Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti kontaktiniai lęšiai III

Aciu uz atsakyma 4u.gif

Niekada nesu dejusis lesiu, baisu kaip akys reaguos, siaip jautrios jos, bet manau pabandyt verta bigsmile.gif
Atsakyti
nepabandzius nesuzinosi smile.gif
Atsakyti
semke, mano siaip irgi jautrokos akys. Pirmakart kai isidejau lesius tai skaudeno akis, perstejo, bet reikia priprasti prie lesiu, visgi jie yra antikuniai.. g.gif
Pirmas tris dienas panesiojau po kelias valandas, o po to jau isbudavau ir visa diena. Tik neskubek ju ismesti jeigu pirma karta buvo sunku isideti ar perstejo akys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(|Orchideja| @ 2010 10 13, 14:21)
ant tokios spalvos akiu, nelabai iseis kardinaliai pakeist spalva, pas mane tokia pat spalva, domejausi, sake, sunkiai imanoma pakeist kazka g.gif

Keicia, tikrai keicia, mano daug tamsesnes akys:) Su blue TuttiClassic lasiais aisku ne sviesiai zydra, bet grazi melyna spalva lengvai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Logrima @ 2010 10 18, 15:26)
Keicia, tikrai keicia, mano daug tamsesnes akys:) Su blue TuttiClassic lasiais aisku ne sviesiai zydra, bet grazi melyna spalva lengvai gaunasi thumbup.gif

rimtai, as maniau, kad rudu akiu spalvos nenuima
Atsakyti
Sveikos... 4u.gif Artėja helovynas, ir draugė pakvietė į vakarėlį. Tema- vampyrai doh.gif smile.gif... labai norėčiau įsigyti raudonus, juodus ar pan. lęšius, tačiau internetinėse parduotuvėse randu tik mėnesinius lęšius, kurie gana brangūs, o man jų reikės tik vienam vakarui unsure.gif Tai ir galvoju ar būna vienkartinių spalvotų lęšių ? g.gif
Atsakyti
noreciau paklasuti visu , kurios bande ar pastoviai nesioja mystical black lesius-kokie aplinkiniu komentarai kai vaikstote su jais ?
nes as buvau isvadinta wampyre kraupiomis akimis. nors siaip man paciai mystical black atrodo nepakartojamai-akys dideles tamsios ir labai israiskingos, o va kokiu komentaru sulaukiau .. g.gif
ir gal kas bandete MYSTICAL BROWN ?
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2010 10 23, 16:34)
noreciau paklasuti visu , kurios bande ar pastoviai nesioja mystical black lesius-kokie aplinkiniu komentarai kai vaikstote su jais ?
nes as buvau isvadinta wampyre kraupiomis akimis. nors siaip man paciai mystical black atrodo nepakartojamai-akys dideles tamsios ir labai israiskingos, o va kokiu komentaru sulaukiau .. g.gif
ir gal kas bandete MYSTICAL BROWN ?


As nesioju mystical black. Na gavau ir as viena toki paturbinta komentara nuo drauges, kad atrodau kaip kriugeris biggrin.gif. Mat mano ir plaukai juodi, o pati nesu is tamsiaodziu, tai dienos sviesoj, be makiazo(o zinia, kad prie mystical black butinai reikia ryskiu akiu makiazo, kad graziai atrodytu ir negasdinanciai).
Bet siaip daugiau nieko panasaus nesu girdejusi, nes stengiuosi i viesuma iseiti pasiryskinusi akis tusu ir juodu piestuku kampucius, arba tamsiais seseliais truputi, nes neturiu ypatingu ilgu blakstienu.
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2010 10 23, 18:34)
noreciau paklasuti visu , kurios bande ar pastoviai nesioja mystical black lesius-kokie aplinkiniu komentarai kai vaikstote su jais ?
nes as buvau isvadinta wampyre kraupiomis akimis. nors siaip man paciai mystical black atrodo nepakartojamai-akys dideles tamsios ir labai israiskingos, o va kokiu komentaru sulaukiau .. g.gif
ir gal kas bandete MYSTICAL BROWN ?


mane tai vienas draugas "devil eyes" vadindavo lotuliukas.gif o siaip visiems patiko, grozedavosi mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal yra bandziusiu FreshLook Dimensions pasific blue? Kaip spalvyte? Nera per daug nenaturalu? Patogus? smile.gif
Atsakyti
O gal žinote, kiek kainoja vienkartiniai lešiai, ar kaip jie ten vadinas 4u.gif Man vienam vakarui, i chelouvyna reiktu 4u.gif
Atsakyti
o man toks klausimas iskilo,kodel su akiniais geriau matau ,nei su lesiais,nors stiprumas ir tu ir tu tas pats,isidejau lesius,jau atrodo matau lb gerai,o "ant virsaus" uzsidejus akinius isvis viska matau fantastiskai ,dar zymiai ryskiau ,kazin kodel taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(obrikyte @ 2010 10 24, 15:22)
o man toks klausimas iskilo,kodel su akiniais geriau matau ,nei su lesiais,nors stiprumas ir tu ir tu tas pats,isidejau lesius,jau atrodo matau lb gerai,o "ant virsaus" uzsidejus akinius isvis viska matau fantastiskai ,dar zymiai ryskiau ,kazin kodel taip g.gif


Nes uzsidejus akinius kai jau esi isidejus lesius tau gaunasi dvigubas efektas. Tai nera ko noreti, kad Tau dar labiau isryskina visas detales ir pritraukia labiau vaizda. Bet tai cia negerai akims, tas pats, kas uzsidetum stipresnius sau akinius, matytum daug geriau, bet pavargtu galva ir akys greitai, ir akims nesveika. smile.gif
Atsakyti