Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.6

QUOTE(Ramce @ 2010 08 31, 16:02)
Cia visuose miestuose? blink.gif

Nežinau, bent jau vilniuje moka po 3 mėnesių nuo dokumentų sutvarkymo.

QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 31, 16:02)
norejote pasakyti, kad moka po triju menesiu, nes i prieki tikrai niekas nemoka, nes pajamos per du likusius menesius gali pasikeisti laaabai daug..

taip , tą norėjau pasakyt.
Atsakyti
oj vargeli ti uz ka as mokesiu uz buta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 08 31, 16:14)
oj vargeli ti uz ka as mokesiu uz buta blink.gif

aš birželio vidury gal tvarkiaus , na ir iki dabar negaunu. tai kad jų nepaskubinsi, sakė mokės po trijų mėnesių.
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 08 31, 15:14)
oj vargeli ti uz ka as mokesiu uz buta blink.gif

o cia jau niekam neidomu..
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2010 08 31, 16:18)
o cia jau niekam neidomu..

tai aisku kad niekam nerupi ir niekam neidomu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 31, 14:02)
norejote pasakyti, kad moka po triju menesiu, nes i prieki tikrai niekas nemoka, nes pajamos per du likusius menesius gali pasikeisti laaabai daug..

Cia toks klausimas man iskilo, pasalpa susitvarkiau pries pora savaiciu, gausiu neaisku kada, tai jei pvz kita men MB alga bus didesne, ir iseis tie 350lt ar kiek ten, tai pasalpos nemokes? Kaip buna, jei keiciasi pajamos?
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2010 08 31, 16:33)
Cia toks klausimas man iskilo, pasalpa susitvarkiau pries pora savaiciu, gausiu neaisku kada, tai jei pvz kita men MB alga bus didesne, ir iseis tie 350lt ar kiek ten, tai pasalpos nemokes? Kaip buna, jei keiciasi pajamos?

pagal įstatymą jūs turėtumėt pranešti soc.skyriui, kad keičiasi pajamos. tuomet gautumėt pašalpą tik už tuos mėnesius, kai ji jums priklausė. O jeigu nepranešit kad pajamos pakito ir plius pašalpą gausit, man rodos, ją vis tiek reikės grąžinti.( dėl to nesu tikra).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iliuzija.: 31 rugpjūčio 2010 - 14:36
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 08 31, 15:22)
tai aisku kad niekam nerupi ir niekam neidomu  verysad.gif

cia nuo savivaldybes priklauso, pvz pas mus moka sekanti menesi, viena tvarkaisi- sekanti ismoka, jei skaiciuoja tris pries tai buvusius menesius, jei perskaiciuoja is vieno- tai laukia kol baigsis tas menuo ir tada tik pradeda skaiciuoti, bet man po perskaiciavimo vistiek ismokejo kaip ir priklauso sekanti menesi...
taigi ziurint kurioje vietoje gyvenate ir ar savivaldybe turi pinigeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija. @ 2010 08 31, 14:35)
pagal įstatymą jūs turėtumėt pranešti soc.skyriui, kad keičiasi pajamos. tuomet gautumėt pašalpą tik už tuos mėnesius, kai ji jums priklausė. O jeigu nepranešit kad pajamos pakito ir plius pašalpą gausit, man rodos, ją vis tiek reikės grąžinti.( dėl to nesu tikra).

Gal dar atsiras zinanciu tiksliai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 31, 16:52)
cia nuo savivaldybes priklauso, pvz pas mus moka sekanti menesi, viena tvarkaisi- sekanti ismoka, jei skaiciuoja tris pries tai buvusius menesius, jei perskaiciuoja is vieno- tai laukia kol baigsis tas menuo ir tada tik pradeda skaiciuoti, bet man po perskaiciavimo vistiek ismokejo kaip ir priklauso sekanti menesi...
taigi ziurint kurioje vietoje gyvenate ir ar savivaldybe turi pinigeliu mirksiukas.gif

sake gausiu uz rugpjuty iki rugsejo 10 dienos thumbup.gif
o gal man kas paskaiciuotu kiek as ziema mokeciau uz sildyma?
vyro pajamos 686 mano 520+50(uz vaika)
didelis aciu butu
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 08 31, 16:13)
sake gausiu uz rugpjuty iki rugsejo 10 dienos thumbup.gif
o gal man kas paskaiciuotu kiek as ziema mokeciau uz sildyma?
vyro pajamos 686 mano 520+50(uz vaika)
didelis aciu butu

Jeigu neturite viršpločio, už šildymą Jums kompensuos pilną kainą.
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2010 08 31, 18:24)
Jeigu neturite viršpločio, už šildymą Jums kompensuos pilną kainą.

turim tik buta 54 kvadratu,kompensuos visa sildyma?ar tikrai?nes lyg kazkiek moketi reikes mano manymu negi nieko g.gif ax.gif
Atsakyti