Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(Nidulia @ 2010 09 01, 14:39)
o sante plauku vaskas ka daro???
kokosu turiu. O jis nepalieka riebumo jausmo?


Kokosų, aišku, irgi reikia labai nepadauginti. Bet jie, lyginant su kitais aliejais, mažiau riebumo palieka. Vynuogių kauliukų, kaip rašė Diva, aš nebandžiusi smile.gif
O Sante vaškas mano naudojamas būtent per ilgį ir galiukams pablizginti ax.gif Jo konsistencija irgi tokia gana riebalinė, tai prie šaknų netepčiau... O žvilgesio albai gražaus suteikia wub.gif Ir taupus be galo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 09 01, 14:43)
Palominos gaminta priemonė kaip visad labai žaviai pateikta 4u.gif

4u.gif 4u.gif

QUOTE(Amarcord @ 2010 09 01, 14:46)
O kur tą Borlind įsigyti?  ax.gif

Galima isigyti Damodaroj.. o as pirkau Pelenes parodoj..
Atsakyti
Naturado (ir kt.) priemonių yra ir čia. Siuntimas Europoje 15.90 EUR.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 01, 14:47)
Sante vaškas mano naudojamas būtent per ilgį ir galiukams pablizginti  ax.gif Jo konsistencija irgi tokia gana riebalinė, tai prie šaknų netepčiau... O žvilgesio albai gražaus suteikia  wub.gif Ir taupus be galo smile.gif

o pasiurusius ir pasiputusius plauku galiukus paglotnina?? kas i jo sudeti ieina?
gal kam idomus straipsniukas apie plauku prieziura:
http://www.sveikaszm...r...&subtema=81
Atsakyti
o sante vaskas gydo kiek nor plauko galiuka issisakojusi ar tik nuima paputima
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 01, 14:47)
O Sante vaškas mano naudojamas būtent per ilgį ir galiukams pablizginti  ax.gif Jo konsistencija irgi tokia gana riebalinė, tai prie šaknų netepčiau... O žvilgesio albai gražaus suteikia  wub.gif Ir taupus be galo smile.gif

Na taip... Jo... REIKIA! doh.gif laugh.gif
Atsakyti
Kaip atrodo tas Sante vaskas? doh.gif Prasome nuoroda.
Sis?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 01 rugsėjo 2010 - 14:11
Man atrodo, bus nauja manija... lotuliukas.gif
Papildyta:
O tas vaškas, jei tas, su lanolinu? Čia tas pats, kuris gaunamas iš metus nesipraususių avių? mastau.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulė: 01 rugsėjo 2010 - 14:40
QUOTE(pilveliukas @ 2010 09 01, 15:02)
o sante vaskas gydo kiek nor plauko galiuka issisakojusi ar tik nuima paputima

nemanau, kad issisakojusi galiuka imanoma kuom nors pagydyti ir "sulipinti", juk jis jau suskiles, tai tik nukirpti galima, kitokio gydymo neisivaizduoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 01 rugsėjo 2010 - 14:16
pasauletu cia rimtai,,,apie avis lotuliukas.gif
na va isbandziau, berots divos metoda, levandu hidrolatas+nerolis, ir ka verysad.gif isbere raudonai ir sausumo jausmas doh.gif kaip gaila
Papildyta:
nidulia -na tikriausiai taip, del plauku galiuku, bet noris ji sulipinti kad...oi net nezinau . noriu kad nesisakotu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 09 01, 15:15)
O tas vaškas, jei tas, su linolinu? Čia tas pats, kuris gaunamas iš metus nesipraususių avių? mastau.gif lotuliukas.gif

O neeeee doh.gif blink.gif lotuliukas.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 09 01, 15:17)
na va isbandziau, berots divos metoda, levandu hidrolatas+nerolis, ir ka  verysad.gif isbere raudonai ir sausumo jausmas doh.gif kaip gaila

Kaip sudetinga su tokia oda unsure.gif , niekas beveik netinka kiek paskaitau..Sunku labai taip- o cia genai? Gal mityba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 09 01, 15:15)
O tas vaškas, jei tas, su linolinu? Čia tas pats, kuris gaunamas iš metus nesipraususių avių? mastau.gif lotuliukas.gif


o del lanolino,tai ji deda i eko priemones, pvz. plauku zele. tai kaip cia dabar?
Atsakyti