Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemos pramogos!

QUOTE(Kovas @ 2006 02 10, 15:39)
Ačiū už gražius konkursus.  thumbup.gif
Ir labai ačiū rėmėjams už galimybę padaryti dovanėles su nuolaida, jau pasinaudojau, labai faina  clap.gif

o man tos nuolaidos nepritaikė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselita @ 2006 02 13, 15:13)
o man tos nuolaidos nepritaikė  verysad.gif

Turejo pritaikyti, nebent neirasei slaptazodzio.
Atsakyti
QUOTE(Jolli @ 2006 02 13, 15:57)
Turejo pritaikyti, nebent neirasei slaptazodzio.

žinau, kad turėjo. Komentaruose įrašiau žodį supermama.
Ateinu atsiimt-46Lt vistiek. Sakau, o supermamos nuolaidos netaikot? Tai likau visai nesuprasta blink.gif , sako mes nuolaidos netaikom, fotofabrikas pats turėjo pritaikyt doh.gif
ir dar prieš darydama užsakymą kelis kartus spaudžiau "perskaičiuoti", vistiek tas pats. schmoll.gif

pačios paslaugos nepeikiu, bet kad jau sako yra galimybė pasinaudot nuolaida...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselita: 14 vasario 2006 - 11:23
As tai gavau, is karto uzsakant rode kaina su nuolaida. Gal neviskam taiko, bet geriausia pasiskambinti i fotofabrika ir paklausti.
Atsakyti
Ten kai pildai prekės užsakymo langelį, pažymi prekę, spalvą, apmokėjimo būdą, iš kur atsiimsit prekę ir t.t. o pabaigoje įrašius komentaro langelyje "supermama" spaudžiat perskaičiuoti Pvz. prekės kaina buvo 19 lt. o paspaudus perskaičiuoti man išmetė kitą kainą - 15 lt. 20 ct. ir tik tada spaudi pirkti
Atsakyti
" Voverėms gal ir smagu, o mums - sniegas ant galvų! "
wub.gif
man labai graži šita nuotrauka thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Raselita @ 2006 02 13, 16:13)
o man tos nuolaidos nepritaikė  verysad.gif

man nuolaidą pritaikė wub.gif

QUOTE(Aurėja @ 2006 02 15, 15:46)
Ten kai pildai prekės užsakymo langelį, pažymi prekę, spalvą, apmokėjimo būdą, iš kur atsiimsit prekę ir t.t. o pabaigoje įrašius komentaro langelyje "supermama" spaudžiat perskaičiuoti Pvz. prekės kaina buvo 19 lt. o paspaudus perskaičiuoti man išmetė kitą kainą - 15 lt. 20 ct. ir tik tada spaudi pirkti

būtent taip, aš kadangi užsisakiau 2 puodelius, suma - 30, 40 Lt thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolli @ 2006 02 15, 00:00)
As tai gavau, is karto uzsakant rode kaina su nuolaida. Gal neviskam taiko, bet geriausia pasiskambinti i fotofabrika ir paklausti.

kol vyksta konkursas, nuolaidas taiko visom prekėm mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2006 02 03, 23:46)
Sedziu prie langelio
Ziuriu pro langeli...
laaaabai grazi nuotraukyte thumbup.gif (balsas garantuotas 4u.gif )

Sniego rumai  thumbup.gif

Ledynmetis thumbup.gif

Man pirma faina tau pritariu o del ledynmecio tai pati nuotrauka labai grazi, tik neizvelgiu ir as kaip ir dauguma ten pramogos ir vaikas sedi koks tai susirupines verysad.gif Man idomi "Tai KAS mano batoną suvalgė?" biggrin.gif

QUOTE(Džinė @ 2006 02 05, 13:44)
Tikrai tau pritariu, nes net ir nuotrauka su seniu besmegeniu, labiau tinka žiemos pramogai, negu sėdėti padirbtam ledynmetį. Nuotrauka graži, bet kokia tai pramoga? g.gif
mano supratimu pramoga - tai yra veiksmas: slidinėjimas slidėmis, pačiūžomis, netgi voliojimasis sniege, o ne žiūrėjimas pro langelį cool.gif


drinks_cheers.gif O del langelio tai kodel, vaikas dziaugsmu tryksta itariu veiksmas vyksta mirksiukas.gif

QUOTE(cutka @ 2006 02 08, 08:31)
O man "Na, nesuprantu dorai - ledas čia ar gintarai..? " ir foto, ir pavadinimas  thumbup.gif  thumbup.gif


Man sita irgi labai faina drinks_cheers.gif

O kaip jum sita "Sveikame kūne - sveika dvasia !!!" lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 02 18, 22:59)
O kaip jum sita "Sveikame kūne - sveika dvasia !!!"  lotuliukas.gif  thumbup.gif


Kunas gal ir sveikas bigsmile.gif uzgrudintas..., o kas del sielos g.gif tai kas ten zino... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2006 02 19, 00:59)
Kunas gal ir sveikas bigsmile.gif uzgrudintas..., o kas del sielos g.gif  tai kas ten zino... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif Net šiurpas per nugarą nuėjo bežiūrint į tą nuotrauką fear.gif O apie sielą net nepalvojau bigsmile.gif Nors šiaip tai šaunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
Labai daug šaunių nuotraukų thumbup.gif Neatsimenu, kada tiek nuotaikingų ir linksmų esu mačiusi thumbup.gif Norėjau ir aš įdėt, bet kur jau čia... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2006 02 18, 15:59)
Kunas gal ir sveikas bigsmile.gif uzgrudintas..., o kas del sielos g.gif  tai kas ten zino... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Hehehe na bet tokia foto veiksmo pilna lotuliukas.gif thumbup.gif As turbut numirciau jei man kas taip kibira ant galvos suverstu ant galvos biggrin.gif
Atsakyti