Įkraunama...
Įkraunama...

Perku N-tąjį kartą

QUOTE(bonza @ 2012 03 05, 21:58)
Retai ka perku antra kart, o juo labiau trecia...
Bet.
Lancome Hypnose tusas...
Avono lupdaziai. Nu man jie paciausi, ir vis kokiu naujoviu buna, ir vis spalvu randu geru  ax.gif
Neutrogena ranku kremas - kiekviena ziema
TIGI sampunai, vis sugryztu.



gal galite placiau apie lupu dazus?kokius naudojate?kaip patinka?
Kokie Jusu plaukai ir koki Tigi sampuna naudojate? smile.gif as siuo metu baigineju sampuna, skirta blondinems, nors esu tamsiaplauke blush2.gif man patinka thumbup.gif
Atsakyti
pas mane nesikeicia sitas muilas

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 03 06, 15:38)
pas mane nesikeicia sitas muilas

user posted image


kokiai odai yra skirtas.kokios jo savybės?
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2012 03 06, 14:30)
gal galite placiau apie lupu dazus?kokius naudojate?kaip patinka?
Kokie Jusu plaukai ir koki Tigi sampuna naudojate? smile.gif as siuo metu baigineju sampuna, skirta blondinems, nors esu tamsiaplauke blush2.gif man patinka thumbup.gif

paskutinieji - extra lasting, pink peach spalva. Superiniai, labai malonus jauciasi ant lupu ir ilgai laikosi, nesausina. dar turiu patvarius atsinaujinancius, net nezinau visu pavadinimais. Patinka, nes spalvu nemazai, galima prisitaikyti, patinka, kad nesausina, patinka ivairove - tai kvepiantys, tai zvilgus, patinka pakuotes - buvo tokie kur viena ranka gali pasidazyt, isstumia pats dazas labai patogiai...

Tigi. Naudoju antra dideli buteli oranzini, tiesinanti sampuna ir kondicionieriu. Sunaudota garbanotiem plaukam, tada sunaudota geltonoj pakuotej, kazkaip some like it hot. Dabar nusipirkau zalia komplekta, Urban dotes lyg doh.gif Ju tik reikia nepadaugint, nes kai daug uzkrauni tai gali erzint... Patinka nes daro ka zada ax.gif
Atsakyti
Dekui uz komentarus clap.gif
Atsakyti
mano n-tasis pirkinys - Franco Battaglia raudonas (blizgesio) sampunas thumbup.gif jis visad mano vonioje. siaip esu konservatore ir jei man daiktas patiko, naujus nelabai puolu bandyti pamaciusi reklama ar raduysi zurnale megineli blush2.gif
Atsakyti
Garnier žalias akių makiažo valiklis.
Atsakyti
Priklausoma nuo blush2.gif :

1. Cutrin multispray Choozism;
2. Lancome Teint idole ultra kremines pudros;
3. Victorias Secret Fantasies TM kremu ir duso zele;
4. Live Clean moisturizing sampuno;
5. Maybelline tuso volum express the colossal;
6. John Frieda Frizz-ease miracolous recovery kaukes bei sheer blonde sampuno ir kondicionieriaus
Atsakyti
QUOTE(Dasute @ 2012 03 07, 15:59)
Priklausoma nuo  blush2.gif  :

4. Live Clean moisturizing sampuno;


kuo patinka? kokie jusu plaukai?o kondicionierius tos pacios serijos kaip? 4u.gif
Atsakyti
Extra Virgin alyvuogiu aliejus... Pas mane jis naudojamas viskam - makiazui valyti, plaukams, rankoms, kunui, veidui drekinti... Jei kur vaziuoju ilgesniam laikui, visad pirmiausia pagalvoju - ar tik savo aliejaus nepamirsau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2012 03 07, 20:44)
Extra Virgin alyvuogiu aliejus... Pas mane jis naudojamas viskam -  makiazui valyti, plaukams, rankoms, kunui, veidui drekinti... Jei kur vaziuoju ilgesniam laikui, visad pirmiausia pagalvoju - ar tik savo aliejaus nepamirsau biggrin.gif


As labai panasiai
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2012 03 06, 15:53)
kokiai odai yra skirtas.kokios jo savybės?


Nezinau kokiai odai, bet mano ranku oda labai sausa, o sitas nesausina odos, nors daznai rankas plaunu. Veidui aisku nenaudoju.
Tiesiog ilgai ieskojau tokio muilo, todel apsidziaugiau, kad kainuoja apie tris litus. Esu bandziusi muilus ir uz 10, 20 lt, tai tikrai nevisada galima nusipirkt kad nesausintu, nebutu kaip gleiviu kruva, kad dazniai buna su tais muilais, kurie zada nesausinti ranku.
Atsakyti