Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas. 8-oji tema

man irgi labai gražu
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 11 24, 11:27)
man labai nepatiko paskutinis, jau akys vatrodo tokios sunkios, kad ji vos jas atmerkt gali  doh.gif

na cia podiumo makiazas, ne kasdieninis. Man kaip tik patiko tos super dideles blakstienos, toks leliskas ivaizdis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(picco @ 2011 11 18, 14:51)

sis labai grazus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(koko_sa @ 2011 11 19, 19:48)

ir sis labai grazus,ypac antakiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 11 24, 16:23)


Ir man nepatiko....
Atsakyti
Aš gal ir visai žalia blush2.gif , bet kokių priemonių reiktų pasidažant taip akis?
Būčiau labai dėkinga, jei patartumėte. ačiū....
Atsakyti
tiek makiazas , tiek tobula oda wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2011 11 24, 23:19)
ir sis labai grazus,ypac antakiai wub.gif



Man jos antakiai per tankus biggrin.gif man jie vietom atrodo kaip kailiukas priklijuotas.. nenaturaliai kazkaip..
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif ziuriu, grozites kitu makiazais, dedat nuotraukas, bet butu labai idomu suzinot kaip taip pacioms pasidazyti, kokios priemones, spalvos ir pan smile.gif

Man siuo metu aktualiausia pudra,krempudra ir pan, kur baigiasi *pudra biggrin.gif nelabai as jas skiriu, tai neisivaizduoju nuo ko pradet, kokia ir kaip issirinkti blush2.gif
Tai kas galit, padekit. Zinau, kad pagal veido tipa neisrinksit, bet bent nuejus i parduotuve, zinot ko ieskot biggrin.gif Nes priemoniu tikrai daug...

Aisku, yra mane padaze, dazniausiai pries bunant pamerge vestuvese hihihi.gif Tai paskutini karta taip graziai padaze, kad uch...
Pirmiausia tepe kazkoki geli ??? - kad nuvalytu veida ar kad geriau pudra pasidengtu?? Paskui biri pudra, skaistalai ir pan. Visos priemones buvo vienos firmos. Tokios juodos dezutes, ant kuriu auksinem, gan didelem raidem buvo uzrasyat eye***** bet niekur nerandu, kas tai per firma. Gal kuri esat maciusi ar naudojusi?
p.s.: sake, kad mano oda per sviesi, kad naudociau egipto zeme. tai kaip supratot esu balta balta, bet juodaplauke smile.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 05, 12:26)
...atrodo kaip kailiukas priklijuotas..

aha, ypač joskairysis (iš mūsų pusės-dešinėj) lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 12 05, 00:46)
tiek makiazas , tiek tobula oda  wub.gif


Gal oda ir tobula žiūrint, kad nėra spuogelių ir t.t., bet per daug nubaltinta.. Vos ne kaip lavonas biggrin.gif Ir dar tie antakiai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 05 gruodžio 2011 - 16:13
QUOTE(cindy @ 2011 12 05, 16:13)
Gal oda ir tobula žiūrint, kad nėra spuogelių ir t.t., bet per daug nubaltinta.. Vos ne kaip lavonas biggrin.gif Ir dar tie antakiai..

jei soliariume nenusvilus tai nubaltinta?? labai graži, sveika, karališkai balta oda wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 12 05, 17:36)
jei soliariume nenusvilus tai nubaltinta?? labai graži, sveika, karališkai balta oda wub.gif  wub.gif

Argi nėra tarpinio varianto tarp soliariume nusvilusios ir visiškai baltos?? Kam tie kraštutinumai.
Atsakyti