Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(*Brangelina* @ 2010 09 25, 16:19)
sveikos, gal galit pakomentuoti, kas nusimano, ar imanoma pastoti nturaliai su tokiu rezultatu...


Parasykit pilna tyrima.
Atsakyti
QUOTE(Stileta @ 2010 09 25, 18:47)
Parasykit pilna tyrima.

o tai pilna tai su patologijom, kiekiu ir t t?
Atsakyti
QUOTE(*Brangelina* @ 2010 09 25, 20:08)
o tai pilna tai su patologijom, kiekiu ir t t?

Butent bigsmile.gif Kiek ml, kiek mlj/1ml, kiek potologiju...agliutinacija, ir t.t
Atsakyti
Rodiklis Norma Rezultatas
Kiekis 2-6 ml 1,5 ml
spalva gelsvai pilka pilka
drumstumas drumsta drumsta
suskystejimo liakas iki 25min skysteja
tasumas mm <2cm 0 cm
Ph 7,2-8,0 9.0
spermiju kiekis viename mili. >20X10 6 49X10 6
visame ejakulite >40 X 10 6 73X10 6
Judrumas A 31%
B 14%
C 10 %
D 45%
Bendras judriu sperm sk >5x 10 6 33X10 6
ptologiju galvutes 35%
akrosomos 12%
kaklelio 30%
vystymosi 0 %
uodegeles 11 %
dazymo defektas 0%
Normaliu formu >14% 12%
leukocitu, vnt/ml <1,0 x10 6 <1x 10 6
spermiogenines lasteles vnt/ml <5,0 x10 6 <5,0 x10 6
spermiju agliutinacija % <5,0 % <5%


p.s. tikiuos aiskiai smile.gif labai lauksiu atsakymo, aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Brangelina* @ 2010 09 25, 22:02)
  p.s. tikiuos aiskiai smile.gif labai lauksiu atsakymo, aciu wink.gif

Mano nuomone, jusu situacija labai nebloga ir galite pastoti naturaliai. Tik... as, jusu vietoje, pasidaryciau suderinamumo testa. Kadangi jusu vyriskio ph gana aukstas, gali buti, kad jusu gleives iszudo spermiukus dar nepasiekus gimdos. Del ph nesuderinamumo buna taip, kad sveikos sveikiausios poros nesusilaukia mazuliuku. Tokiu atveju, problema sprendziama IUI. Bet neskubekite daryti isvadu be to testo.
Kita vertus, gal daugiau mergaiciu, susidurusiu su tuo, pakomentuos.
Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
ogo, nezinojau nieko apie toki testa...
o kaip jis daromas?
Atsakyti
QUOTE(*Brangelina* @ 2010 09 25, 22:20)
ogo, nezinojau nieko apie toki testa...
o kaip jis daromas?

Cia jusu ginekologe arba andrologas turetu padaryti. 2-6val po santykiu is gimdos kaklelio imamos gleives ir ziurima, ar yra gyvu judriu spermiuku.
Atsakyti
Sveikos, aš po kurio laiko vėl čia užsuku. Turiu klausimuką: MB kamuojasi su sinusitu, jau tenka vartoti DOXYCYCLIN antibiotikus. Kiek stipriai paveikiama sperma? Nes po 3-4mėn teks ryžtis IUI tai bijau kad ateisim su prastesnės gamybos sperma g.gif Dėkui mergaitės
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 09 27, 07:41)
Sveikos, aš po kurio laiko vėl čia užsuku. Turiu klausimuką: MB kamuojasi su sinusitu, jau tenka vartoti DOXYCYCLIN antibiotikus. Kiek stipriai paveikiama sperma? Nes po 3-4mėn teks ryžtis IUI tai bijau kad ateisim su prastesnės gamybos sperma  g.gif  Dėkui mergaitės

Po 3-4 mėn jau bus atsinaujinusi sperma, atsigavusi po antibiotikų 4u.gif Po to lai pageria papildų ir vitaminų kad greičiau atsigautų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 09 27, 12:32)
Po 3-4 mėn jau bus atsinaujinusi sperma, atsigavusi po antibiotikų 4u.gif Po to lai pageria papildų ir vitaminų kad greičiau atsigautų  ax.gif

BUM jis dabar geria jogurto kapsules, paskui grįš prie New Nordic vyrams ir vėl Tribestan, sakai atsistos grikiai per tiek laiko bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

visur ieskojau, kur pasidalinti savo istorija, ir galvoju cia ji turbut geriausiai tiktu. Is tiesu noriu rasti tokiu, kurios susidure su panasia situacija. Pries 1,5 m mano vyrui buvo baigta chemoterapija. Onkologai zadejo, jog po 2-5 metu yra tikimybe, jog sperma atsinaujins ir yra sansu susilaukti vaikelio. Is pradziu musu tyrimai buvo tragiski, taciau siai dienai jau turim 4,4 mln spermiuku!!! Gydytoja sako neatsimenanti tokio atvejo ir liepia daryt tai, ka darem, kad ir toliau taip daugetu. Bus reikalingas IVF+ISCI mat morfologija nera gera. Visgi mano klausimas, gal kuri esat irgi susidurus, kaip pavyksta pastoti po vyro chemoterapijos? Vilniaus VK mus is viso nugasdino, kad niekada nerekomenduojama pastoti, zodziu prikraupino ziauriai, taciau Kaune radom paguodos ir vilties.
Busiu dekinga uz bet kokias zinias
:-)
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 09 27, 16:23)
Sveikos merginos,

visur ieskojau, kur pasidalinti savo istorija, ir galvoju cia ji turbut geriausiai tiktu. Is tiesu noriu rasti tokiu, kurios susidure su panasia situacija. Pries 1,5 m mano vyrui buvo baigta chemoterapija. Onkologai zadejo, jog po 2-5 metu yra tikimybe, jog sperma atsinaujins ir yra sansu susilaukti vaikelio. Is pradziu musu tyrimai buvo tragiski, taciau siai dienai jau turim 4,4 mln spermiuku!!! Gydytoja sako neatsimenanti tokio atvejo ir liepia daryt tai, ka darem, kad ir toliau taip daugetu. Bus reikalingas IVF+ISCI mat morfologija nera gera. Visgi mano klausimas, gal kuri esat irgi susidurus, kaip pavyksta pastoti po vyro chemoterapijos? Vilniaus VK mus is viso nugasdino, kad niekada nerekomenduojama pastoti, zodziu prikraupino ziauriai, taciau Kaune radom paguodos ir vilties.
Busiu dekinga uz bet kokias zinias
:-)


Deja, negaliu taves pradziuginti..., musu seimos draugui, po chemoterapijos nieko nepavyko..., gerai, kad iki chemoterapijos buvo i spermos banka pridaves turtelio sad.gif
Atsakyti