Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemos pramogos!

QUOTE(kristutyte @ 2006 02 25, 13:08)
Labai , labai ačiū visoms, kurios balsavo už mano nuotrauką  4u.gif

nors ir uz borto likau, bet ir as noreciau padekoti visoms balsavusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2006 02 25, 14:04)
Paskutiniu metu aš prabalsuoju už tas nuotraukas, kurios nelaimi prizinių vietų  verysad.gif . Gaila  verysad.gif


Visai negaila schmoll.gif galbūt prabalsabai būtent už tas, kuriose buvo pramogos... ax.gif dėl skonio - nesiginčijama. Mano prabalsuotos irgi pirmų trijų vietų neužėmė, bet buvo balsuota į temą ir aš visai nepergyvenu rolleyes.gif

Sveikinimai laimėtojoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2006 02 25, 20:30)
Visai negaila schmoll.gif galbūt prabalsabai būtent už tas, kuriose buvo pramogos... ax.gif dėl skonio - nesiginčijama. Mano prabalsuotos irgi pirmų trijų vietų neužėmė, bet buvo balsuota į temą ir aš visai nepergyvenu rolleyes.gif




Būtent- balsavau už tas, kuriose aiškiai matyti pramogos . Nesakau, kad prizinės foto yra negražios, bet norėjau, kad bent vienoje foto būtų forumietė ar jos vyras smile.gif , o dabar vien vaikai doh.gif . Įvairovės 4u.gif
Atsakyti
Šeip nuotraukos visos gražios , bet laimi tikrai ne pačios geriausios. O laimi tos kurios turi dugiausiai pažystamu šiam forume. cool.gif
Atsakyti
mes ir dar per mazi mum tik 3 men. Ir va taip susirgo vargsas o lauke ilgai nebuvom verysad.gif
Atsakyti
labai visoms dėkoju už tai kad męs laimėjom 4u.gif 4u.gif ax.gif .Ir džiaugiuosi,kad nuotrukytė už kurią męs balsavom pateko į prizininkų gretas. thumbup.gif wub.gif .tikrai visos nuotraukos buvo labai grazios thumbup.gif thumbup.gif .Męs labai džiaugiamės biggrin.gif aciuks.gif aciuks.gif

Atsakyti
Sveikinu nugalėtojus! Puikus konkursas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(remunėlė @ 2006 02 26, 13:06)
labai visoms dėkoju už tai kad męs laimėjom 4u.gif  4u.gif  ax.gif .Ir džiaugiuosi,kad  nuotrukytė už kurią męs balsavom pateko į prizininkų gretas. thumbup.gif  wub.gif .tikrai visos nuotraukos buvo labai grazios thumbup.gif  thumbup.gif .Męs labai džiaugiamės biggrin.gif  aciuks.gif  aciuks.gif

Na tai gal dabar gali isduoti, kur ta nuotrauka daryta ir kur toki ledini grozi radot mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu aš neklystu, ta tą grožį (ledynmetį) rodė per Tv. Tai viename kaime, trūko vandens bokštas ir iš jo pastoviai bėga vanduo, kuris tuoj pat užšąla. Tikrai gražiai atrodė, tik žmonės baiminasi, kas bus pavasarį, kai ledas pradės tirpti .Ar neapsems gretimų vietų, nes ten jau keleta tonų vandens užšąlusio.
Atsakyti
Sveikinam laimetojus thumbup.gif
Gaila , kad nuotraukos uz kurias balsavom nepateko i prizininkus , bet smagu , kad bent i desimtuka pateko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na tataigi dekui visoms balsavusioms uz musu notraukike.
eitne negali prieit prie kompo daba, tai as dekoju jos, savo ir mildutes vardu
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 02 26, 17:54)
Na tai gal dabar gali isduoti, kur ta nuotrauka daryta ir kur toki ledini grozi radot mirksiukas.gif


taip žinoma,kad galiu atsakyti bigsmile.gif .fotografuota tikrai prie vandens bokšto,tik ne prie to kur per teliką rodė.Mūsiškis daug mažiau vandens paleido,ten tik žolės apledėję ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remunėlė: 27 vasario 2006 - 10:33