Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas. 8-oji tema

QUOTE(booonbon @ 2011 11 03, 18:45)
sveiki, prasaaau pagalbos pasakykit kaip sukurti svytincios odos efekta, tokios kaip siame video: http://www.youtube.c...nel_video_title  gal sita pudra pabandyt reikia?... dar maybelline fit me foundation irgi lyg toki efekta duoda... kaip sukurti, ko dar reikia bronzato gal? prasau pagalbos... 4u.gif  ax.gif



Oj,koks grazus sitas makiazas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(picco @ 2011 11 18, 15:51)

Gražu ir natūralu....ir kaip išmokti, tai pasidaryti?????
Kaip norėčiau taip dailiai akis pasidažyti... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2011 10 20, 19:04)
grazu, bet cia ne tiek makiazo nuopelnas, kiek labai graziu merginos bruozu smile.gif


Bet be makiažo ji atrodytų kaip blausi pilka pelytė smile.gif
Abipusė sąveika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2011 11 20, 12:55)
Oj,koks grazus sitas makiazas  thumbup.gif


Gražus, tik man po kokios valandos imtų veidas blizgėti, trūktų birios pudros.
Papildyta:
QUOTE(Prietarai @ 2011 11 17, 16:58)
Kas visada norejo pasidaryti Cat Eyes, bet turi abi kaires rankas? Nebandziau pati, bet atrodo, kad turetu padet
http://www.refinery2...;utm_medium=rss


Man atrodo truputi nesąmonė, nes būtų neįmanoma prieš tai naudotis šešėliai, maskuokliu ar kitom priemonėm prieš tą klijavimą, o kontūras jau turėtų būti brėžiamas po visko smile.gif Be to, bijočiau, kad neliktų akių vokai lipnūs, o jei dar suerzintų odą...
Atsakyti
tai klasikines cat eyes ir neturi but su seseliu smile.gif del pagrindo sutinu, o del suerzinimo, tai visada galima pasidaryti testa dirginimo smile.gif
Atsakyti
Keli švytintys makiažai:

Nr. 1
Nr. 2
Nr. 3
Papildyta:
QUOTE(Prietarai @ 2011 11 20, 18:34)
tai klasikines cat eyes ir neturi but su seseliu smile.gif del pagrindo sutinu, o del suerzinimo, tai visada galima pasidaryti testa dirginimo smile.gif


Na manau vis tiek reikėtų makiažo pagrindo, jei reikia maskuoklio arba primerio, ir kokio nors matinio neutralios arba balkšvos spalvos šešėlio, na bent jau aš taip darau. Šešėlis truputi pašviesiną voką, aišku nebūtina šešėliuoti su keliomis skirtingomis spalvomis, gilinti raukšlę ar pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 11 20, 18:34)
tai klasikines cat eyes ir neturi but su seseliu smile.gif del pagrindo sutinu, o del suerzinimo, tai visada galima pasidaryti testa dirginimo smile.gif

as pabandziau viena aki biggrin.gif tai net ta lipnia juosta pataikyt kur reikia uzklijuot nera lengva, ir truputi issiliejo konturas, bet pataisius tai fainai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 11 20, 18:11)
Na manau vis tiek reikėtų makiažo pagrindo, jei reikia maskuoklio arba primerio, ir kokio nors matinio neutralios arba balkšvos spalvos šešėlio, na bent jau aš taip darau. Šešėlis truputi pašviesiną voką, aišku nebūtina šešėliuoti su keliomis skirtingomis spalvomis, gilinti raukšlę ar pan. smile.gif


Manau lipnios juosteles esme yra tiesi linija smile.gif Nes labai sunku yra ja nenukreivojant nusibrezti, na o paskui galima deti seseli. Ir galiausiai pasiryskinti pravedima 4u.gif Tikiuos supratot, ka norejau pasakyt blush2.gif

QUOTE(miss.elle @ 2011 11 20, 19:38)
as pabandziau viena aki  biggrin.gif  tai net ta lipnia juosta pataikyt kur reikia uzklijuot nera lengva, ir truputi issiliejo konturas, bet pataisius tai fainai gavosi  thumbup.gif


Bet va man vienas klausimas kilo - juk paprastai ta pravedima daro ne idealiai tiesu, o su uzrietimu gale, ne?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 11 20, 23:13)
Manau lipnios juosteles esme yra tiesi linija  smile.gif  Nes labai sunku yra ja nenukreivojant nusibrezti, na o paskui galima deti seseli. Ir galiausiai pasiryskinti pravedima  4u.gif  Tikiuos supratot, ka norejau pasakyt  blush2.gif
Bet va man vienas klausimas kilo - juk paprastai ta pravedima daro ne idealiai tiesu, o su uzrietimu gale, ne?..  g.gif

na tai ir nesigauna lygus bruksnys, galas smaileja rolleyes.gif man kaip tik sunkiausia paprastai breziant pataikyt nuo kurios vietos storint- kelti
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 11 20, 23:42)
na tai ir nesigauna lygus bruksnys, galas smaileja  rolleyes.gif man kaip tik sunkiausia paprastai breziant pataikyt nuo kurios vietos storint- kelti


Na taip, galas smaileja, bet ar neturetu jis buti ir isriestas kazkiek? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 11 21, 09:53)
Na taip, galas smaileja, bet ar neturetu jis buti ir isriestas kazkiek?  g.gif


Manau nuo akies priklauso. Ir galbūt jis riestas atrodo atmerkus akį, o užmerkus - tiesus..
Na bet manau čia tiesiog reikia daug bandyt, kad išeitų.. Na ir vaizdinę medžiagą žiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 11 21, 09:06)
Manau nuo akies priklauso. Ir galbūt jis riestas atrodo atmerkus akį, o užmerkus - tiesus..
Na bet manau čia tiesiog reikia daug bandyt, kad išeitų.. Na ir vaizdinę medžiagą žiūrėti smile.gif


Na reiks kada isbandyti ta plevele, nes paprastai man neiseina graziai pasidaryti blush2.gif
Atsakyti