Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(pilveliukas @ 2010 09 01, 15:19)
nidulia -na tikriausiai taip, del plauku galiuku, bet noris ji sulipinti kad...oi net nezinau . noriu kad nesisakotu lotuliukas.gif

pakirpinek ir jau sveikiems galiukams daryk aliejines kaukes.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 09 01, 15:19)
O neeeee doh.gif  blink.gif  lotuliukas.gif
Kaip sudetinga su tokia oda unsure.gif  , niekas  beveik netinka kiek paskaitau..Sunku labai taip- o cia genai? Gal mityba?  g.gif

neturejau jokiuuuuu problemu, kol nepabandiau adeles k. kremo ir pagavau siaubinga alergija, kuria gydziausi puse metu, o dabar nieko neatitaikau apart brangaus nerolio lotuliukas.gif
Papildyta:
reiks lekti i kirpykla ir palikti issisakojimus plauko rolleyes.gif o aliejines kaukes darau pries kiekviena plovima thumbup.gif
Atsakyti
aš ne prie šitos chebros vėl, man ramu biggrin.gif Turėjau kažkada šį vašką, tai baigėsi jo išmetimu į šiukšlinę, nes apsunkindavo plaukus, jie imdavo dar ir elektrintis. Kas neturi ilgų, storų, nepaklusnių plaukų, tam netiks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 09 01, 15:19)
pasauletu cia rimtai,,,apie avis lotuliukas.gif

Nežinau, skaičiau gi straipsnyje, kurį DG prirodė. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 09 01, 14:54)
o pasiurusius ir pasiputusius plauku galiukus paglotnina?? kas i jo sudeti ieina?
gal kam idomus straipsniukas apie plauku prieziura:
http://www.sveikaszm...r...&subtema=81


Pas mane galiukai neblogos būklės, nėra labai pasipūtę, bet pagerina vaizdą tikrai smile.gif
Sudėtyje pirmais numeriais - kokosų aliejus, lanolinas, bičių vaškas, jojobos aliejus, sezamų aliejus ir kt.
Ant jo užrašyta "styles short hair and nourishes dry ends". Plaukai tai pas mane ilgi, o galiukai patenkinti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 01 rugsėjo 2010 - 14:46
QUOTE(Amarcord @ 2010 09 01, 14:46)
O kur tą Borlind įsigyti?  ax.gif



Ir as turejau Borlind, man drauge dovanojo. Ju yra damodaroj pirkti, jei neklystu. Man jis nelabai patiko. Tepa gerai, bet veliau paakiai pajuosdavo, su hauschkos taip nebudavo. Ir hauschkos nusiplaudavo geriau. O dabar turiu Lakshmi tusa. Gerai dazo. Visa diena isislaiko. Ir pastorina ir pailgina smile.gif Kaina tai tarpinis variantas. Uz hauschka pigiau, o uz Borlind brangiau.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 09 01, 15:09)
Kaip atrodo tas Sante vaskas?  doh.gif  Prasome nuoroda.
Sis?
user posted image


Mano dėžutė ne tokia.
Tokia va: user posted image
Bet gal čia tas pats produktas, nežinau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pasaulė @ 2010 09 01, 15:15)
O tas vaškas, jei tas, su lanolinu? Čia tas pats, kuris gaunamas iš metus nesipraususių avių? mastau.gif lotuliukas.gif


Taip, lanolinas ten antru numeriu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(agnuske @ 2010 09 01, 15:20)
o del lanolino,tai ji deda i eko priemones, pvz. plauku zele. tai kaip cia dabar?


Taip, deda į sertifikuotas priemones. Vadinasi, sertifikatai leidžia. O daugiau nežinau... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 09 01, 15:39)
aš ne prie šitos chebros vėl, man ramu  biggrin.gif Turėjau kažkada šį vašką, tai baigėsi jo išmetimu į šiukšlinę, nes apsunkindavo plaukus, jie imdavo dar ir elektrintis. Kas neturi ilgų, storų, nepaklusnių plaukų, tam netiks  schmoll.gif


Hmm, nepavadinčiau savo plaukų storais g.gif Jie natūraliai šviesūs, o kaip žinia, šviesiaplaukių plaukai yra ploniausi. Taip, ilgi. Nepaklusnūs irgi nėra rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 01 rugsėjo 2010 - 14:48
QUOTE(prokruste @ 2010 09 01, 15:46)
Ir as turejau Borlind, man drauge  dovanojo. Ju yra damodaroj pirkti, jei neklystu. Man jis nelabai patiko. Tepa gerai, bet veliau paakiai pajuosdavo, su hauschkos taip nebudavo. Ir hauschkos nusiplaudavo geriau. O dabar turiu Lakshmi tusa. Gerai dazo. Visa diena isislaiko. Ir pastorina ir pailgina smile.gif Kaina tai tarpinis variantas. Uz hauschka pigiau, o uz Borlind brangiau.


O varge, tai ką dabar man pirkti? doh.gif biggrin.gif Man gali ne baisiai ryškiai dažyti, svarbiausia, kad neteptų paakių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 09 01, 15:52)
O varge, tai ką dabar man pirkti?  doh.gif  biggrin.gif  Man gali ne baisiai ryškiai dažyti, svarbiausia, kad neteptų paakių  unsure.gif



Borlind tuso dar turiu ir galiojimo laikas dar nepasibaiges. Galiu atiduoti. Nepatiko jis man. Pabandysit, gal patiks.
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 09 01, 15:46)
O dabar turiu Lakshmi tusa. Gerai dazo. Visa diena isislaiko. Ir pastorina ir pailgina smile.gif Kaina tai tarpinis variantas. Uz hauschka pigiau, o uz Borlind brangiau.


o jei palygintum su Hauschka jo nešiojimą? wink.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 01, 15:51)
Taip, deda į sertifikuotas priemones. Vadinasi, sertifikatai leidžia.

Hmm, nepavadinčiau savo plaukų storais  g.gif Jie natūraliai šviesūs, o kaip žinia, šviesiaplaukių plaukai yra ploniausi. Taip, ilgi. Nepaklusnūs irgi nėra  rolleyes.gif


čia reikia žiūrėti, ar pačiai nešlykštu, neatstumia ir apskritai, priimtina. Gal metus nesipraususių avių riebalai lanolinas vistik priimtiniau nei koks stebuklingas riebaliukas iš vidaus, nuo kokio kumpio nupjautas mastau.gif

mano net nešviesinti, ir tai netiko unsure.gif Buvau nusikirpusi trumpai, naudojau kaip trumpiems plaukams. MB irgi netiko sad.gif
Atsakyti
[quote=Satura,2010 09 01, 15:58]
o jei palygintum su Hauschka jo nešiojimą? wink.gif


turbut tas pats, nelabai jie man skiriasi. Hauschkos turejau ne Volume, tai man siek tiek skystokai tepdavo, na bet kvapas man jo labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 01, 15:58)
čia reikia žiūrėti, ar pačiai nešlykštu, neatstumia ir apskritai, priimtina. Gal metus nesipraususių avių riebalai lanolinas vistik priimtiniau nei koks stebuklingas riebaliukas iš vidaus, nuo kokio kumpio nupjautas mastau.gif

drinks_cheers.gif Jei gerai pamenu tą straipsnį, tai ten ir buvo lanolinas įvardintas kaip vienas iš šlykščiausių dalykų, dedamų į kosmetikos priemones. Lyg ir nebuvo rašyta, kad jis šiaip kažkuo blogas. Vaizdžiai buvo pasakojama, kaip tepami tie riebalai ant veido... O dar tą avių kailį prilygino nežinia kiek laiko nesipraususio bomžo susiriebalavusiems plaukams... doh.gif biggrin.gif
Skanaus valgančioms. hihihi.gif
Atsakyti