Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 16, 12:28)
tai pasiruošus mergina žmogų jūroj susižvejot gi

sakai... g.gif Žilviną-Žaltį? g.gif bet žinai kaip šiais laikais, vistiek neperšokęs griovio nesakyk op, slidūs tie žalčiai gyvatės, kažin ar kibs dar taip greitai g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 16, 12:27)


to žmogaus kaip ir  nesimato..

uz kadro gal lotuliukas.gif fotkina radini lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 16, 12:29)
nu nea, pagal pavadinimą JIS jau yra, nes tas radinys sugadino JŲ idilę  biggrin.gif

Gamta..Jūra..Šaltukas..Mylimas žmogus..Ir štai toks radinys sugadinęs idilę..



nu jo g.gif

QUOTE(grange @ 2010 09 16, 12:31)
nu ir kas? ne vien, manau tau, matytas, kas pastoviai dalyvauja/seka konkursus, tai dauguma dalyvių jau atpažįsta, tiek iš stiliaus, tiek iš žmonių/vaikų esančių juose. bet tai pasilaikykim sau, kad neprasidėtų ieškojimas kas ir kaip.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 09 16, 11:33)
uz kadro gal lotuliukas.gif fotkina radini lotuliukas.gif
nu tai greičiausiai.
Atsakyti
įdomu tą tinklą pašalino, ar pasifotkino, nudrėbė ir nuėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 16, 11:27)
Gamta..Jūra..Šaltukas..Mylimas žmogus..Ir štai toks radinys sugadinęs idilę..
ŽMONĖS,saugokime tai,kas supa mus..


Pamanykit, tinklą krantas išplovė, vat LT paežerėse kas darosi, jau ištisi sąvartynai, šukės, plastiko buteliai ir pakuotės nuo maisto... Tai tikrai yra ką šalinti, o čia tinklas, man jis dar pakankamai nekaltas... g.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 09 16, 11:29)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
o man ir fotografavimo stiliukas labai jau matytas  biggrin.gif

Manau, ne tau vienai. cool.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 16, 11:30)
vargšai, neturi fotiko, kuris pats fotkina... ax.gif

Kas sakė, kad jie neturi?

Atsakyti
neliko foto su pasidažiusiu vyru? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 16, 12:43)
neliko foto su pasidažiusiu vyru? bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

as tokios nei nemaciau lotuliukas.gif
Papildyta:
sitos nebuciau dariusi bespalves,nes leles atrodo kaip is siaubo filmo blink.gif
http://www.supermama...p...&phid=20816
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 09 16, 12:52)
sitos nebuciau dariusi bespalves,nes leles atrodo kaip is siaubo filmo blink.gif

Pirma tai šita foto ne bespalvė biggrin.gif

O dėl lėlių - kaip kieno vaizduotė neša. Aš gal per mažai siaubo filmų žiūriu, tai man neneša į tai :] Arba jūsų siaubo filmai tokie kaip pvz. "Žaislų istorijos"...biggrin.gif Šedevro stebėtino gal ir nėr, bet kad gąsdintų, tai irgi ne. Arba aš labai drąsi. :]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 16 rugsėjo 2010 - 12:06
smile.gif+2010 09 16, 13:04-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 16, 13:04)
Pirma tai šita foto ne bespalvė  biggrin.gif

O dėl lėlių - kaip kieno vaizduotė neša. Aš gal per mažai siaubo filmų žiūriu, tai man neneša į tai :] Arba jūsų siaubo filmai tokie kaip pvz. "Žaislų istorijos"...biggrin.gif Šedevro stebėtino gal ir nėr, bet kad gąsdintų, tai irgi ne. Arba aš labai drąsi. :]

matyt per mazai biggrin.gif juoda-balta ne spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 09 16, 12:08)
arba cia su tevu sutikimu mirksiukas.gif

Taip, bet tas momentas (ar yra tėvų sutikimas) labai svarbus. Net ne dėl to, kad tai vaikas su negalia. Apskritai dedant savo foto su ne savo vaiku visada reikia turėti aiškų tėvų/globėjų sutikimą, ligos atveju tai dar svarbiau. Tiesiog teisiškai, nekeliant klausimo apie tai ką bijai ko nebijai visuomenei rodyt.

QUOTE(alvyde @ 2010 09 16, 13:10)
matyt per mazai biggrin.gif juoda-balta ne spalvos biggrin.gif

Dailėj taip, jos nelaikomos vertomis spalvos vardo :], bet fotografijoj - na iki šiol neteko susidurt su bespalve fotografija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 16 rugsėjo 2010 - 12:14
smile.gif+2010 09 16, 13:13-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 16, 13:13)
Taip, bet tas momentas (ar yra tėvų sutikimas) labai svarbus. Net ne dėl to, kad tai vaikas su negalia. Apskritai dedant savo foto su ne savo vaiku visada reikia turėti aiškų tėvų/globėjų sutikimą, ligos atveju tai dar svarbiau. Tiesiog teisiškai, nekeliant klausimo apie tai ką bijai ko nebijai visuomenei rodyt.
Dailėj taip, jos nelaikomos vertomis spalvos vardo :], bet fotografijoj - na iki šiol neteko susidurt su bespalve fotografija biggrin.gif

1.variantu daug aisku g.gif brolis..vaikas..tevu sutikimu..cia jau moderatoriai stebeti turi su kokia foto dalyvauja g.gif
2.biggrin.gif,as dailininke,ne fotografe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvyde: 16 rugsėjo 2010 - 12:18