Įkraunama...
Įkraunama...

Agilė

Fausta, arba Agile 4u.gif

O kaip jums Sabina? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtoji @ 2010 09 23, 08:09)
Fausta, arba  Agile 4u.gif

O kaip jums Sabina? bigsmile.gif

niau, man Sabina visai nepatinka - toks ale tuscias vardas ir kazkoks uzsienietiskas. O mes labiau orentuojames i lietuviskos kilmes varduka, nes ir pirmagime lietuvisko vardo nesiotoja mirksiukas.gif kazkam gal uzklius, kad pasirinkime buvo ir Fausta - nelietuviskas vardas, bet ji as siaip del paivairinimo parinkau. O greiciausiai bus vardukas Liepa, nors labai tiktu Goda (Godute), bet kad labai jau super dabar daznas, Liepa dar ne toks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2010 09 24, 12:38)
niau, man Sabina visai nepatinka - toks ale tuscias vardas ir kazkoks uzsienietiskas. O mes labiau orentuojames i lietuviskos kilmes varduka, nes ir pirmagime lietuvisko vardo nesiotoja  mirksiukas.gif kazkam gal uzklius, kad pasirinkime buvo ir Fausta - nelietuviskas vardas, bet ji as siaip del paivairinimo parinkau. O greiciausiai bus vardukas Liepa, nors labai tiktu Goda (Godute), bet kad labai jau super dabar daznas, Liepa dar ne toks  biggrin.gif


Godos vardas ne kiekvienam mieste populiarus smile.gif Žiūrint kokiam mieste. Jei imti visas apskritis, tai Godos tik 9 - oje vietoje smile.gif http://www.tevu-darz...ksmes/#name-top

O kaip jums Gaudrė? smile.gif Lietuviškas ir retas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 24 rugsėjo 2010 - 11:50
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 09 24, 12:47)
O kaip jums Gaudrė? smile.gif  Lietuviškas ir retas  smile.gif

GAUDRĖ gražiausias wub.gif
bet jei mamytei Agilė buvo per grubus, tai Gaudrė irgi gal...Nors man jis nei kiek ne grubus, o skambus labai wub.gif
O šiaip ir GODA labai gražus vardas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2010 09 24, 13:23)
GAUDRĖ gražiausias  wub.gif
bet jei mamytei Agilė buvo per grubus, tai Gaudrė irgi gal...Nors man jis nei kiek ne grubus, o skambus labai  wub.gif
O šiaip ir GODA labai gražus vardas  wub.gif



Man tai pat smile.gif


Šiaip dar pagalvojau apie vardą Milda... Nežinau, kaip temos autorei jis, gal jau kas ir siūlė... smile.gif
Atsakyti

šiaip prie sesutės vardo tiktų LUKNĖ, RUSNĖ wub.gif
Atsakyti
Iš čia aptartų man Fausta gražiausias.
Atsakyti
Vis gi ziurim ziurim i dukryte, o jai nelabai koks vardas tinka. Taigi greiciausiai duosim Faustos varda, nes ji tamsi, ruskiu bruozu, tai liepos jau vardas man nelabau tinka, kiti siulyti irgi kazkaip ne taip ziurisi prie vaiko. O sis toks trumpas aiskus, sakyciau solidus, mazybiskia graziai skamba (Faustute), o ir prie pavardes dera Fausta Fran...(beje, poavarde ilga, tai reikia trumpo vardelio).
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2010 09 27, 15:36)
Vis gi ziurim ziurim i dukryte, o jai nelabai koks vardas tinka. Taigi greiciausiai duosim Faustos varda, nes ji tamsi, ruskiu bruozu, tai liepos jau vardas man nelabau tinka, kiti siulyti irgi kazkaip ne taip ziurisi prie vaiko. O sis toks trumpas aiskus, sakyciau solidus, mazybiskia graziai skamba (Faustute), o ir prie pavardes dera Fausta Fran...(beje, poavarde ilga, tai reikia trumpo vardelio).

thumbup.gif thumbup.gif Fausta super thumbup.gif

(nuva - o Agilę paliekat mums blush2.gif aciuks.gif )
Atsakyti
soriukas uz klaidas praeitam mano poste, issiunciau nepaskaicius, o dabar skaitau ir geda darosi doh.gif
Atsakyti
Mano draugė Agilė, man labai gražus vardas ir retas. Jei ne draugė tokiu vardu ir mano leliukas būtų mergaitė, tai baisiai daug šansų, kad būtų Agilė smile.gif
Atsakyti
Man šis vardas per daug keistas, kad patiktų schmoll.gif
Atsakyti