Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(MaršuA @ 2010 09 16, 13:27)
tik skėtis cool.gif nuotrauka visiškai eilinė vestuvinė....

drinks_cheers.gif
dar galvojau kad balandžius paleido, o čia tai iš vis.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 16, 14:07)
tai ko nėr to mylimojo kadre? doh.gif

Ko tu prie to mylimajo priskretai, neišmetė jin jo, tai kadre jis ir nebūtinas. user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 09 16, 14:32-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 16, 14:32)
Ko tu prie to mylimajo priskretai, neišmetė jin jo, tai kadre jis ir nebūtinas.  user posted image

aš tik mintį tęsiu apie nebūtų daiktų buvimą nuotraukose cool.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 09 16, 12:10)
matyt per mazai biggrin.gif juoda-balta ne spalvos biggrin.gif

Juoda - spalvos nebuvimas, balta - visas spektras krūvoj smile.gif
Papildyta:
Su ta savanore.... Pavadinime loginė klaida - rašo "tokie patys" ir iškart "ypatingi". Tai ar tokie patys, ar vis tik ypatingi? g.gif
Atsakyti
Loginė klaida yra ir dar vienoj vietoj, imho...
Atsakyti
aš kažkaip užbėgu čia pasiskaitinėti, konkursines foto peržiūriu ir laukiu, kada gi kokį naują gražią foto įmes, ale vis nieko.... Kažkaip vistik tos konkurso viduryje sudėtos fainesnės kol kas, o dabar pritempinėja kaip kas gali rolleyes.gif Tai vestuvinę įkiša pavadinimą pritaikę, tai šiaip kokią, kur minties nerasta doh.gif Ei, greitai siųskite kas nors gražią foto, nes tuoj aš atsiųsiu neapsikentus cool.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
ir kas čia per pavadinimas:
būdama savanore, šalinu stereotipus, kad kitokie žmonės nei visi, yra kitokie...jie juk tokie patys, ypatingi...
ką čia norėjo pasakyti, tai aišku, bet galėjo ir aiškiai surašyti: kitokie yra kitokie, bet tokie patys, nors ypatingi doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinderocka: 16 rugsėjo 2010 - 14:29
QUOTE(kinderocka @ 2010 09 16, 15:26)
greitai siųskite kas nors gražią foto, nes tuoj aš atsiųsiu neapsikentus cool.gif  lotuliukas.gif

siųsk siųsk, kai kas nors neapsikentęs atsiunčia, labai atsiranda ką aptarinėt user posted image
Atsakyti
Rustė nepatvirtino mano siųstos foto, argumentuodama tuo, kad joje nėra žmonių. Iškilo klausimas - kodėl šios foto patvirtintos ir įtrauktos į konkursą? Jose gi taip pat žmonių nerasta

http://www.supermama...p...&phid=20859

http://www.supermama...p...&phid=20763

http://www.supermama...p...&phid=20815
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2010 09 16, 14:34)
Rustė nepatvirtino mano siųstos foto, argumentuodama tuo, kad joje nėra žmonių. Iškilo klausimas - kodėl šios foto patvirtintos ir įtrauktos į konkursą? Jose gi taip pat žmonių nerasta


matyt netik odar kažkas, nes tikrai be žmonių yra 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 16, 15:30-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 16, 15:30)
siųsk siųsk, kai kas nors neapsikentęs atsiunčia, labai atsiranda ką aptarinėt


nugi seniai būčiau išsiuntus, jei turėčiau ką doh.gif Aš čia tik pakalbu mandrai, o iš tikro cool.gif rolleyes.gif
QUOTE(gutte86 @ 2010 09 16, 15:34)
Rustė nepatvirtino mano siųstos foto, argumentuodama tuo, kad joje nėra žmonių.

na kad negali būti toks motyvas, gal daugiau kažkas netiko?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 16, 15:39)
matyt netik odar kažkas, nes tikrai be žmonių yra 4u.gif


Tai vat ir stebėjausi, kad yra foto be žmonių, o man tik dėl šios priežasties nepatvirtino foto...
Papildyta:
QUOTE(kinderocka @ 2010 09 16, 15:40)

na kad negali būti toks motyvas, gal daugiau kažkas netiko?


Tai kad paminėjo tik šią priežastį.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2010 09 02, 12:05)
aprašyme nerašoma, kad reikia žmonių, bet manau būtų labiau į temą, nes čia visi sukraus sendaikčių turgaus iliustracijas  g.gif

Tikriausiai dar kas užkliuvo, nemanau, kad dėl žmogaus nebuvimo.
Perklausk pačios Rustės ir bus ramu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2010 09 16, 15:45)
Tai vat ir stebėjausi, kad yra foto be žmonių, o man tik dėl šios priežasties nepatvirtino foto...
Papildyta:
Tai kad paminėjo tik šią priežastį.

Atsakyti