Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo šedevrai :)

QUOTE(aistullka @ 2010 10 08, 22:11)
NeLina, padeklas tikrai skanus, bet man iskilo klausimas - su kuo lakuota, kad nebijai ten maisto deti? g.gif

Lakuota Johnstone's laku, o duonos gaminius mes laikome padėkle, bet maišeliuose blush2.gif mirksiukas.gif
bus_ka, aistullka smagu, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
Na, ir grožybių prisižiūrėjau.....

Labai dailūs cirtininiai Aistulkos padėkliukai.

Bus_ka, krikštadėžė berniukui.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif trūksta žodžių, nuostabi nuostabi. Tik gal aš kaspinus nuimčiau. Bet čia jau tik iš kokio dešimto žvilgsnio. O Flamenko man dangtelis schmoll.gif . Na tiesiog ne mano skonio, matyt. O šonai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tie tavo kontūriukai visuose darbeliuose fantastiški, tokio puošnumo, prabangos priduoda. Nuostabu, žodžiu.

Aurelija_ma, aš prisijungiu pri bendros nuomonės: dangtelis nuostabus, bet šonai kažkaip nedera. Bet gal gyvai atrodo kitaip nei nuotraukoj (pati turiu tokių darbų, kur iškritikavo mane čia pagal nuotraukas, bet gyvai visai niekas nesipjauna).

Sobieksa, labai labai graži dėžutė. Ir, o stebukle!, mergaitės nuotrauka kaip čia buvus (gal "pameninta" kaip nors?).

Ne_Lina, laaaaaaabai "skanus" duonos padėkliukas. Bandelės tarsi nuopieštos būtų wink.gif
Atsakyti
NeLina - kokiu laku lakavai duonine? Matau, kad ir vidus dekoruotas...
Atsakyti
Labai daug nuostabiu darbu.
patiko labai krikstadeze sobieskos, tokia super svelni ir neperkrauta. va tokio stiliaus darbai tavieji man labiausiai patinka. mirksiukas.gif
bus_ka darbelis su konturiukais niam niam toks aky traukiantis wub.gif . gal tik soniuku splavytes man noretusi kitokios....
na duonine tai ziauriai ziauriai patiko. nzn kodel, bet mane labai zavi darbai su isryskintais medzio rastais. dvejoju ar cia su beicu padaryta, nes prasimusa geltona spalvyte 4u.gif . gal parasysi kokias priemones naudoji ax.gif .

po truputuka jau ir as pasiilgstu dekupazo. reik gal snd po trobos aptvarkymo issitraukti priemones giliai pasleptas rolleyes.gif . atsiranda noras tokius darbus pamacius thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2010 10 08, 19:26)
aciukas uz komentarus  cool.gif dezutes virsus tai Retro suskaldytas, o apacia ir man


Oho kaip fainiai suskilo retro bigsmile.gif Gerai ziurisi.
norejau taves paklausti , o tavasis RETRO lygiai uzsitepa? duobuciu nielieka? pas mane duobutes atsirado , nors tepiau nemazai ,po to lakavau , bet duobutes liko blink.gif

Darbeliai visu grazus kaip visada.

bu_ska dezute idomi ,traukia aki.
sobieskos dezute grazi, prieblanda uzburia.
NeLinos duonine patiko. Tos medzio rieves rolleyes.gif , ir remelis simpatiskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ellle*: 09 spalio 2010 - 14:23
QUOTE(*ellle* @ 2010 10 09, 14:20)
Oho kaip fainiai suskilo retro bigsmile.gif Gerai ziurisi.
norejau taves paklausti , o tavasis RETRO lygiai uzsitepa? duobuciu nielieka? pas mane  duobutes atsirado , nors tepiau nemazai ,po to lakavau ,  bet  duobutes liko blink.gif

Man irgi kartą liko duobutės ir nesupratau dėl ko, nes viską dariau kaip ir anksčiau, o anksčiau nieko panašaus nebuvo nutikę ax.gif
NeLina, abu darbeliai labai šaunūs, rėmeliai švelnučiai ir linksmi, duoninė tikrai atrodo kvepianti duona wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 09 spalio 2010 - 14:50
Kita_mama, kvartetas, *ellle*, Jennifer - smagu, kad pastebėjot mano darbelius blush2.gif Tai tik skatina darbuotis ir toliau...

QUOTE(Džiuga+ @ 2010 10 09, 08:44)
NeLina - kokiu laku lakavai duonine? Matau, kad ir vidus dekoruotas...

QUOTE(kvartetas @ 2010 10 09, 10:10)
na duonine tai ziauriai ziauriai patiko. nzn kodel, bet mane labai zavi darbai su isryskintais medzio rastais. dvejoju ar cia su beicu padaryta, nes prasimusa geltona spalvyte 4u.gif . gal parasysi kokias priemones naudoji ax.gif .


Duoninė pirmiausia buvo dažyta Furnicolor priemone, kuri skirta spalvinti prieš tai neapirbtą medį. Po servetėlėm buvo padažyta baltai. Geltona spalvytė kaip ir niekur neprasimuša ax.gif Tiesiog bandžiau pašešėliuoti aplink 'sausainius' ir 'bandeles', kad neatrodytų kaip išmėtyti blynai biggrin.gif
Prieš pradedant visus darbus, buvo mintis padaryti padėklą murziuką, bet ir man taip patiko išryškėjusi medienos faktūra, kad jos nesinorėjo paslėpti.
Lakuota Johnstone's greitai džiūstančiu blizgiu laku. Tiesioginio sąlyčio su duonos produktais neturės, jie saugiai tupės maišeliuose...
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NeLina: 09 spalio 2010 - 21:24
QUOTE(*ellle* @ 2010 10 09, 15:20)
Oho kaip fainiai suskilo retro bigsmile.gif Gerai ziurisi.
norejau taves paklausti , o tavasis RETRO lygiai uzsitepa? duobuciu nielieka? pas mane  duobutes atsirado , nors tepiau nemazai ,po to lakavau ,  bet  duobutes liko blink.gif


niu man tai nesusoka, jei ilgiau pamasazuoji, jei vis dar nori sokti i balutes, toliau masazuoju, kazkaip dar nebuvo kad susoktu i balutes mirksiukas.gif
Atsakyti
aurelija_ma[B] o tepi Retro ant kokio pavirsiaus ,ar ant tik uzklijuotos serveteles ar jau nulakuoto akriliniu laku pavirsiaus? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ellle*: 10 spalio 2010 - 12:29
QUOTE(NeLina @ 2010 10 08, 22:10)
Įkeliu Jūsų teismui dar keletą savo darbelių, kvepiančių laku  blush2.gif


padėklas labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
aciu,aciu,aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif uz Emutes dezutes ivertinima.
Kita mama (o ,stebukle)man rodos , kad antra karta sugebejau pakeist tavo nuomone biggrin.gif sokiai.gifEI sokiai.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labai patiko sobieskos dezute mazai mergaitei wub.gif tikrai fainuole thumbup.gif

ir NeLinos padeklas duonai wub.gif superinis, tikras grozis bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti