Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 3-4 metų vaikui

Mano sūnui (2,6 m.) Praietais metais Kalėdų senelis padovanojo karaoke prijungiama prie TV su nešiomau mikrofonu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , visus metus vaikas dainuoja (mes su vyru irgi turime savo mikrofonus ir esame karaokės megėjai). Turime Fisher price pianiną, su mikrofonu aišku. Be to vaikas domisi įvairia technika: fotoparatai, kamera (atidavėm jam savo seną fotoparatą ir kamerą), DVD leistuvas, lygintuvas, mikseris ir pan. Vaikiškais žaislais žaidžia, bet prie jų mažai laiko praleidžia. Mes aišku ir piešiame, turime guašą, akvareles, savo žirklutes, klijuojame, lipdome plastelinu, žaidžiame teatrą, turime daug lavinamųjų knygučių, pratybų sąsiuvinių... O dovanos nuo Kalėdų senio nesugalvojame... nėra tokio dalyko, kuriuo jis ypač domėtųsi ir jo neturėtų (mikserių ir lygintuvų žaislinių neperku, nes pakanka ir tikrų).
galvoju, gal jam žaislinę virtuvėlę pirkti, nes jis labai mėgsta kepti piccas, sausainius ir pyragus, visa virtuvė miltuose, be to organizuoja savo meškinams gimtadienio vakarėlius (naudojasi plastikiniais pikniko indais). Tėtis nori garažo. Teta siūlo vaikišką kompiuterį...
...taigi sėdžių internete ir dairausi patarimų...
Atsakyti
Labai geras dalyks traukinukas su begiais, daugiaukstis garazas, lego, knygutes tai pirmas zaislas, kuriuo pradejo zaisti, pradzioje nuo medziaginiu, o dabar visokios, puzles dideles, iki kokiu 16-24 detaliu, didesnems kantrybes neuztenka.

o siaip tai geriausi zaislai virtuves stalciuose, tecio spintelej ax.gif
Atsakyti
Mano trijų su puse vaikinas labai nori kokio lėktuvo, nelabai įsivaizduoju kokį jam galėčiau nupirkti, ar yra kokių įdomesnių lėktuvų tokio amžiaus vaikui ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2008 12 13, 19:50)
Mano trijų su puse vaikinas labai nori kokio lėktuvo, nelabai įsivaizduoju kokį jam galėčiau nupirkti, ar yra kokių įdomesnių lėktuvų tokio amžiaus vaikui ?  ax.gif

gal valdomą radijo bangom? mano nors ir ne vaikinas, bet gaus drugelį valdomą smile.gif
Atsakyti
Mum 2.8 metuko. Dabar ant bangos viską remontuoti, pamato tikrą atsuktuvą, tai net dreba, kaip jo nori unsure.gif Mačiau senukuose pirkti visą meistro rinkinį nuo družbos iki šalmo akinių ir visos kitos atributikos lotuliukas.gif
Mamytės r pasiteisino šitas rinkinukas, bet taip ieškojau su visu staliaus stalu niekur neradau schmoll.gif Kad atsibos po, kurio laiko tai čia faktas biggrin.gif
Beje modeliną labai mėgstam manau jam amžiaus ribų nėra, bet mažesniam reik su priežiura 4u.gif Per išpardavimo akcijas tas aštunkojis šluote buvo nušluotas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2008 12 16, 14:53)
Mum 2.8 metuko. Dabar ant bangos viską remontuoti, pamato tikrą atsuktuvą, tai net dreba, kaip jo nori unsure.gif Mačiau senukuose pirkti visą meistro rinkinį nuo družbos iki šalmo akinių ir visos kitos atributikos lotuliukas.gif
Mamytės r pasiteisino šitas rinkinukas, bet taip ieškojau su visu staliaus stalu niekur neradau schmoll.gif Kad atsibos po, kurio laiko tai čia faktas biggrin.gif
Beje modeliną labai mėgstam manau jam amžiaus ribų nėra, bet mažesniam reik su priežiura 4u.gif Per išpardavimo akcijas tas aštunkojis šluote buvo nušluotas doh.gif  lotuliukas.gif

Pabandyk paieškot Jonelio kieme, Vilijampolėj wink.gif

Tokio amžiaus vaikams tiktų ir toks žaislas, aš savo vyresnėliui šiandien pirkau wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lulka @ 2008 12 05, 22:11)
Mano sūnui (2,6 m.) Praietais metais Kalėdų senelis padovanojo karaoke prijungiama prie TV su nešiomau mikrofonu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , visus metus vaikas dainuoja (mes su vyru irgi turime savo mikrofonus ir esame karaokės megėjai). Turime Fisher price pianiną, su mikrofonu aišku. Be to vaikas domisi įvairia technika: fotoparatai, kamera (atidavėm jam savo seną fotoparatą ir kamerą), DVD leistuvas, lygintuvas, mikseris ir pan. Vaikiškais žaislais žaidžia, bet prie jų mažai laiko praleidžia. Mes aišku ir piešiame, turime guašą, akvareles, savo žirklutes, klijuojame, lipdome plastelinu, žaidžiame teatrą, turime daug lavinamųjų knygučių, pratybų sąsiuvinių... O dovanos nuo Kalėdų senio nesugalvojame... nėra tokio dalyko, kuriuo jis ypač domėtųsi ir jo neturėtų (mikserių ir lygintuvų žaislinių neperku, nes pakanka ir tikrų).
galvoju, gal jam žaislinę virtuvėlę pirkti, nes jis labai mėgsta kepti piccas, sausainius ir pyragus, visa virtuvė miltuose, be to organizuoja savo meškinams gimtadienio vakarėlius (naudojasi plastikiniais pikniko indais). Tėtis nori garažo. Teta siūlo vaikišką kompiuterį...
...taigi sėdžių internete ir dairausi patarimų...

kur jus pirkot karaokė? čia vaikiškas?
Atsakyti
mums tinka dabar tik kas su herojais, cars masineles, kepminiukas, zmogus voras. labai geras zaislas dabar playstaisyn vairas biggrin.gif, irankiu deze, grąžtas, racijos, daugiau net nezinau g.gif
Atsakyti
Mano 3,5m sunelis megsta ivairius zaisliukus,zaidzia ir su masinytem ir su lego konstruktoriais, neatsisako ir delioniu padeliot. Labai megsta ziasliukus su savo mylimais herojais. Todel megstamiausi ir yra Cars masinytes, Mega bloks konstruktorius Diego ir pats mylimiausias siuo metu zaislas yra Tom and friends traukinukai su begiais ir stotimis thumbup.gif Zaidzia ir zaidzia, begiu taip ir nesudedu i deze, nes tik atsikeles vis praso, kad sudeciau jam kelia, o mamytei dar taip norisi pamiegoti lotuliukas.gif
Atsakyti
MANO DUKRA IR SU MASINYTEM, LELEM, LEGO VIENU ZODZIU KAIP NUOTAIKA JAI lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano dukrytei jau visus metus, labiausiai patinka zaisti su kaladelem, stato mums tortus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2008 12 16, 15:53)
Mum 2.8 metuko. Dabar ant bangos viską remontuoti, pamato tikrą atsuktuvą, tai net dreba, kaip jo nori unsure.gif Mačiau senukuose pirkti visą meistro rinkinį nuo družbos iki šalmo akinių ir visos kitos atributikos lotuliukas.gif
Mamytės r pasiteisino šitas rinkinukas, bet taip ieškojau su visu staliaus stalu niekur neradau schmoll.gif Kad atsibos po, kurio laiko tai čia faktas biggrin.gif
Beje modeliną labai mėgstam manau jam amžiaus ribų nėra, bet mažesniam reik su priežiura 4u.gif Per išpardavimo akcijas tas aštunkojis šluote buvo nušluotas doh.gif  lotuliukas.gif


Maniškis žaidė su tokiu rinkiniu, pasiteisino šimtu procentu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti