Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 3-4 metų vaikui

Mano trijų metų dukrytė irgi labai judri, vis nori kitokios veiklos. Knygutės nelabai domina,bet mes klausom dainelių ir šokam smile.gif . Per trečią gimtad. dovanų gavo dviratuką ir didelį vežimėlį lėlėms. Tai pora savaičių mergina tik tuo ir gyveno. O dabar dar iš krikšto tėvų gavo dovanų modeliną, tai keletą dienų vaiko kaip nėra smile.gif ,paskendus kūryboje.
Atsakyti
QUOTE(doriene @ 2007 02 28, 22:05)
maniskiui patinka masinos kurioms atsidaro durys ir bagazines tokiu paieskojus galima rasti uz priimtina kaina smile.gif

drinks_cheers.gif , o ei dar galima zmogeliukus pasodinti, tada gaunasi didelis vaidmeninis zaidimas thumbup.gif
Atsakyti
... pasiuliciau nupirkti 4m. vaikui "Bedlam cube" tai geras daiktas lavinti erdviniam vaiko mastimui ir bus tikras issukis jo tevelem, nes sita kuba 4 metu vaikas surenka greiciau negu suauges:)
Atsakyti
Labas vakarelis!na as paskaitinejau jusu pasisakymus smile.gif norejau suzinoti kokius pagrinde zaisliukus vaikai megsta,nes mano dukryte(lapkriti bus 3m.)patinka zaisti masinytem,na dar kartais lelem,bet l.patinka ziureti filmukus(as jai jungiu tik lietuviskus,o ne siuolaikiskus) ir lego dar pazaidzia.Siandien as jai nupirkau guaso,tai matytumet,kaip jai patiko,o as jos mena biggrin.gif kabinu prie jos loveles.
Dar noreciau nupirkti as savo mazulei plestelino,bet nezinau ar galima tokiu metu duoti lipdyti(na aisku suaugusiu prieziura),ka jus patartumet? smile.gif
Atsakyti
mano tai dukros yra pieimo ir lipdymo maniakes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniete18 @ 2008 10 25, 02:55)
Dar noreciau nupirkti as savo mazulei plestelino,bet nezinau ar galima tokiu metu duoti lipdyti(na aisku suaugusiu prieziura),ka jus patartumet? smile.gif


Broliene dukrytei plastelina duoda nuo 2.5 m jis toks surus kad ne i burna nenori deti.

O wat dowanu kai klausiau ka pirkti isrinkom toki muzikini pienina, daug wisokiu mygtuku, papildomu garsu, mikrafonas ir pan. Tai labai patiko ir koncertus dabar rengia thumbup.gif
Atsakyti

mano mergaitei patinka ivairus konstruktoriai, svarbu tik, kad kuo daugiau smulkiu detaliu butu. labai megsta krapstytis doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. nezinau ar sis zaisliukas buvo minetas, bet tikrai patariu. Mes gavom dovanu ir mano suneliui jis jau ilgai nepabosta. Vis papraso vakarais pazasiti. Mes turime ta astunkoji. Plastelina galima daripirkti, bet mums kaip dar nelabai dideliem suztenka ir 4 spalvu. Maniskiui 2,5metuku tai as turiu dar salia pabuti, jam parodyti viska pamokinti, o vyresniems jis puikiai tiks uzsiimti savarankiskai. Taivat sakau tikrai puiki dovanele butu jusu mazyliui thumbup.gif
http://www.voira.lt/...katalogas19.jpg
Atsakyti
Mano dukrytei tai geriausias "žaislas" spalvinimo knygelės... Su lipdukais, be lipduku, su lėlėm, su mašinom... nesvarbu biggrin.gif Nori ką nors pasidaryti, duok spalvinimo knygelę, vaiko kaip nebūtą blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mus irgi dabar veža visos knygutės kur tik lipdukai, kaip kokia manija tų lipdukų užėjusi dabar. Jei nėra lipdukų nereikia ir knygutės sad.gif

Šiaip žaislas numeris vienas - delionės (puzlės). Labai gražučių pirkau Maximoje sudėti arkliuką, avytes ir karvutę - medinukės.
Atsakyti
Maniskei greit bus 4 metukai.

Tarp svenciu zaislu isvis neperku. Perku medziagas kurybai, knygas, deliones ir dar kokius smulkmenus.
Bet per sventes perku butent zaislus: gavau, bet dar nepadovanojau gelezinkeli - dideli ir grazu, manau, kad bus idomu ir zais, bijau, kad tik visko neismetytu ir nesulauzytu. Dar pirkau mazuju gyvuneliu nameli, pagalvojau, kad pats tinkamiausias metas jai tuo dometis. Dar pirkau Chou-Chou lele, turime BB, zaidzia, bet labiau domisi pusseseres Anabele, tai kad pagalvojau, kad reikia leles su "garsais".

O siaip jai dabar labiausiai idomu deliones delioti, taip pat labai megsta pries 3 metus jau nupirkta medini konstruktoriu ir klijuoti ir lipdyti pasiruosusi kiaurom dienom
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2008 12 03, 20:28)
Mus irgi dabar veža visos knygutės kur tik lipdukai, kaip kokia manija tų lipdukų užėjusi dabar. Jei nėra lipdukų nereikia ir knygutės sad.gif

Šiaip žaislas numeris vienas - delionės (puzlės). Labai gražučių pirkau Maximoje sudėti arkliuką, avytes ir karvutę - medinukės.


per tas dabartines nuolaidas medinukes mes irgi nusipirkom thumbup.gif Su avytėm jau dėliojo, patiko labai, tai kitas dvi rūšis Kalėdų senelis atneš hihihi.gif

Be lipdukų, bet super knygutę su užduotėlėm ir Mike Pūkuotuku mano mergytė per gimtadienį gavo: skirta kaip tik trimečiams, ir graži, ir lavina, ir vaikui laaabai patinka thumbup.gif
Dar labai mėgsta Lėlių teatrą: rinkinys su trim pasakėlėm ir ant pirštukų maunamais personažais. Kasdien vaidinam bigsmile.gif

ir dar kažkoks muzikinis periodas: dabar geriausi žaisliukai - gitara ir saksofonas ax.gif
Atsakyti