Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai-14

QUOTE(Sviesioji @ 2010 09 03, 19:52)
Siandien gavau atsakyma del citomegalo viruso. IgG antikuniai 8-9 kartus virsija norma.  blink.gif  unsure.gif  Pirmadieni neurologai zadejo rasti koki virusologa. Bet jie ten daugiau uminius atvejus gydo. Neaisku ka pasakys del letinio.

Padidejes IgG antikuniu skaicius rodo, jog asmuo yra sirges siuo virusu ir siuo metu jis yra pasyvus. Jei karta esi sirges, sie antikuniai visada virsys normas. Jeigu IgM butu teigiamas, tuomet reikstu, jog virusas aktyvus. Pas mane pacia citomegalo IgG antikuniai smarkiai virsija normas, taciau virusas pasyvus ir jokio gydymo nera.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 09 04, 10:16)
Padidejes IgG antikuniu skaicius rodo, jog asmuo yra sirges siuo virusu ir siuo metu jis yra pasyvus. Jei karta esi sirges, sie antikuniai visada virsys normas. Jeigu IgM butu teigiamas, tuomet reikstu, jog virusas aktyvus. Pas mane pacia citomegalo IgG antikuniai smarkiai virsija normas, taciau virusas pasyvus ir jokio gydymo nera.


Vakar skaiciau konkreciai del varicella zoster tyrimu. Tai jei antikuniai virsija 3 kartus norma, reiskia greiciausiai serga letiniu.
Bet kokiu atveju turi pakartoti IgG, paziuret kitimo tendencijas, padaryti IgM. Kad musu lietuvos medicina negydo (o tiksliau atsifudbolina nuo ligoniu), tai nereiskia kad nereikia nieko daryti. Suaugusiam zmogui tie virusai maziau kenkia, nes imunitetas stipresnis ir neurologine raida susiformavusi. O vaikui yra kas kitka.
Ir virusas nera pasyvus, jis tyliai daro savo juoda darba. Nes gerokai padideja antikuniai, mano nuomone, kenkia nervu lastelems. O kai organizme yra ne vienas virusas, tai orgaizmas tiesiog nesusitvarko su kruviu. Beje, nuo keliu virusu gaunasi sinergetinis efektas.
Beje, o pagal ka nustate kad jus citomegalo virusu prasirgot? Ar irgi IgG daret?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 04 rugsėjo 2010 - 09:33
QUOTE(Sviesioji @ 2010 09 04, 10:32)

Beje, o pagal ka nustate kad jus citomegalo virusu prasirgot? Ar irgi IgG daret?

Citomegalo ir toksoplazmozes tyrimus dariausi, kai laukiausi sunaus. Tyrima dare nestumo pradzioje ir pabaigoje. Antro tyrimo metu citomegalo IgG antikuniu kiekis buvo nezymiai padidejes lyginant su pirma karta darytu tyrimu. Konsultavausi su trim gydytojais (kuriu kompetencija visiskai pasitikiu, viena ju - infektologe), tai jie visi sake tai, ka parasiau pirmojoje zinuteje. Nezinau situacijos kaip yra su vaiku, bet man sake butent taip. Gydymo, kai IgM atitinka normas - nereikia, nes nera ka gydyti. Medicinines zinios mano skurdzios, tad telieka pasitiketi medikais.
Tyrimus kartosiu, kai lauksiuos kito vaiko.
Papildyta:
QUOTE(Sviesioji @ 2010 09 04, 10:32)

Bet kokiu atveju turi pakartoti IgG, paziuret kitimo tendencijas, padaryti IgM.

O tai jus tyrete tik IgG antikunius? Juk daug svarbesne informacija teikia IgM rodiklis.
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 09 02, 09:45)
cezi, del tos "indiskos" nuorodos. Apklausiau as Santariskiu neurologus. Jie paminejo kad greiciausiai girdejo del tu indu metodikos. Ir Santariskiu neurologu nuomone ta pati (apie ka sako indai, apie smegenu iskrovas) turetu parodyti miego encefalograma. Taciau mano maziui jos niekaip neiseina padaryti, nes raminamieji ir migdomieji jam issaukia atvirkstine reakcija: hyper, agresija, dideli nerima. Ir uzmiega jis jau tada kai EEG kabinetas nedirba.
Siaip aiskino taip: padaro dienos EEG, magnetini rezonansa ir lygina su miego EEG. TAda pasimato tendencijos del tu iskrovu. Ar jos yra senos/nesenos, kokia itaka daro smegenim ir del gydymo aiskiau tada.
Dienos EEG ir magentini mano berniukui dare, bet problema yra miego EEG.


Mum daė visokias EEG, ir tuoj darys magnetą, bet tai, kad jie nemato, tai dar nereiškia, kad nėra. Čia kaip su baravykais, tai, kad jų nerandi, tai dar nereiškia, kad jų nėra, vieni juos pastebi greičiau, kiti lėčiau, o treti jų visai neranda.
Aš labai norėčiau pakliūti pas tuos medikUS.

Ir kodėl tai indiškasis variantas??? Ar Harvardo univeras iš Bostono į Indiją perkėlė?
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 09 04, 10:43)
O tai jus tyrete tik IgG antikunius? Juk daug svarbesne informacija teikia IgM rodiklis.


Nu neturejau ir su kuo konsultuotis aplamai KA tirti. lotuliukas.gif Tad teko konsultuotis su internetu. Tai keleta autistu puslapiu ir vienas kur isvardinti virusiniai tyrimai del epi nurode kad reikia butent IgG. Nes autistams (ir del epi) pagrindine problema sudaro letinis sirgimas, nes umu ir taip visi mato.
PAcituosiu is cia:
http://www.medicine....e...&strid=2479
IgM (rodo ūminę infekciją), IgA (gali rodyti infekcijos tapimą lėtine arba jau lėtinę infekciją) ir IgG (rodo, kad praeityje buvo infekcija, o titrų augimas būdingas lėtinės infekcijos paūmėjimui).

IgA man rodos pas mus aplamai (ar retai) nedaro.

Beje, viso sio reikalo yra ir finansine puse. Tai uz gal 6 tyrimus IgG kiekvienam vaikui bendra suma ir taip apie 300 Lt gavosi (o radau ko gero pati pigiausia mokama varianta). Tai dar IgM tirti tai jau pinigine nepaveze. O jei ner IgG (norma), tai IgM nera prasmes ir daryti ir Lt ploti. Beje, pasikartosiu, nezinia ka aplamai tirti reikejo...
Bet dabar kai isplauke i pavirsiu nauji duomenys, tai tikiuosi padaryti viska, kad perkelti kuo didesne tyrimu dali Santariskiu rupescioms. O veliau ziureti ka dar ir nuosavu lesu galima padaryti sia kriptim.
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2010 09 04, 10:46)
Ir kodėl tai indiškasis variantas??? Ar Harvardo univeras iš Bostono į Indiją perkėlė?


Buvau ten tokia video radusi, kur indu gydytojas pasakojo apie aklu indu vaiku gydyma. Jie ten pagal kazkoki tai projekta dirba. Tai rodel kaip po akiu operacijos aklu vaiku smegenys suprasdavo vaizda. Tai suprasti pradedavo tik tada, kai du skirtingi objekta kompo ekrane pradedavo judeti.
Tai padare tyrima ir kaip paprastas vaikas palyginus su autistu mato judanti vaizda. Tai paprastas vaikas ziuri KUR TURI nukristi kamuoliukas, o autistas ziuri kokia kryptim juda kamuoliukas. Buvo pamineta kad kazka planuojama del autistu daryti. Bet paieska nieko naujo nedave, nors projektui jau gal 4-5 metai.
Nuoroda buvo atidaryta pas mane, bet "padirbejo" drauges vaikas prie kompo ir jau jos neber.
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 09 04, 11:23)
IgM (rodo ūminę infekciją), IgA (gali rodyti infekcijos tapimą lėtine arba jau lėtinę infekciją) ir IgG (rodo, kad praeityje buvo infekcija, o titrų augimas būdingas lėtinės infekcijos paūmėjimui).


Idomu kokio masto padidejimas laikomas letines infekcijos paumejimu g.gif

Pinigai tai cia tikrai nemazi...

Pas mane citomegalo IgG rodiklis 13,1, o norma iki 1,1. Padidejo iki 14,3.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 09 04, 11:31)
Idomu kokio masto padidejimas laikomas letines infekcijos paumejimu g.gif 

Pinigai tai cia tikrai nemazi...

Pas mane citomegalo IgG rodiklis 13,1, o norma iki 1,1. Padidejo iki 14,3.


NEzinau kaip del suaugusiu, bet mano nuomone del vaiku tokiu rodikliu tikrai verta pasirupnti. Beje, forume raso kad ir gydymas nuo to letinio citomegalo yra. Skaitau dabar:
http://www.supermama...?...egalo&st=12

Cezi, del citomegalo g.b. limfazgiai padideje:
http://www.supermama...?...80318&st=12
Atsakyti
merginos noriu paklausti ar gali garsas sukelti isterijos priepuoli ?(nors anksciau tik ausis uzsidengadavo nebudavo jokiu isteriju)
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2010 09 04, 15:38)
merginos noriu paklausti ar gali garsas sukelti isterijos priepuoli ?(nors anksciau tik ausis uzsidengadavo nebudavo jokiu isteriju)


GAli.
Maniskis nuo mazens buvo hyperjautrus garsams. Paskui pats save pratino prie tu garsu. Dauguma jo ziaslu buvo su garsu. Bet iki dabar dar 100 proc. nera susitvarkes jo tas jautrumas, nors visokiu idomesniu garsu jis dabar nebijo, taciau manau per ilgas triuksmingas sventes dar sunkoka jam butu.
Atvirai pasakius yra dvi iseitys: arba pratinti vaika prie visokiu garsu arba atvirksciai, saugoti. Reiktu pagal vaika ziuret.

VRC vasara kai buvau su dukra, buvo vienas (pagal mama isgasdino ji kazkada tai) berniukas, kuriam esant bet kokiam garsesniam garsui prasidedavo TOKIA isterija blink.gif , kad per grupinius uzsiemimus ir mano mazoji ausis kartais uzdengdavo, o karta ir as (nes spaudimas buvo, tai ir taip galva skaudejo; o reikejo pusvalandi toki rekima su pertraukom klausytis doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 04 rugsėjo 2010 - 15:06
QUOTE(Sviesioji @ 2010 09 04, 12:25)
NEzinau kaip del suaugusiu, bet mano nuomone del vaiku tokiu rodikliu tikrai verta pasirupnti. Beje, forume raso kad ir gydymas nuo to letinio citomegalo yra. Skaitau dabar:
http://www.supermama...?...egalo&st=12

Cezi, del citomegalo g.b. limfazgiai padideje:
http://www.supermama...?...80318&st=12

Žinau, dabar darau citomegalo ir toksoplazmozės tyrimus didžkiui, bet kad kažkaip situacija stabilizavosi po operacijos
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2010 09 04, 15:38)
merginos noriu paklausti ar gali garsas sukelti isterijos priepuoli ?


Beje, taip g.b. del virusu: http://autism-biomed...iral_review.htm

Сенсорно-интегративные расстройства (нарушение обработки информации), повышенная зрительная или слуховая чувствительность.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 05 rugsėjo 2010 - 16:13
QUOTE(Sviesioji @ 2010 09 05, 17:12)
Beje, taip g.b. del virusu: http://autism-biomed...iral_review.htm

Сенсорно-интегративные расстройства (нарушение обработки информации), повышенная зрительная или слуховая чувствительность.

aciu eisiu pasiskaityti 4u.gif
Atsakyti