Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 16, 08:27)

o man ne.
nes foto su šalinimu karuty jau yra




QUOTE(*Liūtė* @ 2010 09 16, 08:47)
Na taip, tik sita 100kartu grazesne. Nors nebe taip kabina, kai ideja jau buvo tokia panaudota.



QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 16, 08:49)
o man ir mintis anos geresnė  thumbup.gif
ne kiekviena vyrą į karutį pasodins  thumbup.gif


man irgi šita nuotrauką labai graži, nėra ką lyginti kokybe su ankstesne nuotrauka, bet kai idėja tokia pati, tai ir nebeįdomu....
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 16, 09:00)
Kad su maistu tai ten tik viena - kur mergaitė picą valgo. Na, neskaitant žindančių kūdikių g.gif Ai yra dar kur mergaitė tėčiui neva saldainius duoda, tai čia taip pat su maistu? g.gif


dar grybas ir vaisiai plaunami.
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2010 09 15, 10:08)
QUOTE(kinderocka @ 2010 09 15, 09:58)

tai sakai, renkiesi balsus, kad balsuot galėtum mirksiukas.gif Įdomu, įdomu, kas čia tave taip užkabino šitam konkurse rolleyes.gif

aha, renkuosi, nu kad taisyklės tokios, nors nesuprantu, kam reikia tų balsų doh.gif Nu bet surinksiu gi, nesunku iš tikro... O favorites dvi turiu.... ax.gif

QUOTE(Olaiva @ 2010 09 15, 13:06)
arba kuo daugiau tokių foto,tuo didesnė tikimybė,kad... nuosava foto laimės smile.gif

aha, labai taikliai, aš, jei būčiau įdėjusi nuotrauką, tai irgi norėčiau kuo daugiau baisių foto, kad mano pati gražiausia atrodytų mirksiukas.gif
Valio, tuliko nebėra thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kinderocka @ 2010 09 16, 09:09)
aha, renkuosi, nu kad taisyklės tokios, nors nesuprantu, kam reikia tų balsų doh.gif  Nu bet surinksiu gi, nesunku iš tikro... O favorites dvi turiu.... ax.gif

nu sėkmės berenkant smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos konkursantes..As tai visai ir protinga ir grazi.....retai pasireiskiu,nors viska skaitau ir seku... umn.gif didis.gif Kaip sakoma sportsmenka,kamsamolka da prosto krasavica.... lotuliukas.gif

O jeigu jau pratesus mint apie konkurso tema..."ka noretumETE pasalinti".As suprantu kad is savo kasdienybes,gyvenimo.Tai iseina vieni nori grybus pasalinti,kiti ismatas,sakas ,pukelius,nesveika maista,pienelio pertekli,nuovargi,nervus,balas,vyra su kompu,remonta, makijaza,virsvori...Zodziu visos dalyvaujancios salinimo procese.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

pasnekekim apie prizus... ax.gif Pagal mane tai laaabai geri prizai ir tikrai yra del ko stengtis thumbup.gif ,taip dabar visi isseksim del sito konkurso,kad paskui reikes salint nuovargi.... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 16, 08:02)
dar grybas ir vaisiai plaunami.

Aga... na gi išties yra ir tokių... Aš jų net pastebėjus nebuvau, neužkliuvo kažkaip akis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Euguteee @ 2010 09 16, 08:42)
Sveikos konkursantes..As tai visai ir protinga ir grazi.....retai pasireiskiu,nors viska skaitau ir seku... umn.gif  didis.gif Kaip sakoma sportsmenka,kamsamolka da prosto krasavica.... lotuliukas.gif

O jeigu jau pratesus mint apie konkurso tema..."ka noretumETE pasalinti".As suprantu kad is savo kasdienybes,gyvenimo.Tai iseina vieni nori grybus pasalinti,kiti ismatas,sakas ,pukelius,nesveika maista,pienelio pertekli,nuovargi,nervus,balas,vyra su kompu,remonta, makijaza,virsvori...Zodziu visos dalyvaujancios salinimo procese.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

pasnekekim apie prizus... ax.gif Pagal mane tai laaabai geri prizai ir tikrai yra del ko stengtis thumbup.gif ,taip dabar visi isseksim del sito konkurso,kad paskui reikes salint nuovargi.... tongue.gif

O kokie ten tie prizai? g.gif Reik eit susipažint, o tai laimėsiu ir išsigąsiu dar... Gal kol nevėlu, reik nuotrauką šalint....

Kamsamolka.... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 16, 10:51)
O kokie ten tie prizai? g.gif Reik eit susipažint, o tai laimėsiu ir išsigąsiu dar... Gal kol nevėlu, reik nuotrauką šalint....

Kamsamolka.... hihihi.gif


prizai vien relaksai.... thumbup.gif jeigu kas laimes ir nenores, galesiu paimti ar perpirkti ne uz brangiai... bigsmile.gif tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(kinderocka @ 2010 09 16, 09:09)
Valio, tuliko nebėra thumbup.gif  thumbup.gif

http://www.supermama...p...&phid=20841

user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 09 16, 11:42-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 16, 11:42)

Kaip čia aš nematau konkurse jos g.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 16, 11:42-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 16, 11:42)


nieko man nerodo
Papildyta:
savanorė tikra šaunuolė thumbup.gif
bet nenorėčiau, kad foto su mano vaiku atsidurtu tokioj situacijoj.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 16, 11:59)

savanorė tikra šaunuolė  thumbup.gif
bet nenorėčiau, kad foto su mano vaiku atsidurtu tokioj situacijoj.


o gal ji savanore,nes ir jos vaikas kitoks g.gif
Atsakyti
nu nebėra to tualeto tikrai, labai gerai, konkursas nuo tikrai nenukentėjo bigsmile.gif Greičiau atvirkščiai thumbup.gif
O savanorė, tai net nežinau.... Šiaip tai aš tik už tokią veiklą, už toleranciją ir pan., bet pati nuotrauka manėęs kažkodėl nežavi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaršuA: 16 rugsėjo 2010 - 11:04