Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(Odrey @ 2010 09 07, 16:30)

As valau veida alieju misiniu (bazinis + ricina).


Gal gali smulkiau 4u.gif Darai kaip merginos daro su masažu?
Atsakyti
Prisimenu, kad "Barocoje" vieną kartą teko rankas plauti - tai berods toks skystas muilas buvo pastatytas g.gif Man labai kvapas patiko ax.gif Bet nesu tikra, gal ten rankoms kažkos specialiai buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 16:33)
na ryškiai ten geri šepetėliai  bigsmile.gif

bet veidas dar numanomai kažkiek drėgmės prilaiko? Vis bandau įsivaizduoti, prie ko ten ta pudra mineralinė prilimpa biggrin.gif



geri geri tie sepeteliai, drauge padovanojo kazkokiu paprastu sepeteliu, tai ploviau kartu su EM sepeteliais, pastarieji kaip nauji o tie dovanoti kaip krumai ismindzioti liko blink.gif susivele ir tiek dabar nei ismest nei pasilikt

zinai mineraline man rodos ant bet ko prilimpa biggrin.gif as dazymuisi jos i toki stiklini dubeneli isikreciu, tai per laika ir stiklas puikiausia nusispakliuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 17:30)
Gal gali smulkiau 4u.gif Darai kaip merginos daro su masažu?


Tiesa sakant nzn, kaip daro su masazu merginos.
Paimu 80% bazinio aliejaus (lengvo, tokio kaip jojoba, ersketroze, arganas, abrikosu kauliuku ir t.t) ir 20 % ricinos aliejaus. Viska suplaku vienam buteliuke.
Tada atskirai nusivalau blakstienu tusa su skysciu akim valyti. ir tuomet visa veida, ir akis tame tarpe, istepu tuo aliejaus misiniu. Ir sukamaisiais judesiai masazuoju visur kruopsciai, kad neliktu nepaliesto aliejumi ploto. Beje, visa tai darau ir ant makiazo. Nereikia jo pries tai nuvalyt.
Kol masazuoju veideli, kriauklej paleidzu pati karsciausia vandeni, kad gerai nubegtu ir imetu mazulyti ranksluosteli, kad kaistu nuo vandens. Tada kaip ikasta, ji nugreziu, ir uzvertus galva palaikau, kol atsala. Taip darau du kartus. kad atsivertu poros ir issivalytu. Tada vel pakaitinu ji, nugreziu ir svelniai karstu ranksluosciu nuvalau visa veida, kakla, krutine. Be galo man si procedura maloni.
Nu va ir kaip viskas nuvalyta svariai (vandeniu perplauti tikrai nebereikia, viskas puikiai nusivalo), tada papurskiu hidrolatu (ryte naudoju viena, vakare - kita) ir miegot. Nakciai netepu niekuo veido. Tik paakius erskertoziu seklu aliejum.
Laabai retai, kaip papurskiu veida hidrolatu, ant delnu pora lasu kokio noriu aliejaus uzlasinu, istrinu per delnus ir perbraukiu per dregna veida.
Tikra terapija wub.gif

Atsakyti
Merginos, iš kur žinoti iki kada galioja aliejai? g.gif Turiu tamanų aliejų nuo praėjusio rudenio, laikiau tamsioje vietoje, mano manymu kvapas nepakitęs, konsistencija ir lyg ta pati? g.gif nors ant veido jaučiu nerizikuosiu tepti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 07 rugsėjo 2010 - 17:10
Linutiaaa, dėkui už informaciją, galvojau gal LT radai, nes Vokietijoje šitos kosmetikos pilna ir ji tikrai už priimtiną kainą 4u.gif

Etama, išbandžiau Lavera mango šampūną. Mano plaukai normalūs, nelinkę pūstis ar veltis, nedažyti. Prieš plaunant galvą buvau išsitepusi aliejine kauke (kokosais), tai galiu pasakyti, kad mango šampūnas man tą aliejų sunkokai išplovė, bet ir tai, kai plaukai išdžiūvo nebuvo jie tokie purūs, kaip kad po Lavera rožių/ apelsinų šampūno (ar bet kokio kito man patikusio). Beto netokie ir švelnūs. Taigi po pirmo bandymo sakyčiau nepatiko/ netiko būtent dėl to, kad skirtas dažytiems, t.y. sausiems plaukams. Tiesiog juos labai apsunkino. Kas patiko, tai beabejo kvapas biggrin.gif Reziumuojant tris minėtus Laveros šampūnus, juos išdėstyčiau taip: apelsinų, rožių, mango 4u.gif

Dar norėčiau pagiriamąjį žodį tarti AO nenuplaunam balzamui plaukams:
user posted image
Nors jo aprašyme rašo, kad tinka jautriai/ riebiai galvos odai, bet, manau, kad jis tinka visiems plaukams. Šaknų su juo netepiau, bet perbraukiau per visus plaukus, tai labai lengvai susigėrė, nes pati konsistencija tokia gelinė, kvapas taip pat malonus, plaukai liko švelnūs ir slidūs. Mačiau mergaitės ieško, kas padėtų galiukams, vėlgi negaliu tvirtinti, kad būtent šis balzamas pagelbės labai sausiems, besipučiantiems galiukams, bet pats balzamas drėkina ir galvos odą, ir plaukus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 07 rugsėjo 2010 - 17:03
Brilliant, taip - sampunas sis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 17:12
QUOTE(Odrey @ 2010 09 07, 15:42)

Zodziu, Barex'ais esu labai patenkinta.  Atitinka mano visus poreikius uzmaskuoti, nes maskuoti tikrai turiu ka, spuogu randus, poras didziuuuules. Ir man ji visai nenuplaukia dienos begyje, kaip su EM budavo. Galiu drasiai po darbo kazkur vaziuoti, nes nera ka taisyti. Veidas lygutelis.

Mieloji Diva
,  vizualiai, niekas nepasakytu, kad ant veido ne krempudra. Zodziu vaizdas kaip krempudros, o jausmas, kaip visai nesidazius.

o butent kuria naudoji?? ziurint internetu ne visada spalvos atitinka realybe smile.gif
tikrai labai viliojanciai aprasei smile.gif Barex,ai, tai BXM?smile.gif
Atsakyti
O kas patars kokį gerą vaikišką šampūną? smile.gif Mačiau Lavera, Urtekram yra. Gal kas bandė kokius, patarkit prašau.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 09 07, 17:54)

Tikra terapija  wub.gif


Odrey, o Tu taip valai veida kiekviena diena, ryte vakare? 4u.gif Kiek mazdaug uztrunki? Apipuolem cia dabar Tave visos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 09 07, 18:16)
O kas patars kokį gerą vaikišką šampūną? smile.gif Mačiau Lavera, Urtekram yra. Gal kas bandė kokius, patarkit prašau.


pati naudojau Logonos persikinį - labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 18:16)
o butent kuria naudoji?? ziurint internetu ne visada spalvos atitinka realybe smile.gif
tikrai labai viliojanciai aprasei smile.gif Barex,ai, tai BXM?smile.gif

Taip, Nidulia, cia Barex minerals.Saltuoju sezonu naudoju Light. esu sviesiaode (zodziu ta, kuri raudonai idega, ir tik vos vos paruduoja lotuliukas.gif ). O siuo metu naudoju Medium spalva. Sia pabaigus, vel prie Light'o grysiu ziemai.

QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 18:17)
Odrey, o Tu taip valai veida kiekviena diena, ryte vakare? 4u.gif Kiek mazdaug uztrunki? Apipuolem cia dabar Tave visos biggrin.gif

Pulkit pulkit, pradedu jau zvaigzde jaustis!!! brunette.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nee mieloji, sitaip valau veida tik vakare. Ryte tik vanduo, hidrolatas ir kremas.
Cia zinok tik surasius atrodo ilgai viskas, o kaip "atkali" sistema, tai nieko cia tokio. Uztrunku tikrai ne ilgiau 5 min. Nors viena vakara pamegink ir pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti