Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė "MIRENA"

Damusom mergaites senaja temuke, kalbom toliau apie mirena smile.gif . Kaip sekasi mums su ja draugauti, kokie jos pliusai ir minusai. Kokie musu dziaugsmai ir vargai su ja g.gif
As su ja draugauju jau 4 men. ir siuo metu dziaugiuosi svariu periodu, taip norisi , kad jis butu ilgesnis, o gal ir visam laikui kol busim drauge mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pusiki @ 2010 09 02, 00:48)
Damusom mergaites senaja temuke, kalbom toliau apie mirena  smile.gif . Kaip sekasi mums su ja draugauti, kokie jos pliusai ir minusai.  Kokie musu dziaugsmai ir vargai su ja  g.gif
As su ja draugauju jau 4 men. ir siuo metu dziaugiuosi svariu periodu, taip norisi , kad jis butu ilgesnis, o gal ir visam laikui kol busim drauge  mirksiukas.gif



as taip pat kaip ir tu 4 mėnesiai su Mirena, vis geryn ir geryn einasi, džiaugiuosi šį mėnesį - jau 12 -ta visai švari diena eina..... kad taip būtų ir toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***akire*** @ 2010 09 02, 10:41)
as taip pat kaip ir tu 4 mėnesiai su Mirena, vis geryn ir geryn einasi, džiaugiuosi šį mėnesį - jau 12 -ta visai švari diena eina..... kad taip būtų ir toliau  smile.gif


As tikrai nesitikejau, kad ji man tiks, nes uzdegimai budavo nemielas svecias ...kuris vis uzsukdavo...tad rizikavau ir man kaip ir Tau,atrodo ji tiko smile.gif
Atsakyti
sveiki, nu as su mirena jau metus su trupuciu,viskas liktais gerai,kol pati neprisigalvoju kad kazkas turetu but kitaip biggrin.gif tada nueinu pas gydytoja,paziuri ir nuramina... tik vat buna pora men nesergu isvis , o trecia sergu ,kaip liktais buciau be spirales g.gif per metus jau taip 2 kartus buvo,o pasak gydytoju kuo tolyn ,tuo beveik isvis isnyksta menesines..bet ko gero kaip kam.. nes su manim ir su Mirena sake viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(odessa @ 2010 09 04, 03:06)
sveiki, nu as su mirena jau metus su trupuciu,viskas liktais gerai,kol pati neprisigalvoju kad kazkas turetu but kitaip  biggrin.gif tada nueinu pas gydytoja,paziuri ir nuramina... tik vat buna pora men nesergu isvis , o trecia sergu ,kaip liktais buciau be spirales  g.gif per metus jau taip 2 kartus buvo,o pasak gydytoju kuo tolyn ,tuo beveik isvis isnyksta menesines..bet ko gero kaip kam.. nes su manim ir su Mirena sake viskas gerai  4u.gif



tai cia viskas normalu, gali buti, kad menesines isnyks visai su laiku, nes daugumai taip buna, sirgimai su Mirena-retesni atvejai. O pati labiau nori sirgti, ar ne? as tai noreciau geriau sirgti smile.gif
Atsakyti
laba 4u.gif ,

Gal čia lankosi ir spiralę šią išsiėmusios mamytės? ax.gif Nerandu niekur atsakymo ir nežinau ar man jau nerimauti g.gif Išėmė man spiralę ir trečią dieną prasidėjo tepliojimai. Jau aštunta diena kaipteplioja. Pačioj pradžioj buvo toks tepliojimas, lyg sena skraujas bėgtu t.y. tamsiai rudas. Išskyros su krauju, bet negausiai. Dabar tos išskyros lyg suretėjo, tačiau jau šviežiai varo doh.gif Nešiojau mireną daugiau kaip pusantrų metų. Ir menesinių tiek pat laiko nebuvo. Verta sunerimti? Gal kas susidūrę? unsure.gif
Atsakyti
O as niekaip neapsisprendziu. Ir noriu, ir baisoka (jokiu kontraceptiku nesu naudojusi). Bet cia matyt nepabandes nesuzinosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2010 09 07, 09:04)
O as niekaip neapsisprendziu. Ir noriu, ir baisoka (jokiu kontraceptiku nesu naudojusi). Bet cia matyt nepabandes nesuzinosi  rolleyes.gif


zinoma, turi bandyt, jei nori 4u.gif mane gydytojas tai "pratino" pusę metų su KT prieš Mireną, žiūrėjo, kaip reaguos organizmas į sintetinius hormonus, kadangi buvo neblogai, tai ir bandėm dėti Mireną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2010 09 07, 08:04)
O as niekaip neapsisprendziu. Ir noriu, ir baisoka (jokiu kontraceptiku nesu naudojusi). Bet cia matyt nepabandes nesuzinosi  rolleyes.gif

Galvoju tą patį. 4u.gif Nes irgi nesu gėrusi tablečių, galvoju, ar tiks ta spiralė, ar ne smile.gif.
Atsakyti
as jau du metai su spirale . viskas kaip ir gerai mm tikrai retai bebuna kas kokius 1,5-2men . bet oda pasikeite nerealiai pries tai buvo labai sausa laikui einant normalejo ir tuo dziaugiausi o dabar jau riebi blink.gif
po veido valymo savaite buna gerai o po to vel spuogai vienas po kito prasideda . idomu ar kas nors pastebejo pokycius susijusius su oda?
Atsakyti
pas mane buvo misri ir liko tokia pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2010 09 08, 22:37)
as jau du metai su spirale . viskas kaip ir gerai mm tikrai retai bebuna kas kokius 1,5-2men . bet oda pasikeite nerealiai pries tai buvo labai sausa laikui einant normalejo ir tuo dziaugiausi o dabar jau riebi  blink.gif
po veido valymo savaite buna gerai o po to vel spuogai vienas po kito prasideda . idomu ar kas nors pastebejo pokycius susijusius su oda?


1,3 m su sia spirale. Kaip tik kokia savaite pradejau galvot, kodel mano veido oda tokia su isdidejusiom porom, po oda pilna tokiu kietu spuogiuku, nosis, kakta ir smakras, tai net blizgantys nuo riebumo. Siaip niekada neturejau odos problemu, odele kaip persikas buvo. Bet kazkaip apie spirale nesusimasciau g.gif
Atsakyti