Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(Asta @ 2005 03 26, 16:02)
Vakar maciau Merkurijaus "Medijo". Sudeta shaldytuve prieshais mishrainiu skyriu  4u.gif

4u.gif Aciu Asta , buvau merkurijuj nulekus ir neradau , sake ispirko cry.gif Mamules, kuri nusipirksit paziurekit ant lapelio gamintoja ir telefona , parasykit , pasiskambinsiu paklausiu kur pristato sitoki deficita g.gif Aciu!
Atsakyti
O kaip, merginos, jūs tuos didžiuosius lavašus vyniojat? Visą didelį blyną susukat, paskui supjaustot? Ar atvirkščiai?
Atsakyti
QUOTE(erika9 @ 2005 04 18, 13:32)
O kaip, merginos, jūs tuos didžiuosius lavašus vyniojat? Visą didelį blyną susukat, paskui supjaustot? Ar atvirkščiai?


Aš tai pirmiausia susuku, o tik tada pjaustau.
Atsakyti
QUOTE(erika9 @ 2005 04 18, 13:32)
O kaip, merginos, jūs tuos didžiuosius lavašus vyniojat? Visą didelį blyną susukat, paskui supjaustot? Ar atvirkščiai?


O as sukarpau zirklemis ir tada jau i mazesniu blynukus suku
Atsakyti
4u.gif Lavaso visada galima rasti Vilniaus maxima bazei ! thumbup.gif
Atsakyti
As is lavaso darau pagrinda picai.Labai greita ir labai skani pica gaunas thumbup.gif .O iskepa tiesiog akyse.Is vieno lavaso iseina pica per visa orkaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2005 04 28, 21:40)
As is lavaso darau pagrinda picai.Labai greita ir labai skani pica gaunas thumbup.gif .O iskepa tiesiog akyse.Is vieno lavaso iseina pica per visa orkaite biggrin.gif

Parašyk savo skanios picos receptuką.Išanksto dėkui.
Atsakyti
QUOTE(ryza @ 2005 04 29, 17:45)
Parašyk savo skanios picos receptuką.Išanksto dėkui.

Labai paprasta ta mano pica ax.gif .Svarbiausia neprideti daug idaro,juk pagrindas plonytis.Tiesiog ant istiesto blyno pametau kumpio gabaliuku,plonai pjaustytu pievagrybiu,truputis pomidoru padazo,Santa marijos picos prieskoniu ir apibarstau tarkuotu suriu.Skanaus,jei darysi smile.gif
Atsakyti
kas Klaipėdoj kur užmatėt tų lavašų? Kebabinėje prie Žemaitijos jų nepardavinėja, nors prisidėjusios pundelį tokį, skregos... tongue.gif
Atsakyti
Vienas lavašo įdaro receptas yra žurnale "Tavo vaikas", kur apie Gandžumianų šeimyną rašo. Gerai neatsimenu recepto, nes tik parduotuvėje varčiau blush2.gif Bet atrodo brinzos ar fetos sūris, agurkas, paprika, pomidoras, petražolė ir dar svogūno laiškai.
Atsakyti
Nu niekaip nerandu aš to lavašo jau visas mėnuo jokiam prekybcentry cry.gif
Atsakyti
QUOTE(eMAr @ 2005 06 01, 09:32)
Nu niekaip nerandu aš to lavašo jau visas mėnuo jokiam prekybcentry cry.gif

nu tu duodi blink.gif maximos bazeje čia vilniuje tikrai yra duonos skyriuje ir būna ten kur iškeptos vištos ir t.t. tongue.gif tikrai mačiau ir šiaip visose centruose yra tai turėtų būti ir Kaune garantuoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisule: 01 birželio 2005 - 12:15