Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė "MIRENA"

QUOTE(maruša @ 2010 12 20, 16:01)
Man ginė sakė, jog galima.

keista,kad galima
kiek sake,tai tik nehormonine spirale galima,tabletes,spirale,ziedai ir visa kita,kas su hormonais,nerekomenduojama schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 20, 22:14)
keista,kad galima
kiek sake,tai tik nehormonine spirale galima,tabletes,spirale,ziedai ir visa kita,kas su hormonais,nerekomenduojama schmoll.gif



lOgiskai mastant, as taip ir galvojau, kad negalima. Net nezinau ka daryti???
Mano suneliui 4 menesiai, tai dar koki 1-2 gal maitinimas atliks apsaugos funkcija, bet vėliau ko gero jau nebe??? blink.gif
Atsakyti
Maitinimas tik teoriskai saugo nuo nestumo, deja, praktika kiek kitokia biggrin.gif Man taip naivu, kai zmones dar tuo tiki...

Mirenos anotacijoje aiskiai parasyta, kad matinanciom si kontraceptine priemone tinka.

As pati, kol maitinau, nenaudojau jokios hormonines kontracepcijos grynai tik del savu isitikinimu.
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 12 21, 10:26)
Maitinimas tik teoriskai saugo nuo nestumo, deja, praktika kiek kitokia biggrin.gif Man taip naivu, kai zmones dar tuo tiki...

Mirenos anotacijoje aiskiai parasyta, kad matinanciom si kontraceptine priemone tinka.

As pati, kol maitinau, nenaudojau jokios hormonines kontracepcijos grynai tik del savu isitikinimu.



Mano gydytoja sakė, kad jei maitinu pilnumoje, t.y. be jokių primaitinimų, tai maitinimas suteikia apsauga blink.gif blink.gif
Atsakyti
Nesuteikia visiškai jokios garantijos. Maitinau pilnai, o rezultatas - nėštumas :4u:Babyčių pasakos tokia kontracepcija.
Atsakyti
QUOTE(stebuklaaas @ 2010 12 21, 13:14)
Mano gydytoja sakė, kad jei maitinu pilnumoje, t.y. be jokių primaitinimų, tai maitinimas suteikia apsauga  blink.gif  blink.gif


Sakyciau gydytoja gal kiek senoku paziuriu, jei taip galima pasakyt 4u.gif Tikrai nevertetu pasitiketi tokia apsauga, jei neplanuojate vaikuciu vienas paskui kita mirksiukas.gif
Atsakyti
mmm atkeliavo.nugis ziuresim kaip ryt bus.siandien tai normaliai visai,tik strenas skauda,bet va galvos enskaudejo pries diena ir siandien neskauda.kiba veikia sprindžina bigsmile.gif
Atsakyti
man tai ir si menesi nieko gero schmoll.gif kaip pradejo tepliot menesio pradzioj, taip jau ir eina antra savaite. Gruodžio 21d. izengiau jau i 9 ta menesi..
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Norejau paklausti, kaip su seksualumu nesiojant MIRENA? Tos kurios naudojo kontraceptines tabletes - supras mano klausima. Pvz as jauciausi visa menesi taip pat - jokiu seksulainiu proverziu, potvyniu ir atoslugiu taip sakant blush2.gif ne taip kaip naturaliai - seksualumas padideja ovuliacijos metu. Tad kaip su MIRENA? Ar jautiesi panasiai kaip vartodama paprastus kontraceptikus?
Atsakyti
QUOTE(naujai_kepama_mamyte @ 2010 12 23, 17:24)
Sveikos mamytes,

Norejau paklausti, kaip su seksualumu nesiojant MIRENA?

Sveikute 4u.gif
Tikrai nesiskundziu thumbup.gif man su tuo kaip tik i geresne puse biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti