Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo šedevrai :)

QUOTE(aurelija_ma @ 2010 10 10, 22:37)
tik ant uzklijuotos serveteles, dekupazinio popieriaus, nors tas paskutinis darbelis -tai buvo spausdintas rasaliniu ir purkstas su akriliniu laku  mirksiukas.gif

viskas aisku. Aciu ,kad atsakei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 10 10, 22:47)
Labai ieskau sios serveteles. Gal kas padetu, akropoly neradau sad.gif Neuzmaciau senasnaujas ir artmaniaj svetaineje



Kad aš lyg silvercityje mačiau Akropoly.
Beje turiu tokia jei dar reikia. Pasidalinčiau. 4u.gifsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linita: 11 spalio 2010 - 15:27
campari*, cukraus_pudra - ačiū už gerą žodį mano duoninei 4u.gif

QUOTE(versus* @ 2010 10 11, 13:03)
"Drambliai" 6 skyrelių arbatos dėžutė:

... kaip gražiai viskas suderinta wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2010 10 11, 14:00)

dekui 4u.gif
Atsakyti
bus ka saunus krepsys thumbup.gif

versus arbatine/murziukas super wub.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau kelis puslapius atgal ir sėdžiu palčiai atmerkom akim, na, tiesiog fantastiški darbai... thumbup.gif Be reikalo retokai užsuku į šią temą... Ko gero teks dažniau...

Ypatingai sužavėjo Bus_ka ir sobieskos darbeliai... Pabijojau pas jus temose rašyt, bet čia tai nors drąsiai galiu pagirti - puiku thumbup.gif

Tuo pačiu pasirodysiu... Ir mane pagavo šventinė nuotaika, ką noris daryt, tai burbulus... smile.gif Tik nuotraukos nelabai vykę...

user posted image

Kaspinėliai pakeisti

user posted image

"Angelas ant debesies"

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 11 spalio 2010 - 19:09
labai laukiau baltės darbelių.
nuostabūs wub.gif
Atsakyti
O as tai versus* darbeliu laukiu ax.gif Ir vel nenuvyle - grazuoliai drambliai thumbup.gif
Atsakyti
Baltė, nebijok mums rašyt biggrin.gif taip malonu rasti nors porą žodžių "namuose" mirksiukas.gif Ačiu tau, kad vertini rolleyes.gif
O tavo angeliški apsnigti medaljonai su vaikiukais labai žavūs:wub: Dabar ypatingai tau turi pavykti darbukai su mažiukais ax.gif

Ačiu parašiusioms žodelį apie mano kuklias aguonėles 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
o ar yra kas laukia mano darbeliu verysad.gif ... biggrin.gif da ladna...pasportavau, pavalgiau dabar galiu ir pasneket...

Bus_ka, teisingai Baltei atsakei, beje ACIU jai 4u.gif , kad nebijotu MUMS rasyt, pasirasau po kiekvienu tavo posto zodziu rolleyes.gif
Tavo kasikiukai wub.gif ...nu tik pas tave juos teko matyt, tikiuosi jais dviem neapsiribosi, dar ruduo, ziema savo sarmo turi biggrin.gif

Versus*drambliukai, ka ten "drambliukai" irnesakyk.gif drambliai gigantai tobulai nuleisti ant medinuko, tik truputuka serveteles pritrukai, ania mirksiukas.gif , nu bet sakykim , kad cia toks buvo uzmanymas...man kazkaip toj situacijoj norejosi suzaisti su dazais,ju pagalba butu kompensuotas/uzmaskuotas sis trukumelis rolleyes.gif
Bet tai esmes nekeicia, grazu 4u.gif

Baltes angeliski burbulai seniai stovi mano akyse wub.gif ...simpatulkos
Atsakyti
na ateinu ir as cia lotuliukas.gif gavau deze ziuriu ziuriu ciupineju ciupineju nu ka as galiu pasakyt doh.gif niekaip neikertu kaip tokio grozio dangti padare sobieska lotuliukas.gif
turiu kedute nudaziau melynai turiu paveiksliukus iskirpus ir dabar nekyla rankos nes bijau kad sugadinsiu blush2.gif tokiu grozi pamaciau
tai dabar man didele mysle tas dangtelisant dezes kaip ji taip graziai nulakuoti blush2.gif
Atsakyti
Bus_ka kaip fainai atrodo kasikelis, thumbup.gif gryžusi po darbiuko namo, ogi žiū pas mane jų gal keletas yra ir tokie jau praradę savo pradinę spalva, pamaniau reikėtų pavogti šia idėją blush2.gif

Baltė tokie mieli tie angeliukai wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2010 10 11, 21:00)
Versus*drambliukai, ka ten "drambliukai" irnesakyk.gif  drambliai gigantai tobulai nuleisti ant medinuko, tik truputuka serveteles pritrukai, ania mirksiukas.gif , nu bet sakykim , kad cia toks buvo uzmanymas...man kazkaip toj situacijoj norejosi suzaisti su dazais,ju pagalba butu kompensuotas/uzmaskuotas sis trukumelis rolleyes.gif
Bet tai esmes nekeicia, grazu 4u.gif


O man kaip tik atrodo kad ten nieko ne pritrūko, labai gerai jie įrėminti, kodėl turi būti viskas sulig krašteliu g.gif Nesuprantu apie kokį trukumą kalbama? Jau kas kas, bet Versus* tikrai moka spalvomis sužaisti thumbup.gif

Tinnygirl visi klausimai ne šioje temoje, čia pagyrų puodas mirksiukas.gif
Atsakyti