Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios Vilniuje ir jo apylinkėse

Sveikos Vilnietes wub.gif
Ir as prisijungiu prie jusu.. smile.gif mes pasirinkome sena,jaukia Šumsko Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia,jai 300 metu ir ji man graziausia wub.gif
user posted image
viduje labai grazu wub.gif
Atsakyti
SVEIKOS, GALBUT KAZKAS TUOKESI Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia ? MAN SI BAZNYCIA LABAI GRAZI, TIK KAZIN KAIP KUNIGAS IR T.T. ? ACIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonka-Milka @ 2011 03 09, 13:47)
SVEIKOS, GALBUT KAZKAS TUOKESI Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia ? MAN SI BAZNYCIA LABAI GRAZI, TIK KAZIN KAIP KUNIGAS IR T.T. ? ACIU smile.gif

mes tuoksimes si birzeli ten, pas klebona jau buvome mums labai patiko, labai malonus, fainas zmogus. dabar vaziuosim vel kai MB savo pazymas susirinks, nes as savo jau turiu.
Atsakyti
apie sv Jonu ir kunigeli Vidmanta silciausi atisiliepimai.. ir ten giedantis Gospel choras pakerejo smile.gif
Atsakyti
Gal kazkas tuoketes ar dalyvavote vestuvese Dievo Gailestingumo sventoveje? Mes ten uzsiregistravome ir is to susijaudinimo visai pamirsau paklausti, ar yra toj baznycioj koks vidinis kiemelis ar kita patalpa, kurioj butu galima pavaisinti sampanu ir saldainiais atejusius pasveikinti doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Mes ruošiamės tuoktis Šv. Mikalojau bažnyčioje, gal kas ką girdėjo? Nes labai bijau, kad nebūtų konvejerio, o klebonas, kiek klausiau emailu, neatsako į klausimą, kas kiek pas juos įprastai vyksta vestuvės smile.gif Taip pat dar dėl tų vokelių: kada juos paduoti? Kai eini kalbėtis su kunigu apie ceremoniją, ar ne?
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri planuojate tuoktis ar jau tuokėtės Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje (Daukanto a. 1)? Gal žinote kokią auką įprasta ten aukoti ir kaip su bažnyčios puošimu, patiems reikia puošti, ar yra žmogus atsakingas už puošimą? smile.gif
Atsakyti
praeita vasara teko dalyvauti ten vestuvese, tik man kunigas nepatiko.. kazkaip nesujaudino pati ceremonija, kuri truko turbut 10 min, ir tada kokiu 30 min. krikstynos, visa tai kartu svente, tai sakau del santuokos neisgirdau ne vieno sirdele suvirpinusio zodzio, sausoka... kai isejom prie baznycios gerti sampano, sveikinti, netrukus atvyko ir kita pora....tai gal kokia valanda skirta buvo draugams su vestuvem ir krikstynom.
o vokeli duoti pries pat ceremonija arba po jos, cia jau matyt nuo kunigo priklauso kaip susitarsi smile.gif

QUOTE(zebenkstis @ 2011 03 23, 14:32)
Sveikos merginos smile.gif Mes ruošiamės tuoktis Šv. Mikalojau bažnyčioje, gal kas ką girdėjo? Nes labai bijau, kad nebūtų konvejerio, o klebonas, kiek klausiau emailu, neatsako į klausimą, kas kiek pas juos įprastai vyksta vestuvės smile.gif Taip pat dar dėl tų vokelių: kada juos paduoti? Kai eini kalbėtis su kunigu apie ceremoniją, ar ne?

Atsakyti
Labas rytas, vilnietės būsimos nuotakos 4u.gif
Nutariau ir aš pasidalinti su Jumis informacija apie mūsų bažnyčią. Mes tuoksimės šią vasarą (penktadienį) Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje (Pietų g. 28, Lentvaris). Bažnyčia nepakartojamo grožio tiek vidumi, tiek išore. Štai keletas nuotraukėlių:
Išorė: http://upload.wikime...is_church_2.jpg
Vidus: http://a6.sphotos.ak...6_6186704_n.jpg

Kunigas nuostabus - linksmas, labai malonus. Iš vakaro galėsime atvažiuoti ir pasipuošti bažnyčią smile.gif

QUOTE(Lady*love @ 2010 12 21, 12:40)
<..mes pasirinkome sena, jaukia Šumsko Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia, jai 300 metu ir ji man graziausia..>

Žiūrinėjome ir mes šią bažnytėlę, tikrai labai graži - bet mums užkliuvo atstumas. Ji tolokai nuo Vilniaus ir mums visiškai ne į tą pusę, nes mūsų sodyba Varėnos rajone. Bet šiaip tikrai puikus Jūsų pasirinkimas 4u.gif Mes dar žiūrinėjome Sudervės Švč. Trejybės bažnyčią - net buvome nuvažiavę mišių pasiklausyt. Kunigas irgi labai malonus, jaunas - bažnyčia viena iš nedaugelio apvalių Lietuvoje. Tik mums netiko, nes šiuo metu ji rekonstruojama ir iki šios vasaros nebus baigta rekonstruoti - tikrai nesinori tuoktis tarp pastolių, vykstant remonto darbams.. Bet toms, kurios tuoksis 2012 metais, tikrai rekomenduoju, nes kaip tik bus po rekonstrukcijos, naujutėlė ir graži wub.gif
Štai čia bažnyčios nuotraukėlė: http://www.efoto.lt/.../6233835-lg.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junciukas: 31 kovo 2011 - 10:55
Pries pora metu buvau liudininke draugu vestuvese Zveryno baznycioje..
labai nepatiko.. kunigas buvo labai suruges, jo padejejas sukavo, kad veluojam,greiciau, greiciau, visi begte.... nors nei velavom nei ka..., davem 200 litu, tai kunigas labai nepatenkintas buvo..
ir dar labai nepatiko, kad musu ceremonijos metu salia altoriaus vyko krikstynos... zodziu, siuabiaks.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonka-Milka @ 2011 03 09, 12:47)
SVEIKOS, GALBUT KAZKAS TUOKESI Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia ? MAN SI BAZNYCIA LABAI GRAZI, TIK KAZIN KAIP KUNIGAS IR T.T. ? ACIU smile.gif

Mes tuokėmės čia wub.gif
Klebonas - nuostabus žmogus 4u.gif
Bažnyčia nereali - tiek viduje, tiek iš išorės... Vestuvių nuotraukose atrodo lyg rūmai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 09 01, 16:14)
Nors formaliai galioja taisyklė, kad jaunavedžiai turi tuoktis savo parapijos bažnyčioje, vis dėlto....

Nesąmonė!!! Tuoktis galima bet kurioje bažnyčioje, tik iš savo parapijos reikia paimti leidimą. Ji bet kuris kunigas išrašo be jokios registracijos išankstinės ir užregistruoja savo žurnale.

Mes tuokėmės Šv.Ap. Petro ir Povilo bažnyčioje. Man ji gražiausia.


mes ir pasirinkome sia baznycia, tik kazkur skaiciau, kad dvejojama del tu lenku turistu..kaip jums buvo, ar neisiverze per ceremonija ir kokiu metu tuoketes? ax.gif
Atsakyti