Įkraunama...
Įkraunama...

BIOFIRST Klinika

vis norejau uzsirasyti i biofirst, nes man netoli namu, patogu, bet is aplinkui vis labai nekokius atsiliepimus girdziu, tai vis susilaikau, bet kol kas nei vieno teigiamo:(
Atsakyti
Labas,
na tai pasidariau as ta Global Diagnostic tyrima doh.gif Tai supratau, kad ten toks tyrimas, kaip tyrimas is akiu doh.gif Na gal cia ir per riebiai pasakiau, bet nepatikejau praktiskai ne vienu gydytojos zodziu, nei tyrimo rezultatais.
Visu pirma, normaliai niekas nepaaiskina, kaip bus atliekamas ta diagnostika, t.y. kokiu pagrindu tai atliekama, koks patikimumas ir pan.
Antra, rodo ten visokius skaicius, pati sau pasisneka gydytoja, bando issiverst terminus ir interpretuoja kaip jai patogiau,t.y. taip ,kad kuo ligotesnis pasijustum lotuliukas.gif
Trecia, ejau tirtis praktiskai del to, kad mano jau zinomoms ligoms (migrena, alergija, nugaros problemas) atitaikytu homeopatinius vaistus, taciau iskyrus nugara mano bedu nediagnozavo, tik pasiteiravo, gal kartais paskauda galva, silpna daros. Ka reiskia "kartais"???? Kai pastoviai kovoju su migreniniais skausmais. O del alergiju, tai nustate, kad esu alergiska zemuogiu lapeliu arbatai (net blogai isverte is anglu kalbos, nes buvo parasyta braskiu), arbatmedzio aliejui doh.gif
Ketvirta, rekomendacija parase ant A4 formato balto lapo, su tokiais punktais, kaip nevalgyt saldumynu, daug gert vandens, vitamino C vartot, valgyt rugstu, astru, rauginta maista ir dar kazkiek ten vaistu, kuriuos as ir galiu parasyt paziurejus vien i mano figura ax.gif
Penkta, kai uzklausiau vieno klausimo del priezastinio rysio teisingumo, tai gavau atsakyma, kad gydytoja yra ji, o ne as doh.gif
Taip kad - isleidau pinigus veltui, bet durna nemirsiu, nes busiu isbandzius ir siu sarlatanu diagnostikos buda lotuliukas.gif
Atsakyti
Isbandziau ir as Global Diagnostic tyrima. Esu labai patenkinta. nesenai buvau trecia karta. Rezultatai akivaizdus. Tiesa pasakius nuvaziavau skeptiskai nusiteikusi, galvoju, ka gi jau ten stebuklingo pasakys. Pasakiau tik viena is savo negalavimu. O man susake visus negalavimus ir net besibaigianti sinusita. Taip, viska surase ant balto lapo, bet tai sekanti karta kai lankiausi, buvo uzvesta kortele. Jie visus tris kartus sulygino rezultatus. Esu tikrai patenkinta, kad vyras ikalbejo siam tyrimui. O tai nusibodo lakstyti po gydytojus, darytis kruvas tyrimu, moketi uz juos pinigus, o rezultato jokio.
Atsakyti
Sveiki,vaziuosiu ir as ryt darytis global diagnostic tyrimo. Jei buciau radus anksciau sia tema,buciau dvejojus uzsiregistruoti,bet kad jau ryt vaziuot tai vaziuosiu. As irgi skundziuosi galvos skausmais - migrena,kuri trunka savaite,ziuresiu ka ten nuvykus pasakys..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eduliaa @ 2012 02 02, 14:17)
Sveiki,vaziuosiu ir as ryt darytis global diagnostic tyrimo. Jei buciau radus anksciau sia tema,buciau dvejojus uzsiregistruoti,bet kad jau ryt vaziuot tai vaziuosiu. As irgi skundziuosi galvos skausmais - migrena,kuri trunka savaite,ziuresiu ka ten nuvykus pasakys..... blink.gif



Labai laukiam atsiliepimu wink.gif
Atsakyti
Visai pamirsau parasyti kaip sekes... blush2.gif
Siandiena buvau ten antra karta,man visai ten patiko. Gydytojas malonus,viska aiskiai ir smulkkiai papasakojo ka rado ir ka reikia skirti (kokius daznius naudos ir pan). Tik gal sakyciau daug info iskart isiminti reikia,visko iskart ir neprisiminiau kai vyrui reikejo papasakoti. biggrin.gif Israsa ka dare ir ka rekomneduoja daryti duos tik po trecio karto,nes lygins tuos tris kartus ir bus aisku kas pas mane yra ne taip.
Dar buvau cia skaiciusi kad neuzveda koretele - mano koretele uzvede tik man atvykus pirma karta ir kiekviena kart ten atvykus gydytojas ja pildo.
Mano vyras skeptiskai ziuri i sitoki gydyma,bet as manau kad jis turetu padeti. Nes kai buvau vaikas teko susidurti su panasiu gydymu i akupunktura tai jis man labai padejo, o klinikos teko ir zarna ryti ir vaistus gerti kurie jokios naudos nedave. verysad.gif
Atsakyti
Ir koks velnias mane tempe pirkti ta kupona. doh.gif Nupirkau mamai ir prisakiau, kad nuejus nepradedu pasakoti savo ligu, tegu jie diagnozuoja. O ji viska papasakojo, nes klause. Po turimo jie ta pati pakartojo, gal dar pora nezinomu, nelabai reiksmingu dalykeliu pridejo.
Patare tai ka ir siaip zinome : sveikai maitintis, nevalgyti is miltu ir.... ir dar reiktu poros proceduru.
Pinigai ismesti i bala. Maniau, ka mama bent jau patikes jais, nes linkusi tiketi, bet net ir jai pasirode viskas tik pasipelnyjimas o ne gydymas. Gaila tu 200 lt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarr @ 2012 03 05, 23:49)
Ir koks velnias mane tempe pirkti ta kupona.  doh.gif Nupirkau mamai ir prisakiau, kad nuejus nepradedu pasakoti savo ligu, tegu jie diagnozuoja. O ji viska papasakojo, nes klause. Po turimo jie ta pati pakartojo, gal dar pora nezinomu, nelabai reiksmingu dalykeliu pridejo.
Patare tai ka ir siaip zinome : sveikai maitintis, nevalgyti is miltu ir.... ir dar reiktu poros proceduru.
Pinigai ismesti i bala. Maniau, ka mama bent jau patikes jais, nes linkusi tiketi, bet net ir jai pasirode viskas tik pasipelnyjimas o ne gydymas. Gaila tu 200 lt. doh.gif


Tada dziaugiuos, kad nesusigundziau 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jo, gaila,kad prasitare anksciau laiko apie savo negalavimus, net galvos lauzyti uz 200 nebereikejo doh.gif
Atsakyti
Man cia skaitinejant kometarus iskyla klausimas,o ko Jus tikites is homeopatinio gydymo? Juk jis tuo ir paremtas sveika gyvensena,tinkama mityba ir zolelemis. Juk visus cheminius vaistus gali israsyti paprastas gydytojas,o ten yra gydoma naturaliai. smile.gif Juk jei ir turi zmogus kazkoki negalavima,tai jiems ir ivardina ta negalavima,juk kazko naujo neprigalvos.
As ten jau buvau 3 kartus buvau ir esu patenkinta,zadu ir 4karta vaziuoti. Man nuolatos skaudedavo galva,o dabar jei ir uzeina (labai retai),tai tik trumpam ir lengvas skausmas,kuris pats valandos begyje praeina. tongue.gif Nemanau kad pinigus ismeciau i bala,man dar iki ju vaziuot 200km. O gydytojas pas kuri buvau yra olimpines rinkitines gydytojas,tai nemanau kad jis i lankas sneketu ir gydytu. smile.gif
Cia mano nuomone. biggrin.gif gal tiesiog nebukime tokie kategoriski 4u.gif
Atsakyti
as ten ejau i akupunktura. Pries tai buvau kitur. Galiu pasakyt, kad Biofirst rezultatas buvo labai greitai, o kitoj....pinigu kisimas ir proceduros be pabaigos be rezultato.
Atsakyti
Laba ryt vesiu dukra jaiyra zvyneline gal kam tekoten su sia liga eit ,ir kaip sekes ?
Atsakyti
QUOTE(CARMA @ 2012 04 12, 16:20)
Laba ryt vesiu dukra jaiyra zvyneline gal kam tekoten su sia liga eit ,ir kaip sekes ?

naturali ten medicina. Nusiteikit didelius pinigus moket ir ilgai vaiskciot.
Atsakyti