Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo šedevrai :)

Štai ir man atiteko garbė atidaryti naują temą. Čia yra laukiamos ir senbuvės, ir pradinukės. Laukiam gražių darbų!

Na o aš pertempiu savo
Indiškąjį sapną

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 14 rugsėjo 2010 - 09:06
QUOTE(bus_ka @ 2010 09 11, 10:51)
Štai ir man atiteko garbė atidaryti naują temą. Čia  yra  laukiamos ir senbuvės, ir pradinukės. Laukiam gražių darbų!

Na o aš pertempiu savo
Indiškąjį sapną



super thumbup.gif
Atsakyti
bus_ka, labai labai grazu... thumbup.gif toks siltas darbelis. Net nenumanau kaip daryta. Cia turbut servetele?Nes labai graziai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristule666: 11 rugsėjo 2010 - 13:01
labai grazus sapnas! smile.gif
Atsakyti
Sobieska, bambooce, kristule666, taša, ačiu 4u.gif

Ne, tai ne servetėlė, radau visą puslapį su indiškais motyvais, reikėjo priderinti juos, sukomponuoti, atspausdinti. Dar naudotas trafaretas ir struktūrinė pasta iškiliems ornamentams kraščiukuose padaryti, 3d pasta ir stikliniai rutuliukai, fonas tapytas. Trumpai tiek biggrin.gif
Atsakyti
bus_ka, fantastiška! 4u.gif
Atsakyti
As busiu antra naujoj temoj biggrin.gif

Ainytei

user posted image

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
sobieska, labai grazu ir dailu. Ir tos kojytes gerai sugalvotos.. thumbup.gif
Atsakyti
Bus_ka, labai idomus ir siltas darbas wub.gif matosi kiek daug darbelio ideta...sauniaai dirbi thumbup.gif
Sobieska, labai miela mergyte , nu nesuvokiu kur tokiu neraliu motyvu randi wub.gif ir kojites gerai sugalvojai, pradzioje pamaniau kad cia karoliukus prisukai doh.gif o pasirode tikros kojytes biggrin.gif
Atsakyti
indiškasis neįprastas, bet gražus.
Atsakyti
bus_ka , ką čia ir pridursi.....tiesiog tobula wub.gif wub.gif wub.gif
Sobieska, miela mergaitiška dėžutė wub.gif Kojelės labai gera įdėja ir tie paukštukai thumbup.gif
Norėčiau ir aš pasirodyti savo darbeliu.Dar nelakavau ,nes nenusprendžiu ar ji jau baigta ar dar šoniukus papilkint g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2010 09 11, 20:58)

Dar nelakavau ,nes nenusprendžiu ar ji jau baigta ar dar šoniukus papilkint g.gif


Aciu mergytes uz komplimentus 4u.gif 4u.gif

grite...imesk pilkos spalvos potepiu ant sonu, nu turi jos buti ir ant sonu, jei jau ant virsaus yra...arba tik nuleisk nuo virsaus ant sonu siek tiek pilksvo ruko...arba... biggrin.gif daug yra variantu, o dabar sonas persterilus lyginant su virsum mirksiukas.gif
Atsakyti