.

Is kitos puses as spuogu neturiu, tai gal del to man jokio ispudzio jis nepaliko. Gal spuogota oda kitaip reaguotu.


As pati naudoju Avene Cleanance K krema su rugstimis, ir galiu pasakyti, kad inkstiru tikrai sumazejo thumbup.gif Tik nezinau kas cia labiausiai padejo, nes taip pat naudoju Avene kauke su AHA ir BHA, juoda moli ir kartais su kilpute pasidarbuoju.
Atsakyti