Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis gydytojui ginekologui...

QUOTE(susidomejus @ 2007 10 21, 00:17)
Saldainiu nenesu nuo to karto, kaip viena masaziste man papasakojo, ka su tais sokoladais daro: kaimynus apdalina, vaikams kiekme duoda ir t.t. O pinigus duoti nedristu...

O manai, kad vien tais šokoladais maitintis turėtų?
Atsakyti
sveikos, kas sveikos mirksiukas.gif
man vokelius duoti yra peiliu peilis, todel lankausi pas gera gydytoja privacioje klinikoje. esu visapusiskai patenkinta, aptarnavimas puikus. Vizito kaina gaunasi ~140-170 lt.
bet... Ambulatorinio vaiksciojimo neuzteko, visgi teks operuotis. Laukia laparaskopija (salins cista + dali pazeistos kiausides), kuria atliks tas pats mano gydytojas. Bet operuos ligoninineje, kurioje jis pats dirba, o jai as teoriskai nepriklausau... g.gif Oficialiu ikainiu klinikoje (juk ten ir nedaro) operacijai nera, bet butu keista, kad uz vizitus, echoskopijas moku, o uz operacija tik aciu tepasakau... na bent man tai kertasi su logika. Tai va noreciau suzinoti - kiek tokioje situacijoje detumete i vokeli? ax.gif
Kas nenorit tiesiai, labai lauksciau pasiulymu i az, gal kas esat atsidekoje gydytojui tokioje situacijoje....
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2008 02 15, 01:23)
sveikos, kas sveikos  mirksiukas.gif
man vokelius duoti yra peiliu peilis, todel lankausi pas gera gydytoja privacioje klinikoje.  esu visapusiskai patenkinta, aptarnavimas puikus. Vizito kaina gaunasi ~140-170 lt.
bet... Ambulatorinio vaiksciojimo neuzteko, visgi teks operuotis. Laukia laparaskopija (salins cista + dali pazeistos kiausides), kuria atliks tas pats mano gydytojas. Bet operuos ligoninineje, kurioje jis pats dirba, o jai as teoriskai nepriklausau... g.gif Oficialiu ikainiu klinikoje (juk ten ir nedaro) operacijai nera, bet butu keista, kad uz vizitus, echoskopijas moku, o uz operacija tik aciu tepasakau... na bent man tai kertasi su logika. Tai va noreciau suzinoti - kiek tokioje situacijoje detumete i vokeli?  ax.gif
Kas nenorit tiesiai, labai lauksciau pasiulymu i az, gal kas esat atsidekoje gydytojui tokioje situacijoje....

g.gif ziauroka situacija...
as tai tavo vietoj tikrai bandyciau duoti.. pora simtu litu.. g.gif nors tikruju ikainiu ir nezinau...
Atsakyti
Jau geriau moketi pinigus privacioje klinikoje, ten nors zinai, kad elgsis su tavimi normaliai..
Atsakyti
Man labiau priimtina kreiptis privaciai, nei dalinti vokelius. Nebent valstybinej gydymo istaigoj dirba kazkokia super gydytoja, kurios vieninteles deka ryte pateka saule, na, tada jau nesciau jai voka - kiek negaila ir kiek galiu sau leisti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu nzn as matyt kazkokia atsilikus blush2.gif Ejau visad i poliklinika ir gyvenime net nesusimasciau pinigu duoti. Siaip esu pries visus kysius, nes visad gaunu viska puikiai ir papildomai nemokedama. net kai operacija dariausi, niekad ne cento nedaviau. Ir isoperavo puikiai, ir prieziura buvau labai patenkinta. Turbut sekasi... rolleyes.gif Jei dabar kur eisiu, tai tik privaciai - net nemokeciau to kysio paduot, jauciu nurausciau kaip burokas blush2.gif
Atsakyti
man tai juokingi tie nusistatymai pries kysius. paziurekit, kiek darktarai gauna??????? man pavyzdziui visai negaila atsilyginti ginekologei uz paslaugas visai negaila man tu keliu desimciu litu. cia aisku daugiau sistema kalta, kad tokios ju algos mazos.
Atsakyti
Neperskaičiau iki galo visų komentarų, tačiau mano nuomonė šiuo klausimu yra paprasta - NIEKO NEDUOTI! Jie dirba savo darbą, už kurį gauna pinigėlius (mūsų sumokėtus mokesčius), kaip ir visi mes, bet išeina taip, kad jeigu norime, kad jie dirbtų savo darbą gerai, dar turime primokėti. Na žinot, man tai net pikta kartais darosi! Patys pripratinom juos prie vokelių/ kyšių, tai to pasekoje ir turime, kad be kyšio kartais net nepažiūri į žmogų ir diagnozes rašo iš karto.... mad.gif
Atsakyti
QUOTE(jogurtele @ 2007 11 30, 16:13)
As esu kategoriskai pries kysiu daktarams. Taciau, kartais kai jie tikrai gerai priziuri ir padeda nieko neprasydami, rankos tiesiog pacios tiesia kazkoki pinigeli ar saldainiu dezute. Tiesiog buni dekingas uz tai, kad tas daktaras padare tave laimingesniu smile.gif


Vat as irgi manau, kad jei gerai rupinasi tai malonu ir padovanoti ka nors. Pas ginekologe lankausi privaciai, moku pinigelius, taciau rupinasi taip puikiai, kad tam tikrom progom as vistiek kokia dovanele nunesu, pvz po gimdymo auksine grandinele su pakabuku, kainuoja tiek pat, kiek vienas papildomas apsilankymas, o gestas manau labai grazus. bigsmile.gif Juk jei ne ji, tai gali buti, kad dabar ir netureciau savo vaikiuko...

O pinigu nesti nemoku.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verdaina: 18 balandžio 2008 - 18:41
jei noriu moket uz gera gydyma tai einu privaciai, moku oficialiai, bet jau kisiu tikrai nedavinesiu. Visi gauna atlyginimus ir privalo uz juos dirbt, o jei jie ju netenkina, tegu eina dirbt privaciai. Ne sovietiniai laikai..
Atsakyti
na as ir pries vokelius geriau kokioj privacioj sumoketi 4u.gif zinoma esu atsargi siuo metu ir su privaciom neaisku ar kaina atiks mano lukescius ar ne..
Atsakyti
Mano nuomone, moterys ir eina į poliklinikas, nes neturi pinigų už ką mokėti gydytojui. Aš jei norėčiau mokėti, tai eičiau privačiai, bet kadangi nenoriu, tai einu į polikliniką ir net neturiu minčių ką nors duoti. Visiškai sutinku, kad apžiūros kokybė priklauso nuo to kur eini ar privačiai, ar ne, bet ką padarysi, kad jie kiaulės.
Atsakyti