Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.6

QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 08 31, 16:13)
sake gausiu uz rugpjuty iki rugsejo 10 dienos thumbup.gif
o gal man kas paskaiciuotu kiek as ziema mokeciau uz sildyma?
vyro pajamos 686 mano 520+50(uz vaika)
didelis aciu butu

vienam zmogui ploto normatyvas 38kv.m. likusiems seimos nariams po 12kv.m
jei esate seimoje 3 asmenys 38+12+12=62kv.m (taigi jums kompensuotu uz 62kv.m)
sildymui seima (visi tame bute deklaruoti asmenys) is bendru pajamu gali skirti 20%
taigi is savo (seimos pajamu atimkite seimos VRP(350x3=1050lt)) x 20% ir gausite suma, kuria galite moketi uz sildyma, o likusia saskaitoje nurodyta suma jums kompensuos...
jei gausis nulis- vadinasi jusu pajamos neleidzia jums skirti pinigeliu sildymui- tada kompensuojama visa suma..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 31 rugpjūčio 2010 - 17:32
o kaip dar su kompensacija uz sildyma, jei mes namie kurenam patys, savom malkom. tai norint gauti kompensacija reikia kvitus kokius pateikt uz malkas pirktas ar kaip ten?
Atsakyti
QUOTE(kartitiesa @ 2010 08 31, 18:38)
o kaip dar su kompensacija uz sildyma, jei mes namie kurenam patys, savom malkom. tai norint gauti kompensacija reikia kvitus kokius pateikt uz malkas pirktas ar kaip ten?

cia seniunijoj pas save reiktu pasikonsultuoti, nes sunku kazka pasakyt, kai ne malkom sildom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 31, 19:25)
vienam zmogui ploto normatyvas 38kv.m. likusiems seimos nariams po 12kv.m
jei esate seimoje 3 asmenys 38+12+12=62kv.m (taigi jums kompensuotu uz 62kv.m)
sildymui seima (visi tame bute deklaruoti asmenys) is bendru pajamu gali skirti 20%
taigi is savo (seimos pajamu atimkite seimos VRP(350x3=1050lt)) x 20% ir gausite suma, kuria galite moketi uz sildyma, o likusia saskaitoje nurodyta suma jums kompensuos...
jei gausis nulis- vadinasi jusu pajamos neleidzia jums skirti pinigeliu sildymui- tada kompensuojama visa suma..

tai jaigu mums kompensuotu 64kv.m tai reiskia viska nes musu 54kv.m blush2.gif nepykit kad tiek klausineju ale noriu zinoti
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 08 31, 18:42)
tai jaigu mums kompensuotu 64kv.m tai reiskia viska nes musu 54kv.m blush2.gif nepykit kad tiek klausineju ale noriu zinoti

(1258-1050)*20%=208*20%=41.6lt
tiek galite leisti sau moketi uz savo busta iki 64kv.m likusia suma kompensuos...
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 31, 19:54)
(1258-1050)*20%=208*20%=41.6lt
tiek galite leisti sau moketi uz savo busta iki 64kv.m likusia suma kompensuos...

aciu labai ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ar soc.stipentija imanoma gauti jei seimos pajamos vienam zmogui siekia 430lt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkyta1234 @ 2010 08 31, 20:00)
Sveikos, ar soc.stipentija imanoma gauti jei seimos pajamos vienam zmogui siekia 430lt? 4u.gif

soc stipendija skiriama tik soc remtiniems(asmeniui 350lt/men), neigaliems ir naslaiciams...
soc paramai gauti- jusu pajamos per dideles, todel ir soc stipendija nepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(kartitiesa @ 2010 08 31, 18:38)
o kaip dar su kompensacija uz sildyma, jei mes namie kurenam patys, savom malkom. tai norint gauti kompensacija reikia kvitus kokius pateikt uz malkas pirktas ar kaip ten?

nereikia jokiu kvitu.reikia pateikti namo dokumentus bei lapa ,kas siame name deklaruoti.skaiciuos pajamas,ir tuomet spres kokia suma bus skiriama.
mano butas 24kvadratai,kurenu malkomis,gyvena 3asmenys,tai kompensacijos gavau 60lt/men.
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija. @ 2010 08 31, 14:35)
pagal įstatymą jūs turėtumėt pranešti soc.skyriui, kad keičiasi pajamos. tuomet gautumėt pašalpą tik už tuos mėnesius, kai ji jums priklausė. O jeigu nepranešit kad pajamos pakito ir plius pašalpą gausit, man rodos, ją vis tiek reikės grąžinti.( dėl to nesu tikra).


man soc. skyriuje sakė, kad įsidarbinus reikia pas juos atnešti darbo sutartį.

Paklausiau kas bus, jei šeimos pajamos ir įsidarbinus neviršys 350 lt/vienam nariui, tai sakau "gal ir iš buhalterijos reikia atnešti apie pajamas tada pažymą", atsakyma buvo "aha". O kaip ten toliau skaičiuoja, tai gerai nežinau.

gal kas nors jau realiai žinote ir galite patarti daugiau...
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2010 08 31, 15:33)
Cia toks klausimas man iskilo, pasalpa susitvarkiau pries pora savaiciu, gausiu neaisku kada, tai jei pvz kita men MB alga bus didesne, ir iseis tie 350lt ar kiek ten, tai pasalpos nemokes? Kaip buna, jei keiciasi pajamos?

jei pasalpa tvarketes rugpjucio menesi (skaiciavo is 3 pries tai menesiu) ir pasalpa skyre 3 menesiams..(rugpjutis, rugsejis, spalis)
tai uz rugpjuti ir rugseji pasalpa gausite, tik rugsejo menesi turesite butinai pranesti, kad padidejo pajamos - jei zinote tiksliai, kad virsys 350lt/men vienam asmeniui- galite iskart pasakyti, kad spali nebemoketu (nes rugsejo pajamos bus per dideles) o jei nesate tikra, kad bus daugiau nei 350lt- galite pristatyti rugsejo pajamas...

man tik idomiai atrodo, kodel algai sumazejus neperskaiciuoja(moka ta ka paskaiciavo is praejusiu 3 menesiu), o algai padidejus(nevirsijant 350lt)- perskaiciuoja(juk turetu moketi nes praejusieji trys menesiai buvo vargingi)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 01 rugsėjo 2010 - 08:32
Bet kaip idomiai, man seniunijoj apie jokius pajamu pasikeitimus ir pranesimus nesake, nors mate, kad pajamos kintancios. Apie tai net kalbos nebuvo. g.gif Kazin kaip butu, jei rizikuociau ir nepranesciau. blush2.gif
Atsakyti