Įkraunama...
Įkraunama...

Kokybiškos šluotos, šepečiai

QUOTE(elifė @ 2015 09 07, 17:23)
dėl nugręžimo tai jokių priekabių neturėjau - daugiau kartų apsuksi - nugręš daugiau, mažiau kartų - mažiau
o su tom apvaliom taip ir neišmokau plauti - man lieka po jų šiukšlių ir viskas doh.gif


aš per pusmetį išmokau (ir pripratau) su ta apvalia biggrin.gif dėl gręžimo problemų būna turbūt tik su tom, kurios ne sukasi, bet nusispaudžia...

Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2015 09 07, 16:37)
kaip tų plokščių nuspaudžiamų šluotų išsiplauna grindų šluostė jos netrinant, o tik mirkant vandenį (jei kas supratot ką noriu pasakyti biggrin.gif ). 

Žinokit, visai gerai ji išsiplauna. Kai nauja/apynaujė būna, tai iš vis juokų darbas. O kai pavargusi jau būna, tada daugiau pateliuškuoti tenka smile.gif
Apvalios nesu turėjusi, tai negaliu palyginti ax.gif
Atsakyti
Ka manote apie sia sluota ? verta, neverta tiek moketi ?
turiu paprastute ir panase, tik noriu dar su kibiru, kad palengvintu darbus.
Apvalios su tom "kasytem" bijau, sako issisuka plaukai, o mano plauku pilna namie biggrin.gif

si sudomino
http://www.rulita.lt...amat-easy-wring
Atsakyti
Sveikos:)
gal patarsite koki sepeti rinktis parketlenciu prieziurai? Dabar paklausa tokia didele, kad tikrai sunku issirinkti.
Lb patinka tie su kibiru, bet butukas mazas ir nlb kur tureciau ta kibira laikyti - o jis turbut pakankamai didelis?
Todel radau toki sepeti http://www.rulita.lt...epetys-wringmat
Tik bijau, kad sluoste bus pernelyg dregna...


Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2015 10 08, 09:21)
Ka manote apie sia sluota ? verta, neverta tiek moketi ?
turiu paprastute ir panase, tik noriu dar su kibiru, kad palengvintu darbus.
Apvalios su tom "kasytem" bijau, sako issisuka plaukai, o mano plauku pilna namie biggrin.gif

si sudomino
http://www.rulita.lt...amat-easy-wring

turiu šitą. Kadangi man tai pirma tokio tipo šluota (ankščiau vargdavau su grindų skuduru ir paprasta šluota), tai man čia gėris. Tik aš daugiau kartų paminkau pėdalą, kad labiau išgręžtų, kitaip gana šlapiai valo. Aš patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(baltumas @ 2015 10 08, 10:08)
Sveikos:)
gal patarsite koki sepeti rinktis parketlenciu prieziurai? Dabar paklausa tokia didele, kad tikrai sunku issirinkti.
Lb patinka tie su kibiru, bet butukas mazas ir nlb kur tureciau ta kibira laikyti - o jis turbut pakankamai didelis?
Todel radau toki sepeti http://www.rulita.lt...epetys-wringmat
Tik bijau, kad sluoste bus pernelyg dregna...

Turiu tokia.
Taip, labai slapiai nusigrezia. Jei su ja valau, tai visada rankom greziu....

Labai noreciau sluotos su kuria galeciau isvalyti nesuslapus ranku smile.gif
turiu nemaza kolekcija, bet tokios dar neradau....
Beje, visas turiu Viledos. Galvojau visada kad gera firma, bet visom nusivyliau.
Galvoju dabar Leifheit pabandyt, tik neissirenku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tizide: 08 spalio 2015 - 19:39
QUOTE(Tizide @ 2015 10 08, 20:37)

turiu nemaza kolekcija, bet tokios dar neradau....
Beje, visas turiu Viledos. Galvojau visada kad gera firma, bet visom nusivyliau.
Galvoju dabar Leifheit pabandyt, tik neissirenku.

Kokia nuomonė apie Vileda, kokias isbandev?
Atsakyti
QUOTE(Tizide @ 2015 10 08, 19:37)
Turiu tokia.
Taip, labai slapiai nusigrezia. Jei su ja valau, tai visada rankom greziu....


Labai aciu Jums uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tizide @ 2015 10 08, 19:37)
Turiu tokia.
Taip, labai slapiai nusigrezia. Jei su ja valau, tai visada rankom greziu....

Labai noreciau sluotos su kuria galeciau isvalyti nesuslapus ranku smile.gif
turiu nemaza kolekcija, bet tokios dar neradau....
Beje, visas turiu Viledos. Galvojau visada kad gera firma, bet visom nusivyliau.
Galvoju dabar Leifheit pabandyt, tik neissirenku.


Leifheit irgi slapiai nusigrezia smile.gif Bet jie turi kita dangala, kuri dedi jau issiploves grindis ir kuris viska nusausina mirksiukas.gif Gal ir Vileda turi toki? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2015 10 12, 08:43)
Leifheit irgi slapiai nusigrezia  smile.gif  Bet jie turi kita dangala, kuri dedi jau issiploves grindis ir kuris viska nusausina  mirksiukas.gif  Gal ir Vileda turi toki?  g.gif

Nesamone... Isigers vistiek i grindis medines, kol as pasikeisiu ir nusausinsiu grindis. Nebent turet dvi sluotas ir abiem vienu metu darbuotis smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2015 10 09, 06:22)
Kokia nuomonė apie Vileda, kokias isbandev?

Ka isbandziau tai beveik viskas nuvyle smile.gif
Kavdabar turiu:
Apvali sluota (paprasta super mocip) - nebent pravalyti dulkes, jei noris labiau patrint tai jau plastmase trinasi i grindis.
Wringmat - slapiai nusigrezia ir labai siaura (geriau jau paprastos "kempines" kur buna)
Combi - pagrindine mano naudojama sluota. Plati, gerai surenka siuksles. Didziausias minusas - sluoste plauni rankom nuemus nuo sluotos....
Pas mama Ultramax - jin nenaudoja kibiro, sako nesamone, nenugrezia normaliai (pati bandziau tik be kibiro, tai nezinau kiek tiesos)

Atsakyti
QUOTE(Tizide @ 2015 10 12, 09:44)
Nesamone... Isigers vistiek i grindis medines, kol as pasikeisiu ir nusausinsiu grindis. Nebent turet dvi sluotas ir abiem vienu metu darbuotis smile.gif)


Na nebent pas jus plotai milziniski, tai speja "isigerti", o siaip tokio slapumo neimanoma "igerti", nebent grindys totaliai medines ir niekuom nedengtos smile.gif
Atsakyti