Įkraunama...
Įkraunama...

Numerologija

Sveikos,

kas galėtų man pagelbėti ir paaiškinti ką reiškia mane nuolat persekiojantis skaičius 11 ant automobilių numerių? smile.gif
Atsakyti
cia visi tik klausia ? unsure.gif
Atsakyti
Gal kas nuorodą kokią pasiūlytų kur info apie nuolat persekiojančius vienodus skaičius,mobiliame,laikrodyje 11.11 21.21 13.13 ir pan
Atsakyti
QUOTE(jovi.b @ 2014 04 29, 18:34)
Sveikos,

kas galėtų man pagelbėti ir paaiškinti ką reiškia mane nuolat persekiojantis skaičius 11  ant automobilių numerių? smile.gif

Sveiki, pabandysiu padėti atsakydama 4u.gif
Skaičius jus persekiojantis iš tikrųjų yra griūtys, bet jūsų atveju, tai sėkmę nešantis. Jei paanalizuosite visus pasaulio įvykius, tai griūtys ( cunamis, Niujorko teroro išpuolis..net Kristaus mokinys Judas Iskarijotas, vienas iš dvylikos mokinių išdavikas. Ko pasekoje Kristus buvo nukryžiuotas, likus 11 mokinių. )
Mums visiems Dievas rodo ženklus, tik deja, ne visi kreipia į juos dėmesį. Kai jau įkyriai siunčiami ženklai pasikartojantys, verta sustoti ir gilintis kodėl, nes vėliau gali jie aplamai tiesiog išnykti.

2004 m. Indijos vandenyno cunamis – plataus masto stichinė nelaimė, įvykusi 2004 m. gruodžio 26 d. Indijos vandenyno pakrančių regione. Paskaičiuokime 1+2+2+6=11 Metų neimu, nes tai neplanuotas įvykis.
Rugsėjo 11 d. teroristiniai išpuoliai – serija koordinuotų savižudžių išpuolių surengtų islamo ekstremistų JAV, 2001 m. Čia reikšmė diena 11, tai planuotas įvykis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERIKULKA: 20 rugpjūčio 2014 - 19:16
QUOTE(SICILIJOS MAMA @ 2014 08 19, 21:04)
Gal kas nuorodą kokią pasiūlytų kur info apie nuolat persekiojančius vienodus skaičius,mobiliame,laikrodyje 11.11    21.21    13.13  ir pan

Jūsų atveju, Jūs einate ne tuo keliu ir todėl gaunate pasikartojančių skaičių ženklus. Argumentai: Šventam Rašte sakoma: mes visi atėjome su talentais ir gabumais, jei einame ne savo atėjusio talento keliu, Dievas mus perspės duodamas ženklus. Jūsų gyvenimas nesiklosto, energijos turite daug, atlaikote šeimoje 4 kampus, bet įvykus bum palūžtate dvasiškai ir vėl keliatės. Jūs dar savęs neradote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERIKULKA: 20 rugpjūčio 2014 - 19:28
Dažnai pasikartojantys skaičiai laikrodyje, telefone, manyčiau, reiškia, kad dažnai į juos žiūrite biggrin.gif nes galbūt laukiate skambučio, žinutės ar tiesiog mėgstamo tv serialo - laukiate, kada ateis ta valanda, kai jį rodo ir bus galima įsijungti tv biggrin.gif Kai sėdi su vaiku namie, taip dažnai būna daugeliui mamų wink.gif

Mane irgi nuolat persekioja vienas trijų skaičių derinys - jis yra mano ir vaiko dokumentuose, įv. pažymėjimuose, gimdymo namų palatos nr. ir t.t. Neseniai dariau vaiko numerologiją, sužinojau, kad jo gimimo datos skaičius yra X, netikėtai sugalvojau sudėti ir to persekiojančio derinio skaičius, gavau tą patį skaičių X! Padariau paprasčiausią išvadą, kad tas persekiojimas - tai priminimas, jog turiu jam skirti daugiau dėmesio (nesakau, kad iki šiol jo buvo mažai), netgi žinau dėl ko (pvz, mažokai sveria, reikia daugiau, dažniau maitinti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 21 rugpjūčio 2014 - 09:25
ERIKULKA o gal man ir galit paaiškinti ka 18 skaičius reiške 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2014 08 21, 20:44)
ERIKULKA o gal man ir galit paaiškinti ka 18 skaičius reiške  4u.gif

Sveiki,iš Jūsų mamos močiutės yra palikimas, kurį paveldėsite Jūs. Tai palikimas susijęs su pinigais. Jis nebus laikomas, kaip turtas. O kol kas karo ir tiesos kelias, kol jį pasieksite. Todėl pas Jus būna dienų, kad per dieną keičiasi situacijos: iš geros į blogą ir atvirkščiai. Kitiems žmonėms net kartais nesuprantama Jūsų nuotaikų kaita. Įvykdykite savo prosenelės valią ir gyvensite ramybėje, gyvenimas Jums nušvis kitomis, šviesiomis spalvomis!
Atsakyti
QUOTE(ERIKULKA @ 2014 08 22, 22:50)
Sveiki,iš  Jūsų mamos močiutės yra palikimas, kurį paveldėsite Jūs. Tai palikimas susijęs su pinigais. Jis nebus laikomas, kaip turtas. O kol kas karo ir tiesos kelias, kol jį pasieksite. Todėl pas Jus būna dienų, kad per dieną keičiasi situacijos: iš geros į blogą ir atvirkščiai. Kitiems žmonėms  net kartais nesuprantama Jūsų nuotaikų kaita. Įvykdykite savo prosenelės valią ir gyvensite ramybėje, gyvenimas Jums nušvis kitomis, šviesiomis spalvomis!

AČIŪ 4u.gif Ir dar sakykit o kaip sužinot kokia ta valia buvo
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2014 08 22, 20:10)
AČIŪ 4u.gif  Ir dar sakykit o kaip sužinot kokia ta valia buvo


Jūs turite pati ieškoti. Kažkodėl informacija ateina,kad Jūsų mama žino.
Atsakyti
QUOTE(ERIKULKA @ 2014 08 22, 23:22)
Jūs turite pati ieškoti. Kažkodėl informacija ateina,kad Jūsų mama žino.

Aišku reikės pasidomėti ir pacios gal bobutės paklausti.Jei nesutrugdysiu ir dar vienas skaiciukas mane lydi 5 ka jis galetu reikst
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2014 08 22, 20:31)
Aišku reikės pasidomėti ir pacios gal bobutės paklausti.Jei nesutrugdysiu ir dar vienas skaiciukas mane lydi  5 ka jis galetu reikst

Jums asmeniškai, tai šis skaičius reiškia, kad Jus aplanko kartais tokia intuicija stipri, kad atrodo, jog jei būtumėte žinojus, būtumėte užbėgus įvykiams už akių 4u.gif . Nežinau dėl bobutės, bet jūsų mama, tai tikrai turi atsiminti, ką jai sakė jos močiutė, kadangi mama buvo labai mylima močiutės.
Atsakyti