Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios Vilniuje ir jo apylinkėse

QUOTE(Nuotaka 2011 @ 2011 03 22, 20:17)
Gal kazkas tuoketes ar dalyvavote vestuvese Dievo Gailestingumo sventoveje? Mes ten uzsiregistravome ir is to susijaudinimo visai pamirsau paklausti, ar yra toj baznycioj koks vidinis kiemelis ar kita patalpa, kurioj butu galima pavaisinti sampanu ir saldainiais atejusius pasveikinti  doh.gif

Teko sudalyvauti. Ir patys, beje, čia ruošiamės smile.gif Tai šampanu ir saldainiais po ceremonijos įprasta vaišinti Prancūzų parkely (žemiau nuo bažnyčios nusileidus, ties auto aikštele) prie fontaniuko ir suoliukų.
Papildyta:
QUOTE(Lauruke @ 2011 03 28, 09:29)
Sveikos,
gal kuri planuojate tuoktis ar jau tuokėtės Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje (Daukanto a. 1)? Gal žinote kokią auką įprasta ten aukoti ir kaip su bažnyčios puošimu, patiems reikia puošti, ar yra žmogus atsakingas už puošimą? smile.gif

Auka, manau, panaši kaip ir visur - apie 200 Lt (bet šiaip kiek galite sau leisti). O už puošimą, kiek žinau, atsakingo ten nėra.
Atsakyti
Aš prieš trejus metus irgi buvau draugės vestuvėse Žvėryno bažnyčioje. Konvejeris. Šalia per visą ceremonija klykė kūdikis, nes ir vestuvės, ir krikštynos šalia vyko vienu metu. Nors stovėjau prie altoriaus kartu su jaunaisiais, nieko negirdėjom, nekalbu apie svečius.

QUOTE(Oreste @ 2011 03 31, 19:17)
vaje, ka tik supratau, kad apsimelavau kaip reikalas...  viena galvoju kita rasau.. ne petro povilo, o zveryno baznycioje buvom.. persiprasau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 04 10, 19:24)

Draugė tuokėsi šioje bažnyčioje.. tai labiausiai nepatiko turistai.. doh.gif o jų dar tiek daug buvo doh.gif mums reikia užeidinėt, o jie pradėjo eit iš bažnyčios.. teko sulaukt kol išeis.. doh.gif o kai mes ruošiamės išeidinėt, tai vėl jų prigužėjo pilna bažnyčia.. doh.gif o ir kunigas buvo doh.gif ceremonija neįspūdinga, nieko nesigirdėjo..
Įspūdžiai ne kokie.. schmoll.gif
Atsakyti
Mes tuokemes Bernardinu baznycioje Vilniuje, tokiojeno mazoje koplycioje is sono...nedidele ardve suteikia labai daug jaukumo thumbup.gif Is siaip ten faina...
Atsakyti
Sveikos, merginos,
gal kuri turi atsiliepimų apie šv. Kazimiero bažnyčią (Didžiojoje g.)?
Atsakyti
Pupa7 gal gali pasidalinti įspūdžiais apie Žvėryno bažnyčią.. blush2.gif kiek laiko trūko ceremonija? ar reikėjo patiems puošti bažnyčią? kiek pinigėlių paaukojote? ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja30: 15 birželio 2011 - 14:11
QUOTE(Vėja30 @ 2011 06 15, 14:10)
Pupa7 gal gali pasidalinti įspūdžiais apie Žvėryno bažnyčią..  blush2.gif  kiek laiko trūko ceremonija? ar reikėjo patiems puošti bažnyčią? kiek pinigėlių paaukojote? ačiū  4u.gif



Aš į Žvėryno bažnyčią ėjau tvarkytis leidimo tuoktis ktoje parapijoje ir man labai nepatiko klebonas. Toks ciniškas ir pašaipus, išėjau labai nemaloniai jausdamasi. Ten be jo dar yra kitas kunigas, lenkas, su tokiu akcentu kalba. Tai va, abu kartu mane išvadino čigone ir dar pasakė, kad akivaizdžiai bažnyčioj nesilankau, jei nežinau, kur zakristijos durys (kadangi viduj vyko litanija, ėjau pro lauko duris, tai klebonas atidarė, pasakė eit per vidų ir užtrenkė prieš nosį. O paprastai įėjimas į zakristiją viduj būna pro altorių, todėl ir nenorėjau per litaniją brautis ant altoriaus smile.gif Žvėryno bažnyčioj visgi yra durys atskiros, bet aš to nežinojau, nes į zakristijas nevaikštau, nors tą bažnyčią žinau gerai, nes ėjau ten pirmos komunijos).
Ir dar už popieriuką, leidžiantį tuoktis kitur, paėmė 3 Lt smile.gif Na, gal vestuvės ten ir nieko būna, nežinau, bet sakau, įspūdį paliko labai nemalonų ir gerokai atgrasė, tai tik norėjau pasidalinti, gal pravers kam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstis @ 2011 06 15, 14:27)

Geras.. blink.gif
Mano atvirkščiai tik geriausi atsiliepimai apie tą bažnyčią.. daug domėjausi apie bažnyčias ir apie ją prisiskaičiau gerų atsiliepimų, tų atsiliepimų vedina ir ėjom į ją.. ir tikrai nenusivyliau.. bigsmile.gif ir kai pirmą kartą atėjom tik pasiklausinėt, tai maloniai buvom priimti ir iškart pradėjo pildyt prašymą, labai malonūs kunigai.. buvo du kunigai.. ir abu paliko gerą įspūdį.. ir dabar pas vieną kunigą ( Pavel Chudzik) lankom ten pamokėles.. tai nieko blogo negaliu pasakyti..
Man smalsu jau susituokusių ten įspūdžiai ceremonijos ir t.t.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja30: 15 birželio 2011 - 14:50
PASTABĖLĖ: temoje sąraše nurodyta Šv. Kotrynos bažnyčia Vilniuje - deja, tai nėra veikianti bažnyčia, šiuo metu ten yra Vilniaus miesto savivaldybės kultūros centras, prašome apsilankyti ten rengiamuose Kristupo vasaros festivalio koncertuose liepą-rugpūtį, bet sutuokt tikrai niekas ten netuoks, tad siūlau išbraukti, kad kas nors nesusiklaidintų.

O mes tuokiamės Šv Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje, ir nei dėl grožio, nei dėl populiarumo, nei dėl dislokacijos, nei dėl faino kunigo, nei dėl dar kažko. Tiesog tai yra ta bažnyčia, kurioje mišias lankome.
Galėčiau pasakyti tik tai, jog broliai dominikonai yra itin iškalbūs ir nežiūri į vestuves kaip į vasaros verslą, todėl konvejerio tikrai nebūna - kiekvienai apeigai savas laikas, čia ne aptarnavimų biuras.

Bet vis tik aš siūlyčiau renkantis bažnyčias ne į architektūrą žiūrėti ir ne pasitinkančio klebono meilumą, o į pačią ten tvyrančią atmoserą. Pabūkite mišiose - tuoj pat suprasite, norite ten tuoktis ar ne. O kai renkamasi pagal architektūrą, dydį, vietą ir kitokius praktinius kriterijus - kažkaip net nejauku skaityti - kalbama lyg apie kokią eilinę paslaugas teikiančią įmonę... Sutikime, bažnyčią reikėtų rinktis kitaip negu sodybą... negalima visko suversti į "gražu, kokybiška, arti, nebrangu"...
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2011 04 17, 12:20)
Aš prieš trejus metus irgi buvau draugės vestuvėse Žvėryno bažnyčioje. Konvejeris. Šalia per visą ceremonija klykė kūdikis, nes ir vestuvės, ir krikštynos šalia vyko vienu metu. Nors stovėjau prie altoriaus kartu su jaunaisiais, nieko negirdėjom, nekalbu apie svečius.


nieko panasaus jokiu krikstynu nebuvo, tuokemes pries pora savaiciu, labai grazi ceremonija buvo, buvom tik mes ir musu sveciai.

QUOTE(zebenkstis @ 2011 06 15, 16:27)

mes bendravom ir su klebonu ir su tuo kitu kunigu, abu labai malonus, viskas buvo be priekaistu smile.gif
Atsakyti
Merginos 4u.gif Turiu keistoką klausimą blush2.gif Gal kuri žinote kur yra zakristija Vilniaus Šv. Onos bažnyčios? blush2.gif O gal žinote ar būtinai pas kunigą kreiptis dėl krikšto pažymos ar į raštinę tiesiog eiti? blush2.gif Vakar buvau, tai bažnyčia uždaryta, zakristijos neradau, tik raštinę radau, bet ji uždaryta irgi buvo.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja30: 05 liepos 2011 - 07:40
Sveikutes, gal kuri neseniai tuokėtes Trakų bažnyčioje? Norėčiau apie kunigą sužinoti dabartinį, nes seniau buvo lyg tais tos senesnis, o dabar lyg ir jaunas, gal kuri susidūrėte?
Tikiuosi aš čia ten kur reikia parašiau, nes Trakai kaip suprantu į Vilniaus apylinkes dar įsimaišo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kareja: 05 liepos 2011 - 09:08