Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė "MIRENA"

QUOTE(Fanfan @ 2010 09 11, 21:42)
As cia turbut viena is kantriausiu busiu biggrin.gif Metu reikejo visiskam prisitaikymui. 8 men, tai isvis buvo tepliojimas, patopai ir neaisku nei kas, nei kur. mmm niekur nedingo, bet jas sumazino tikrai, jei lygint su anksciau buvusiom. Tik isskyru man nuo jos labai daug, nors nera jokio uzdegimo ar infekcijos.
Bet siaip jin man patogus daiktas. Vien tas patogumas ir atperka tuos trukumus. Jei ir toliau tik tiek pasaliniu bus, tai gyvent ir dziaugtis.
Tik va to patogumo vietoj 5 metu tik 4 lieka. Bet ir tai neblogai smile.gif

Aišku, neblogai. Iš viso, nereikia dėl pastojimo bijoti, neplanuoto nėštumo, o kas dar gali būti svarbiau.
Atsakyti
QUOTE(***akire*** @ 2010 09 12, 11:13)
mazoka, menesines turejau tik 5d., o dabar gavau net puse menesio  smile.gif


Dar anksti sprest. Dar tik pradzia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 09 12, 20:34)
Dar anksti sprest. Dar tik pradzia wink.gif


suprantu, taip ir manau, kad per anksti spresti, tik noretusi, kad viskas keistusi tik i geraja puse, dziaugiuosi nors dvi savaites svarias turedama dabar, ko nebuvo per tris menesius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***akire*** @ 2010 09 10, 11:57)
reiskias atpigo  smile.gif kai as pirkau po nauju metu parvezta is Airijos ir mokejau 500Lt. atrode pigu, nes tada eurovaistinej kainavo 685Lt. smile.gif


is kur tokia kaina blink.gif as pries savaite buvau Seimos vaistineje ir Litfarmos vaistineje ji kainauoja 715 lt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 09 09, 09:52)
1,3 m su sia spirale. Kaip tik kokia savaite pradejau galvot, kodel mano veido oda tokia su isdidejusiom porom, po oda pilna tokiu kietu spuogiuku, nosis, kakta ir smakras, tai net blizgantys nuo riebumo.  Siaip niekada neturejau odos problemu, odele kaip persikas buvo. Bet kazkaip apie spirale nesusimasciau g.gif



QUOTE(Myliu tave @ 2010 09 09, 10:06)
Esi tikrai įsitikinusi, kad tai dėl spiralės? Galvoju apie ją, ar verta bandyti. Mano oda žiauriai sausa ir jautri.


kazkaip nieko kito nesugalvoju . vaikstau pas ta pacia kosmetologe ir stebim kaip per siuos metus pasikeite mano oda unsure.gif metus po isidejimo tokiu pokyciu nepastebejau . oda buvo labai sausa , kremai tik patys riebiausi , kaukes maitinancios ir per sildymo sezona istisai eidavau drekint nes kartais net skaudedavo oda . o dabar kad ir kas dvi savaites butu galima ja pavalyt doh.gif kremai pasikeite kardinaliai , naudoju jau misriai odai , retai kada nebuna kokio spuogelio blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Donyy @ 2010 09 12, 23:29)
is kur tokia kaina  blink.gif as pries savaite buvau Seimos vaistineje ir Litfarmos vaistineje ji kainauoja 715 lt.  doh.gif


Eurovaistineje yra tokia Medaus kortele, kitaip sakant, nuolaidu. Ja pateikus, issiminusuoja 10 proc. nuo sumos, uztat kaina mazesne negu 700Lt.
Atsakyti
QUOTE(***akire*** @ 2010 09 13, 11:06)
Eurovaistineje yra tokia Medaus kortele, kitaip sakant, nuolaidu. Ja pateikus, issiminusuoja 10 proc. nuo sumos, uztat kaina mazesne negu 700Lt.

Mirena pirkau pries tris savaites, bet man vaistininke sake, kad nuolaidos su medaus kortele nebus, nes ji ir taip atpigo.Tad mokejau apie 650lt blink.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2010 09 15, 22:29)
Mirena pirkau pries tris savaites, bet man vaistininke sake, kad nuolaidos su medaus kortele nebus, nes ji ir taip atpigo.Tad mokejau apie 650lt blink.gif  g.gif


na, nezinau, cia viena forumiete rase, kad Eurovaistinej su Medaus kortele pirko už 515 Lt., gal cia kaip kokia vaistine-nori taiko nuolaidas, nori ne, siaip ar taip- man kaina nebeaktualu smile.gif
Atsakyti
sveikos kaip zinoti ar man tiks ta mirena labai noriu pamegint man jau 30 m vaikuciu turiu 3 manau jau gana ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skaidre11 @ 2010 09 16, 12:11)
sveikos kaip zinoti ar man tiks ta mirena labai noriu pamegint man jau 30 m vaikuciu turiu 3 manau jau gana  ax.gif

Konsultuotis su ginekologu, ne kitaip. As labai abejojau, bet ivertinus visus "uz" ir "pries", isidejau ir kol kas esu patenkinta, nes jokiu pashaliniu efektu ner, o jau praejo beveik 3 menesiai. Tepliojimus galima pakest, kurie jau irgi baigesi. Bet kiekvienai kitaip organizmas gali priimt. Todel ir reikia tartis su gydytoju 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(MANOUCHE @ 2010 09 16, 13:46)
Konsultuotis su ginekologu, ne kitaip. As labai abejojau, bet ivertinus visus "uz" ir "pries", isidejau ir kol kas esu patenkinta, nes jokiu pashaliniu efektu ner, o jau praejo beveik 3 menesiai. Tepliojimus galima pakest, kurie jau irgi baigesi. Bet kiekvienai kitaip organizmas gali priimt. Todel ir reikia tartis su gydytoju 4u.gif.

As jau metai kaip isidejusi Mirena ir tikrai nesigailiu. Nei mm nei jokiu teplioniu nebuvo nuo pirmos dienos iki siol. Na aisku kaip sako jokiu ir bakteriniu susirgimu nebuna, man buvo. Vienas mazesnis kitas didesnis. Db reiktu pasitikrint, bet kai jauciu jog tame gale ok tai nerandu ir laiko nubekt iki gines blush2.gif
Atsakyti
Sveikos su giditojie jau konsultavausi ji mann pasake kad tik spirale mirena man detis ir nekitaip paskire man kontratseptikus pagert pradzei kad susitvarkitu mmm po poros men des spirale blush2.gif sako kad buna jog iskrenta puse spirales labai bijau pastojimo turejau delto didelia nelaime nesenai verysad.gif
Atsakyti