Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai su Raclette

QUOTE(Gorada @ 2013 03 04, 11:33)
o mes jau kelintą kartą "chalturiname" su paprastu fermentiniu sūriu smile.gif Šeip aš sūrių mėgėja, netgi labai ir įvairių, bet po ilgo vakaro su rakleto sūriu man kelias dienas namuose kvapas jaučiasi. fek. Aišku skonis ne tas pats, bet irgi ne blogiausias variantas smile.gif
Man iš viso rakletas tai žiemos patiekalas, niekada nesinori traukti jo vasarą. O žiemą ta maloni stalo šiluma traukia smile.gif


Niekaip nesiderina racclette ir fermentinis sūris schmoll.gif Juk, sūris ir yra visko pagrindas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 01 04, 17:29)
Niekaip nesiderina racclette ir fermentinis sūris  schmoll.gif Juk, sūris ir yra visko pagrindas  4u.gif

Tarp kitko kai paskutinį kart sesuo nusipirko toookio prastumo President rakletinį sūrį (kitokio tiesiog nebuvo), tai žinot gal jau geriau fermentinis... reik paieškot gal kokios mažesnės parduotuvėlės gurmanų jo veža, bet didieji prekybcentriai tai neturi ką pasiūlyti. Vienu momentu buvo atsiradęs rūkytas raklete sūris, irgi buvo labai gardus, bet kažkaip nebematau jo. Taip, kad kartais aš nematau nieko blogo nuklysti nuo originalo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, sita daikciuka maciau bohemia.lt, yra ir 8 ir 4 asmenims. vis svarstau kuri pasirinkti. kaip manot, kuri labiau vertetu isigyti.
Atsakyti
Prieš kokią savaitę mačiau maximoj prie išparduodamų prekių ax.gif man atrodo 20 eur kainavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Visai neseniai atradau smagų Raclette gaminimo ritualą. Įsigijome ir rakletę, kol kas nedidukę, 4 personoms, bet šeimynai kaip tik - kiekvienam po keptuvėlę. Viskas būtų puiku, jei ne ... Rakleto sūrio kvapas. Man būtų lyg ir priimtinas, bet vaikams riečia nosį. Gal esate išbandę kažkokius kitus, gerai besilydančius rakletėse sūrius? Mažiau išraiškingo aromato... rolleyes.gif Pasidalinkit patirtimi. 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo atradimais. Gruyere šveicariškas sūris - puiki alternatyva neišlavintai profano nosiai, neatlaikančiai "smirduko" Raclette. Tikrai rekomenduoju. Puikiai tinka rakletėms, gerai lydosi, yra švelnus ir subtiliai aromatingas.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 06 spalio 2016 - 19:53