Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nulipdėm Sniego Senį!

mane tai pribloškė "Mūsų senis pats didžiausias, mūsų senis - pats gražiausias......"
ti kaš jį turbūt Pizos seniu būčiau pavadinus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2006 01 24, 01:11)
mane tai pribloškė "Mūsų senis pats didžiausias, mūsų senis - pats gražiausias......"
ti kaš jį turbūt Pizos seniu būčiau pavadinus biggrin.gif

tisliai bigsmile.gif toks diiidelis ir pasvires blink.gif atrodo tuoj tuoj nugrius unsure.gif wub.gif
Atsakyti
Ko čia taip tylu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 25 sausio 2006 - 19:15
QUOTE(Džinė @ 2006 01 25, 19:13)
Ko čia taip tylu? g.gif

drinks_cheers.gif Ir nuotraukyčių mažoka. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2006 01 25, 20:23)
drinks_cheers.gif  Ir nuotraukyčių mažoka.  unsure.gif

gal dar atsiras, bet jau šimtas, tai turbūt nesusidarys schmoll.gif unsure.gif g.gif
Atsakyti
Čia šalčiai kalti. Savaitgalį buvo taip šalta, kad niekas nesirįžo tų senių lipdyti. Dabar jau šilčiau, nors aš nerizikuočiau užsiimti tokia veikla bigsmile.gif Taigi nuotraukų mažai ir komentarų mažai mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesuprantu kodėl mano nuotraukos niekaip nepatvirtina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 01 26, 09:46)
Čia šalčiai kalti. Savaitgalį buvo taip šalta, kad niekas nesirįžo tų senių lipdyti. Dabar jau šilčiau, nors aš nerizikuočiau užsiimti tokia veikla bigsmile.gif Taigi nuotraukų mažai ir komentarų mažai mirksiukas.gif


Bet va atskuba valentinukas wub.gif čia mamytės ir pasireikš rolleyes.gif biggrin.gif
QUOTE(sirenute @ 2006 01 26, 16:53)
Nesuprantu kodėl mano nuotraukos niekaip nepatvirtina  g.gif


dar yra laiko, dar patvirtins wub.gif o gal pažeidei taisykles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2006 01 26, 15:58)
dar yra laiko, dar patvirtins wub.gif o gal pažeidei taisykles? g.gif

Tikiuosi kad patvirtins, ir kad lyg nepažeidžiau nieko, iš tikrųju tai galėtų parašyt kodėl nepatvirtina, o tai dabar pasimetus net nežinau dėl ko.
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2006 01 26, 17:08)
Tikiuosi kad patvirtins, ir kad lyg nepažeidžiau nieko, iš  tikrųju tai galėtų parašyt kodėl nepatvirtina, o tai dabar pasimetus net nežinau dėl ko.

Gal neišsiuntei patvirtinimui? unsure.gif
Atsakyti
oi sunku bus nuspręsti tiek garžių nuotraukų
Atsakyti
valio clap.gif Mūsų nuotrauka jau konkurse biggrin.gif
Atsakyti