Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

Aš irgi esu lavašų didelė mėgėja - tik kad va juos visad visad perku jau gatavus - kebebinėse - todėl jie ir kainuoja nemažai - taigi, o pati niekad nesu bandžius pasidaryt.
Ir pirmą kartą čia sužinojau, kad lavašų papločių galima prekybos centruose nusipirkti - reiks atidžiau pažiūrėti.
O beje, kaip juos kepat - negi turit tas spec. keptuves - vaflines, kur įdedi jau gatavą lavašą ir suspaudi. Ar į mikrobanges sulanksčiusios kišat, ar į orkaites ar tiesiog keptuvėj kepat?
Atsakyti
aš irgi kartais darau lavašo patiekalus, perku Rimi, jis toks didelis, tai reikia supjaustyt unsure.gif dry.gif , o Iki lavašo dar nebandžiau g.gif
Mes paprasčiausiai įdedam gatavų virtų su pomidoru padažu pupelių, aštresnių prieskonių, sumaišom su tarkuotu sūriu, susukam volelius ir orkaitėj ant grotelių arba mikrobangėj truputį pašildom, kad nebūtų toks šaltas ir sūris išsilydytų.Skanaus wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 27 liepos 2004 - 14:40
Reikės būtinai išbandyt tongue.gif
Atsakyti
Ir aš labai mėgstu biggrin.gif ,būtinai šiandien pabandysiu, tik kažkaip niekad nemačiau tos duonos pirkti g.gif , eisiu šiandien ieškoti rolleyes.gif
Atsakyti
vakar Rimi ieškojau lavašo ir neberadau blink.gif , arba jo po mažai paduoda (jie, jei ne šaldytuve laikai , moment sugenda dry.gif ), arba, man čia pateikus receptuką visus išpirkot laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
tongue.gif nu ka lengvute, ant savo galvos prisišnekejai biggrin.gif , bet labai tau ačiū smile.gif
Atsakyti
Vakar po IKI vaikščiojau - na visur aš tų lavašų ieškojau, galiausiai net darbuotojų paklausinėjau - sužinojau, kad toje IKI jų nebūna sad.gif Kaip gaila sad.gif

Atsakyti
O kazin senovineje vaflineje jo shildyti neisheitu su idaru? (aishku perdaug nesuspaudziant) unsure.gif g.gif
Atsakyti
Lavasa jau padaryta galima nusipirkti kebabai kur parasyta. Kainuoja 5-6lt. labai skanu. Kebabines dazniausiai stovi prie prekybos centru. Skanaus
Atsakyti
Kas žino, o Kaune tų lavašų pirkti būna?
Atsakyti
Maciau daugybe kartu, kaip rytieciai daro lavasus, tam reikia patirties, is kart nepadarysi, tesla tai paprasta-miltai, vanduo, mieles, druska, bet vat kociojimas blink.gif ja ten ir kocioja, ir suka ant kocelo, meto ant ranku, nu vienu zodziu ji turi buti tiesiog persvieciama is to plonumo, o tada meta ant didziules sausos karstos keptuves, pakepa, staigiai apvercia, isima, tada deda ant virsaus sudrekinta ranksluosti, reikia palikti ja taip kuriam laikui, na o tada jau essen.gif
Atsakyti
QUOTE(lorikas @ 2005 01 06, 13:54)
Kas žino, o Kaune tų lavašų pirkti būna?



siandien ieskojau lavasu ir rimi ir iki, niekur neradau cry.gif iki parduotuvej tai tik tortiliju suradau
Atsakyti