Įkraunama...
Įkraunama...

Perku N-tąjį kartą

Be sito negaliu

user posted image

Kiek buvo bandymu prisijaukinti ka kita, bet ne, geresnio nera.
Atsakyti
QUOTE(micra @ 2012 03 09, 22:56)
Be sito negaliu

user posted image

Kiek buvo bandymu prisijaukinti ka kita, bet ne, geresnio nera.

kuom taip atinka, koki efekta duoda, kaip laikos?kokia tavo oda?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 03 10, 11:22)
kuom taip atinka, koki efekta duoda, kaip laikos?kokia tavo oda?


Labai legvos teksturos, labai maloniai tepasi, gerai maskuoja tai, ko nesinori matyti, nesausina odos, bet ir nera riebi, oda atrodo naturaliai- man ji tiesiog idealiausia ax.gif
Mano oda misri.
Atsakyti
QUOTE(micra @ 2012 03 10, 13:45)
Labai legvos teksturos, labai maloniai tepasi, gerai maskuoja tai, ko nesinori matyti, nesausina odos, bet ir nera riebi, oda atrodo naturaliai- man ji tiesiog idealiausia ax.gif
Mano oda misri.

o kaip su blizgesiu?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 03 10, 13:45)
o kaip su blizgesiu?


Nezinau, gal tai labai individualu, gal ant kitos odos kitaip butu, bet ant mano veido odos neblizga.
Atsakyti
QUOTE(micra @ 2012 03 10, 15:45)
Nezinau, gal tai labai individualu, gal ant kitos odos kitaip butu, bet ant mano veido odos neblizga.

o is kur tu ja perki?nes as ju psl ziurejau, tai tokios isvis nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 03 10, 14:52)
o is kur tu ja perki?nes as ju psl ziurejau, tai tokios isvis nera  g.gif


Taip, tikrai nebera verysad.gif .
Pries kokius 3 metus pirma karta pirkau Kristianoj, o po to drauge vezdavo is uzsienio.
Atsakyti
user posted image
Sunaudojau jau gal kokius 5 buteliukus thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Karjeriste,
[/quote]

Kaip naudojat? Saknims ar visasm plaukui? Kuo pasireiskia efektas? Jus plaukai dazyti/sviesinti?
Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 03 11, 11:38)
Kaip naudojat? Saknims ar visasm plaukui? Kuo pasireiskia efektas? Jus plaukai dazyti/sviesinti?
Is anksto dekoju  4u.gif

Pašildau ir įtrinu į plaukų šaknis (šiltas daug lengviau pasiskirsto, tai mažiau reikia), stengiuosi palaikyt per naktį, naudoju daugmaž kartą per savaitę blush2.gif Jo paskirtis yra stimuliuoti plaukų augimą. tai savo funkciją atlieka puikiai, nespėju plaukų dažyt biggrin.gif (Aišku viskas proto ribose). Ir kas man labiausiai patinka, kad jis puikiai išsiplauna ir neriebina plaukų šaknų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2012 03 11, 12:55)
Pašildau ir įtrinu į plaukų šaknis (šiltas daug lengviau pasiskirsto, tai mažiau reikia), stengiuosi palaikyt per naktį, naudoju daugmaž kartą per savaitę blush2.gif Jo paskirtis yra stimuliuoti plaukų augimą. tai savo funkciją  atlieka puikiai, nespėju plaukų dažyt biggrin.gif (Aišku viskas proto ribose). Ir kas man labiausiai patinka, kad jis  puikiai išsiplauna ir neriebina plaukų šaknų smile.gif


Gal galite parašyti, kur perkate šią priemonę?
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2012 03 07, 20:44)
Extra Virgin alyvuogiu aliejus... Pas mane jis naudojamas viskam -  makiazui valyti, plaukams, rankoms, kunui, veidui drekinti... Jei kur vaziuoju ilgesniam laikui, visad pirmiausia pagalvoju - ar tik savo aliejaus nepamirsau biggrin.gif


o kaip su juo valote makiaza? 4u.gif
Atsakyti