QUOTE(Rasc @ 2011 02 08, 23:35)
Sveikos, jau senokai žiūrinėju jūsų darbus, ir vat noriu paklausti - noriu daryti nugarėles iš odos. bet kaip tai padaryti?
Bandau šitaip- jei yra daug nelygumų, juos užlyginu filcu, tada iškirpusi tinkamos formos odelę ją bandžiau klijuoti super moment... kažkaip ne taip gavosi - kraščiukai nedailūs, šiaip nefainai.... kitą kart bandžiau prisiūti tą odelę - su crystal string bet kažkaip vistiek keistokai... Kaip jūs tvarkotės su nugarėlėmis?
saunuole ,kad nenuleidi ranku ir bandai vis kita apdaila

visu pirma klijus keisk-super per daug sukietina darbeli,todel ir gaunasi ne tas.as siaip tik odele uzklijuoju,nera labai lygu,bet pavyksta be dideliu nelygumu.o su siuvimu,kaip kam patinka,siuna merginos,bet man norisi nugarele palikti lygesne be jokiu siuvimu.