Įkraunama...
Įkraunama...

Numerologija

DAr bandau pati kazka susirast, susizinot...
Tai kiek zinau, siemet bus net 4 menulio uztemimai, ypač sunkūs gali būti tarpsniai tarp užtemimų, tai yra laikas nuo kovo 13 iki 31 dienos, nuo rugsėjo 4 iki 25 dienos. TAi suprantu,kad tuose tarpuose ir vestuves nelabai gal tiktu... g.gif
KAIP JUS MANOT?

Esamos zmoneles...kaip jus rinkotes vestuviu diena? Bedet pirstu i kalendoriu ir vsio?
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 01 31, 10:20)
Esamos zmoneles...kaip jus rinkotes vestuviu diena? Bedet pirstu i kalendoriu ir vsio?


Aš tai noriu pasirinkti savo draugo gimtadienį, nes jam tų vestuvių čia labiausiai reikia laugh.gif
Atsakyti
Labai gaila,kad niekas negali pagelbet del vestuviu datos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 01 31, 10:20)
DAr bandau pati kazka susirast, susizinot...
Tai kiek zinau, siemet bus net 4 menulio uztemimai, ypač sunkūs gali būti tarpsniai tarp užtemimų, tai yra laikas nuo kovo 13 iki 31 dienos, nuo rugsėjo 4 iki 25 dienos. TAi suprantu,kad tuose tarpuose ir vestuves nelabai gal tiktu... g.gif
KAIP JUS MANOT?

Esamos zmoneles...kaip jus rinkotes vestuviu diena? Bedet pirstu i kalendoriu ir vsio?

Skaiciau, kad ne nuo 13 , bet nuo 15 dienos. O del vestuviu, man rodos, kaip save itikinsi, taip ir bus smile.gif
Atsakyti
turiu labai faina knygute apie numerologija, jei kas skaitote angliskai galiu po truputi nupaveiksluoti ir ideti puslapiukus ax.gif zinoma, jei kam idomu 4u.gif
Atsakyti
Įdomu įdomu good.gif Manau, kad ir daugiau atsiras susidomėjusių
Atsakyti
Sveikuciai, as ir pradejau dometis numerologija , narsau po interneta beieskodama daugiau informacijos ., taigi radau jusu didkusijas , gal ir gausiu kokios naudingos informacijos . Pirmiausia , didziausias neaiskumas kad visokios programeles ir patys numerologai skirtingai skaiciuoja . Buvau pirma kart pas ...net nezinau kaip sakyt ..burtininke , numerologe , tai ji beveik taip pat skaiciuoja kaip as, taciau dar sudeda keleta skaiciuku. Tie keli skaiciai daug ka pakeicia ir galvok kaip nori , visai galva susisuko...nors mane ji nustebino , vis delto vien is gimimo datos tiek daug teisybes pasakyti, faktiskai 100 proc. pataike
Atsakyti
QUOTE(vaidukas @ 2006 02 13, 08:31)
Įdomu įdomu  good.gif Manau, kad ir daugiau atsiras susidomėjusių

oki pasistengsiu siand pafotografuot ir po truputi idet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2006 01 31, 12:14)
Aš tai noriu pasirinkti savo draugo gimtadienį, nes jam tų vestuvių čia labiausiai reikia laugh.gif

zinau, jog per gimtadienius atsokti vestuves nera gerai, be to tikrai meilei skaiciai nieko nereiskia................... bigsmile.gif
Atsakyti
jei neklystu - numerologija labai domisi Petras Sibilskis. Jis panevezietis, docentas. Labai idomus zmogus - galite pasiieskoti informacijos internete apie jo isradimus ir veikla. tai tiek ... cool.gif
Atsakyti
Kažkada internete užsiregistravau pas numerologą svetainėje ir dabar gaunu (nors ir neprašiau) į savaitę po kelis kartus kursų medžiagą numerologijos studijoms. Kolkas nelabai gilinausi į tai...
Atsakyti
visai idomus puslapis www.likimas.lt

Atsakyti