Įkraunama...
Įkraunama...

Numerologija

AČIŪ dar karteli 4u.gif reiks paklausti mamos smile.gif
Atsakyti
labai sudomino Jūsų atsakymai.Noriu paklausti, ką galėtų reikšti daug 2 mano gimimo datoje- yra keturi dvejetai, o pagal Pitagoro kvadratą jų yra net 7...
Atsakyti
Labas vakaras! Gal kas zino, ka tai galetu reiksti? Kiekviena vakara, daug daug metu matau laikrodyje 22:22. Diena niekad nepastebiu 11:11, 10:10, 23:23.. tik ateima vakaras ir kiekviena miela vakara matau ta 22:22.. Jau net keista. Gal tai koks zenklas?
Atsakyti
Sveikos, aš kažkaip čia užsitaikiau ant numerologijos, pradėjau skaičiuotis visus savo skaičius, žodžiu gaunasi pas mane praktiškai visur 9. Dar kartais būna su juo šmėščioja 6. Gimimo data,asmens kodas, pitagoro kvadrate išvis berods 7 devynetai ar pan, automobilio turėto numeris sudėtas buvo 9, net tapatybės kortelės nr sudėtas 9. Aš gimiau 9d. Ką galėtų reikšti tas 9? smile.gif
O laikas tas 00.00, 22.22, 23.23 ir pan pas mane praktiškai kiekvieną dieną būna, ir nežiūriu specialiai į laiką, tiesiog tarkim paimu nustatyti žadintuvą, aš šiaip netyčia nuspaudžiu telefono mygtuką, ir pan.. Bet irgi manau kad pasamonėje laukiu, laukiu kada ateis ta diena kai galėsiu džiaugtis gyvenimu, o ne tik laukti tų gražių dienų. Bet ir labai tinka tas paaiškinimas, kad einu ne savo keliu, neatradau savęs, aš žinau ko noriu, bet negaliu įgyvendinti. smile.gif
Būsiu dėkinga už skaičiaus paaiškinimą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2015 03 26, 22:51)
Sveikos, aš kažkaip čia užsitaikiau ant numerologijos, pradėjau skaičiuotis visus savo skaičius, žodžiu gaunasi pas mane praktiškai visur 9. Dar kartais būna su juo šmėščioja 6. Gimimo data,asmens kodas, pitagoro kvadrate išvis berods 7 devynetai ar pan, automobilio turėto numeris sudėtas buvo 9, net tapatybės kortelės nr sudėtas 9. Aš gimiau 9d. Ką galėtų reikšti tas 9? smile.gif
O laikas tas 00.00, 22.22, 23.23 ir pan pas mane praktiškai kiekvieną dieną būna, ir nežiūriu specialiai į laiką, tiesiog tarkim paimu nustatyti žadintuvą, aš šiaip netyčia nuspaudžiu telefono mygtuką, ir pan.. Bet irgi manau kad pasamonėje laukiu, laukiu kada ateis ta diena kai galėsiu džiaugtis gyvenimu, o ne tik laukti tų gražių dienų. Bet ir labai tinka tas paaiškinimas, kad einu ne savo keliu, neatradau savęs, aš žinau ko noriu, bet negaliu įgyvendinti. smile.gif
Būsiu dėkinga už skaičiaus paaiškinimą. smile.gif

Kitos merginos galbūt paaiškins išsamiau, bet kiek pamenu, tai pitagoro kvadrate devynetų kiekis nusako žmogaus intelektinius gabumus. Kuo daugiau devynetų turi, tuo imlesnis protas. Pas mane, rodos, jų yra keturi, visad gabi moksluose buvau. Tik, kad tinginė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasabasa90: 27 kovo 2015 - 02:03
QUOTE(rasabasa90 @ 2015 03 27, 03:02)
Kitos merginos galbūt paaiškins išsamiau, bet kiek pamenu, tai pitagoro kvadrate devynetų kiekis nusako žmogaus intelektinius gabumus. Kuo daugiau devynetų turi, tuo imlesnis protas. Pas mane, rodos, jų yra keturi, visad gabi moksluose buvau. Tik, kad tinginė smile.gif


Pitagorą aš išnagrinėjusi, skaičiau visas reikšmes ir visą kitą. Tai šitą žinau, man įdomu ką reikštų visur mane lydintis devynetas. smile.gif
Atsakyti
viena is reiksmyciu 9 yra - kokia nors veikla susijusi su talentais ir gabumais, kuri skirta kazkaip padeti kitiems
Atsakyti
Noriu paklausti. Ar kuri besidominti numerologija pagal gimimo datas gali pažiūrėti ar du žmonės tinka vienas kitam? Būčiau labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
o gal galite kas nors pasakyti, ką galėtų reikšti skaičių kombinacija 911. Nuolat su šią skaičių kombinacija susiduria man artimas žmogus. Būčiau dėkinga už išreikštus pasisakymus 4u.gif
Atsakyti
kažin ar gali būti koks ryšys:
mano senelis mirė vasario 12
mano tėtis vasario 14
mano vestuvės buvo vasario 13, kažkaip vieną kartą apie tai pagalvojau, nors...

ir mane nuolat persekioja skaičiai 1 ir 2 : mano gimtadienis 21, geriausios draugės 12, mkloje žurnale dažniausiai būdavau 21, į kitą darbą priėmė 20 ir t.t. tikriausiai tie skaičiai man laimingi ... biggrin.gif
Atsakyti
Duokit as Jums paskaiciuosiu... 4u.gif
Viskas yra online (ten ir poros suderinamuma galima paziureti)
https://tragos.ru/py...1...1&year=1911
Idomumo delei imeciau Vangos gimimo data.

O cia - Nostradamus gimimo data:
http://anomalija.lt/...goro-kvadratas/

Kas del skaiciu apibudinimu ir paaiskinimu - po lentele, nesijaudinkit ir per daug neitikekit. Esu bendravusi su rimtais numerologais, kiekvienas skirtingai interpretuoja, kiek numerologu - tiek nuomoniu. As, pvz., tikiu, kad didele itaka turi dar ir Mamos gimimo datos "matrica", todel jei zmogus teturi tik viena dvejetuka (reiskianti silpna energetika), o Mama turi net 4-5 dvejetus - ji labai rimtai papildo savo vaika ir jo likima/potenciala. Cia mano pastebejimai. Vel gi - jei idomu, nagrinekite, stebekite, tikrinkite zinomus zmones ir vertinkite ju likimus. Viskas kaip ant delno. Visa ismintis Jusu paciu galvose.

Kas zinote rusu kalba, stai siame video gana detaliai isaiskinama Vienetu ir Dvejetuku svarba.
https://www.youtube....h?v=k3fBX7ZBnaI

Youtube pilna visokiu numerologu video. Egocentrizmas ir Puikybe - ju vardai. ))
Bukit atsargios. mirksiukas.gif
Geriau viska - pacios.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurrora: 26 lapkričio 2016 - 04:21
Pas mane matricoje septyni 2.....
Atsakyti