Įkraunama...
Įkraunama...

Kokybiškos šluotos, šepečiai

QUOTE(risa @ 2014 01 16, 13:53)
vileda wringmat kuo nors skiriasi nuo leifheit picobello, gal sausiau nusispaudzia?

Dabar maximoj nuolaida - 55 lt kainuoja.
Nusipirkau, bet dar nebandziau 4u.gif
Atsakyti
Nuolaida yra gerai thumbup.gif . Bet jei ji tokia pat slapia kaip picobello lieka, tai ir 50 litu nesinori moket.
Pasidalinkite ispudziais.
Atsakyti
QUOTE(risa @ 2014 01 17, 01:57)
Nuolaida yra gerai thumbup.gif . Bet jei ji tokia pat slapia kaip picobello lieka, tai ir 50 litu nesinori moket.
Pasidalinkite ispudziais.


Pasidalinkite, ir man labai rūpi 4u.gif
Atsakyti
Kokius 3 -4 kartus nuspaudus visai ne slapiai valo.
Mazoka ir siaip toks "gargaras". Bet man, nemegstanciai slapintis ranku tai gal bus gerai
Atsakyti
Sveikos, kokias sluostes patarsit tikram parketui plauti? Parketas labai bijo dregmes, reikia, kad skuduriukas gerai issigreztu, man tinka grezimas ir savo rankomis.

Gal kas turite tokias priemones:
VALYMO ŠLUOSTĖ BONA CLEANING PAD 23 Lt
sluota su skudureliu Bona 59 lt

Dar idomi sluota, kur tik su paspaudimu sudrekini grindis.
Bona sluota su drekikliu

Lauksiu atsiliepimu.
4u.gif

Papildyta:
Paskutine sluota Bona su purskikliu cia
Idomu ar i ja butinai reikia pilti tik tokia valymo priemone Nr. 1 ar galima butu pilti ir tokia valymo priemone atskiesta su vandeniu Nr. 2
Atsakyti
Sveikos, ką manot apie šią šluotą
http://www.rulita.lt...-grindu-sepetys
Atsakyti
Sveikos.nusipirkau sluota spin&go.ir nezinau ar galima i kibira pilti fayri ar siaip kokia chemija,ar tik vandeniu plauti.bijau ka nors pilti kad nesugadinciau sluostes.
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2015 08 20, 12:24)
Sveikos.nusipirkau sluota spin&go.ir nezinau ar galima i kibira pilti fayri ar siaip kokia chemija,ar tik vandeniu plauti.bijau ka nors pilti kad nesugadinciau sluostes.

Galima. As nepilu nieko, bet tikrai galima, tik nepadauginkit, nes putos pasiutusiai:) Sia sliuota naudoju jau 2 metus ir labai patenkinta ja esu.
Atsakyti
sveikos,

gal galit patarti kokią normalią firmą šluotos su nuspaudimo mechanizmu. leifheitu nusivyliau. valo gerai, nieko neprikiši. bet jau atsibodo kas kelis mėn pirkt naują produktą. kai pirkau prieš porą metų viskas buvo lyg ir gerai, tik va sulūžo šluotos galva. norėjau pakeisti į kitą. nebegamina to modelio. panašus modelis - bet netinka nuspaudimo mechanizmas. teko pirkti naują komplektą. kas pikčiausia po poros mėn sugedo šluotos kotas (tas mechanizmas kuris sukasi). galvoju, neseniai pirkau, dar bus tas modelis, ieškau - atskirai ne šluotos nei tokio koto nėra, nes atsirado kažkoks jau naujas modelis. žodžiu, jei nnori, pirk vėl naują komplektą... tai kiek tų kibirų žmogui reikia? cool.gif
žodžiu, noriu išbandyti ką nors kito. gal vileda pasiteisino kam nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2015 09 04, 16:38)
gal vileda pasiteisino kam nors? g.gif

Daugiau nei 3 metus naudojamės paprastu Viledos UltraMat rinkiniu:
user posted image
Nieks niekada sulūžę nebuvo, tik tiek, kad laiks nuo laiko tenka šluostę pasikeisti ax.gif
Atsakyti
Aš turiu Leifheit grindų šepetį "Profi" (42 cm), kuria reik nuimt, išplaut ir vėl uždėt doh.gif ). Kaina tikrai verta (turiu jau 5 metus- jokių problemų), o nepatogumas tai tas, kad reik rankas kišt į vandenį. Nuspaudžiamos nesirinkau, nes daug kas skundėsi, kad gerai nenugręžia, bet mane atbaidė kitkas: kaip tų plokščių nuspaudžiamų šluotų išsiplauna grindų šluostė jos netrinant, o tik mirkant vandenį (jei kas supratot ką noriu pasakyti biggrin.gif ). Gal tik pas mane grindys tokios nešvarios, kad gabalą išplovus grindų reik gerai išplaut šluostę biggrin.gif . Suabejojau ir pirkau "spin and go", tai tą į dugną trinant išplauni, nugręžt tai gali kaip nori: ir sausai ire šlapiai- pagal poreikį, kurio mant tikrai reik visokio. Daiktas superinis, bet nepatogumas- mažą plotą apima ir su kampais- tai ne kazin ką. Tokia tai praktika 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000inis: 07 rugsėjo 2015 - 15:58
QUOTE(1000inis @ 2015 09 07, 16:37)
Aš turiu Leifheit grindų šepetį  "Profi" (42 cm), kuria reik nuimt, išplaut ir vėl uždėt doh.gif ). Kaina tikrai verta (turiu jau 5 metus- jokių problemų), o nepatogumas tai tas, kad reik rankas kišt į vandenį.  Nuspaudžiamos nesirinkau, nes daug kas skundėsi, kad gerai nenugręžia, bet mane atbaidė kitkas: kaip tų plokščių nuspaudžiamų šluotų išsiplauna grindų šluostė jos netrinant, o tik mirkant vandenį (jei kas supratot ką noriu pasakyti biggrin.gif ). Gal tik pas mane grindys tokios nešvarios, kad gabalą išplovus grindų reik gerai išplaut šluostę biggrin.gif . Suabejojau ir pirkau "spin and go", tai tą į dugną trinant išplauni, nugręžt tai gali kaip nori: ir sausai ire šlapiai- pagal poreikį, kurio mant tikrai reik visokio. Daiktas superinis, bet nepatogumas- mažą plotą apima ir su kampais- tai ne kazin ką.  Tokia tai praktika 4u.gif

dėl nugręžimo tai jokių priekabių neturėjau - daugiau kartų apsuksi - nugręš daugiau, mažiau kartų - mažiau
o su tom apvaliom taip ir neišmokau plauti - man lieka po jų šiukšlių ir viskas doh.gif
Atsakyti