Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo šedevrai :)

QUOTE(Tinnygirl @ 2010 10 11, 21:06)
turiu kedute nudaziau melynai turiu paveiksliukus iskirpus ir dabar nekyla rankos nes bijau kad sugadinsiu  blush2.gif tokiu grozi pamaciau


lotuliukas.gif tai jau tikrai daugiau nelysk prie tos kedutes, jei ja jau nudazei MELYNAI...taigi reikejo pradzioj nudazyt sviesiai, uzklijuot paveiksliukus o tik tada darbuotis su melynu teptuku, antraip tavo paveiksliukai persigers melynumu
Papildyta:
QUOTE(Raseleb @ 2010 10 11, 21:16)
O man kaip tik atrodo kad ten nieko ne pritrūko, labai gerai jie įrėminti, kodėl turi būti viskas sulig krašteliu  g.gif Nesuprantu apie kokį trukumą kalbama? Jau kas kas, bet Versus* tikrai moka spalvomis sužaisti  thumbup.gif



Raseleb, kas tie JIE...turbut kalbames apie du skirtingus dalykus/vietas, nes ten JU, nei su ziburiu nerasi, o gal...
man vienai pasivaideno dezutes dangtelio viduj 2 skirtingos serveteles unsure.gif ...neduokit pult man i nevilti, ar tikrai man vaidenasi blink.gif

...ir dar...as pasakiau cia tik savo nuomone, o ne tai, kad Versus* nemoka tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 11 spalio 2010 - 20:31
QUOTE(baltė @ 2010 10 11, 18:57)
Tuo pačiu pasirodysiu... Ir mane pagavo šventinė nuotaika, ką noris daryt, tai burbulus...  smile.gif Tik nuotraukos nelabai vykę...


mmm vel kvepia sventem... grazu ir taip dera serksnoti krastai... wub.gif
Atsakyti
ačiū ačiū visoms pagyrusioms ar seip pastebėjusioms drambliukus smile.gif wub.gif
Sobieska, čia servetėlė tokia ir užmanymas toks,- galia buvo nukirpti ta gražuolį kraštelį
flirt.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo versus*: 11 spalio 2010 - 21:13
Dėkui visoms, kas nepatingėjot parašyt, malonu gerų žodelių sulaukti smile.gif Aš dabar jau vėl minutę ištaikiau, tai dar savo trigrašį įkišiu, kad man versus dėžutė tiesiog superinė, jos net neisškyriau, nes visi jos darbai nepriekaištingi. Man labai patiko perteikta nuotaika, tie rašteliai rytietiški ant dėžutės tiesiog regis ir neatskiriami nuo dramblių... Nedaugelį matau, kad kas taip gražiai mokėtų viską suderinti... smile.gif
Ir NeLinos duoninė-padėklas labai daili ir aistullkos mėlynas rinkinys puikus bei liux suderintas... Ale, bet ką čia, visų ir visko nesuvardinsi... Tiesiog smagu akis paganyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2010 10 11, 22:05)

Sobieska, čia servetėlė tokia ir užmanymas toks,- galia buvo nukirpti ta gražuolį kraštelį
:

a, tai va kame cia reikalas, dar pagalvojau, kaip dailiai sujungta viena su kita...nu...bet vistiek as buciau daziusi spalva biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(versus* @ 2010 10 11, 22:05)
ačiū ačiū visoms pagyrusioms ar seip pastenėjusuioms drambliukus smile.gif wub.gif
[]

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 10 11, 21:09)
a, tai va kame cia reikalas, dar pagalvojau, kaip dailiai sujungta viena su kita...nu...bet vistiek as buciau daziusi spalva biggrin.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif o čia tai geras lotuliukas.gif bet pataisiau jau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2010 10 11, 14:03)
"Drambliai" 6 skyrelių arbatos dėžutė:


Obana bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Daug aš čia nesivaidensiu, nes nelabai turiu kada blush2.gif Bet pamačiau Baltės avatarą ir negaliu susilaikyt ax.gif
Padariau auskriukus, žieminius tokius, bus sesei ax.gif
user posted image

Visų jūsų darbeliai abai traukia akį, puikiai darbuojatės, tikrai yra iš ko imt pavyzdį 4u.gif
Atsakyti
giedrianka nu super ziemiski auskariukai....traukia aki, net labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 10 11, 21:00)


Bus_ka, teisingai Baltei atsakei, beje ACIU jai 4u.gif , kad nebijotu MUMS rasyt, pasirasau po kiekvienu tavo posto zodziu rolleyes.gif
Tavo kasikiukai  wub.gif ...nu tik pas tave juos teko matyt, tikiuosi jais dviem neapsiribosi, dar ruduo, ziema savo sarmo turi biggrin.gif

Versus*drambliukai, ka ten "drambliukai" irnesakyk.gif  drambliai gigantai tobulai nuleisti ant medinuko, tik truputuka serveteles pritrukai, ania mirksiukas.gif , nu bet sakykim , kad cia toks buvo uzmanymas...man kazkaip toj situacijoj norejosi suzaisti su dazais,ju pagalba butu kompensuotas/uzmaskuotas sis trukumelis rolleyes.gif
Bet tai esmes nekeicia, grazu 4u.gif



lotuliukas.gif sorry, Sobieska, kažkaip net negalvodama parašiau MUMS blush2.gif biggrin.gif , bet dabar, kai pasirašei po žodžiais, būsiu rami biggrin.gif

O kašikiukai 3 buvo, visi iškeliavo, bet turiu mintį dabar kitokią formą bandyt įveikt. Tik, kad to laiko būtų 48 val per parą, kaip pas tave doh.gif biggrin.gif

Beje, tikrai smagu, kad patinka JUMS mano pintinukės thumbup.gif
Raseleb, jei tik yra noro, be abejo, atnaujink krepšiukus, parodysi "Prieš" ir "Po", o mes visos įvertinsim biggrin.gif

Giedrianka, auskarai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2010 10 11, 21:16)


Tinnygirl visi klausimai ne šioje temoje, čia pagyrų puodas  mirksiukas.gif

tongue.gif o as neklausiau cia siaip mintis tik buvo garsiai išsakyta lotuliukas.gif
sobieska aciu uz patarima nelyst bet jau sumasciau kaip isgelbet dabar reik prisiruost lotuliukas.gif
auskariukai kokie faini bigsmile.gif
Atsakyti
Aš eilinį kartą apakusi Versus darbo grožiu - viskas nerealiai suderinta, atlikta thumbup.gif žaviuosi tavo darbais wub.gif

Balte - žaisliukai labai mieli wub.gif ir ačiū tau už gerą žodelį mano mėlynajam žiemiškajam rinkinukui ax.gif

Dar patiko Bus-ka pintinukas...smagiai žiūrisi jis nudekoruotas...tik kaži kokia jo paskirtis ir kur tokį gavai? g.gif

O aš atlekiu su naujaisias savo darbukais ir čia...
Rankinukas ypatingai progai...užsakymas....kadangi foto negaliu rodyt, tai veidukai uždengti, bet manau idėja matosi blush2.gif
user posted image

Papuošalinė ''Fėja gelsvoji''...pirmosios mano fėjos kitoks variantas 4u.gif prie vidinio dangčio skilimo pati biški prikibčiau, bet jau nebebuvo laiko taisinėti blush2.gif Ant viršaus puikuojasi keli svarovskiai..
user posted image
Atsakyti