Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

QUOTE(tiutik @ 2012 03 15, 22:56)
Aš naudoju Biodermos žaliąją visą liniją, kartais dabar kai oda pagerėjusi ryškiai Estee Lauder nauoju smile.gif  Šveitimas būtinas,bent man labai stipriai padeda. O,odos drėkinimo tai betkuriuo atveju negalima pamiršti, reiktų arba ryte arba vakare itin drėkinti odą,o vakare ar ryte AI tepti mirksiukas.gif  Ir kaukių neužmiršti 4u.gif  Na, kaip čia pasakius nebelieka - aš irgi sakiau nebelieka, bet man kažkaip gražios ,nespuoguotos odos poreikis nugalėjo norą valgyt blush2.gif  biggrin.gif  Šiaip aš dar nakčiai tepdavau storu sluoksniu (kaip kauke) sudocream tepaliuka (jis šiaip skirtas kūdikiams nuo iššutimų),bet sudėtyje yra cinko,tai labai gražiai pagydydavo 4u.gif

g.gif o ka tada is biodermos rinktis padrekinimui odos i tuos tarpus g.gif ? Man tik baisu, kad sitas vias metymasis nuo spuogu prie drekinimo ir t.t, ivairus produktai ir t.t dar labiau is veziu neishmushtu odos doh.gif kai pradesiu luptis kai gyvate oda keiciantis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 15 kovo 2012 - 23:04
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 16, 00:02)
g.gif o  ka tada is biodermos rinktis padrekinimui odos i tuos tarpus g.gif ? Man tik baisu, kad sitas vias metymasis nuo spuogu prie drekinimo ir t.t, ivairus produktai ir t.t dar labiau is veziu neishmushtu odos doh.gif kai pradesiu luptis kai gyvate oda keiciantis doh.gif


Galiu papasakoti iš savo patirties. Prieš keletą metų žiauriai kankinausi dėl giluminių spuogų. Tuo pačiu oda buvo labai išsausėjusi. Situacija buvo praktiškai identiška taviškei.
Tai prisikaičiusi apie biodermą nusprendžiau išmėginti. Pirmiausiai, kad atstatyčiau odos drėgmę, įsigijau hydrabio linijos kaukę (dabar jos jau nebeparduoda Lietuvoje, bet ją galima pakeisti Hydrabio serumu). Tada naudojau Sebium prausiklį (Sebium foaming gel) ir sebium šveitiklį (šito Lietuvoje jau irgi nebėra). Beje, kaip jau buvo minėta, šveitiklį bent kartą per savaitę naudoti būtina, kad nuvalytum visas negyvas odos lasteles. Tada kurį laiką tiek ryte, tiek vakare naudodavau Sebium AI kremą. Jis puikiai gydo giluminius spuogus. O makiažui valyti naudodavau Sebium H2O. Man tokie bandymai pasiteisino ir oda susitvarkė. Tik nereikia tikėtis greitų rezultatų. Pirmosiomis savaitėmis poveikio gali net nesimatyti arba spuogų gali netgi padaugėti.

Nors tavo atveju, siūlyčiau pirmiausia atstatyti odos drėgmę, o po to jau rūpintis spuogais. Arba derinti pvz. hydrabio ir sebium seriją, taip bandant spręsti dvi problemas vienu metu. Beje, dabar tikrai gera yra intensyvaus drėkinimo programa, kurią sudaro serumas, kremas ir h2o. Negaliu tvirtinti, bet manau odos drėgmei atstatyti šių produktų kiekių turėtų pakakti.

Dar dėl maisto. Pvz. man maistas odos būklei įtakos (bent jau matomos) visai nedaro. Užtat man asmeniškai labai svarbus miegas - jei normaliai neišsimiegu, galiu būt garantuota, kad vėl iškils koks nors spuogas. Ir žinoma, būtina gerti daug vandens. Pati vis dar stengiuosi prie to įprasti, nes ne visada pavyksta reikiamą kiekį vandens išgert smile.gif

O jei reikia konsultacijų, kreipkitės tiesiogiai į biodermos atstovus - klausk@biodema.lt ir jie tikrai atsakys į visus klausimus (gal ir mėginukų duos). Patikėkit, kol išsirinkau tinkamas priemones, aš irgi juos buvau užvertus klausimais, nes atrodė tiesiog neįmanoma iš tokios gausybės produktų išsirinkti tinkamą biggrin.gif
Atsakyti
gal zinot is kur galima nusipirkti nedideli kieki biodermos kremu, kai buna mazos tubeles:)
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 03 23, 16:34)
gal zinot is kur galima nusipirkti nedideli kieki biodermos kremu, kai buna mazos tubeles:)

Šeimos vaistinėj yra mini rinkinys už 25LT
Atsakyti
Po kiek laiko Hydrabio Serumo naudojimo pastebejot rezultatus? As naudoju jau kokia savaite, bet visiskai jokio drekinimo geresnio nepastebiu doh.gif Kaip buvo issausejus oda, taip ir liko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2012 03 24, 11:20)
Po kiek laiko Hydrabio Serumo naudojimo pastebejot rezultatus? As naudoju jau kokia savaite, bet visiskai jokio drekinimo geresnio nepastebiu  doh.gif  Kaip buvo issausejus oda, taip ir liko  unsure.gif


Man maždaug po savaitės visi pasausėjimai dingo smile.gif .
Atsakyti
Mergaites, jums sensibio light kremas nekemsa poru ? ( naudojau pries pora metu, bet nepamenu gal net ir formule jos pasikeite ) Reikia kremuko pries tepant pudra. g.gif Dabar naudoju sebium hydra, bet atsilus orams jis man per riebus .
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 03 23, 16:34)
gal zinot is kur galima nusipirkti nedideli kieki biodermos kremu, kai buna mazos tubeles:)

Paprašykit eurovaistinėj ir duos nemokamai mirksiukas.gif

Dermatologinės kosmetikos BIODERMA produktus galite išbandyti:

„Eurovaistinė“ Ozo g. 25, Vilnius (PC „Akropolis);

„Eurovaistinė“ Taikos pr. 61, Klaipėda (PC „Akropolis);

„Eurovaistinė“ Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas (PC „Akropolis);

„Eurovaistinė“ Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis);
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 03 24, 14:43)
Mergaites, jums sensibio light kremas nekemsa poru ? ( naudojau pries pora metu, bet nepamenu gal net ir formule jos pasikeite ) Reikia kremuko pries tepant pudra. g.gif  Dabar naudoju sebium hydra, bet atsilus orams jis man per riebus .


man dabar sensibio light uztenka prieš pudrą tai lyg nekemša.. hydra sunaudojau ir kimšo man jis doh.gif nes po jo nutraukimo nebesikimšo tiek poros 4u.gif
Atsakyti
Svveikos 4u.gif

Atejau su visais geriausiais pagirimais siai kosmetikai.
visada turejau misria-jautria oda. siltuoju metu laiku su spuogeliais tiek baltais, tiek inkstirais. Saltuoju metu laiku su pasausejimais ir blizgejimais ir t.t.
Pradejo sausio menesi daryti paraudimai ant barzdos prie lupu. Po truputi vis didejo pletesi, niezejo, pleiskanojo ir t.t. Kol viena ryta prabudau visa visa istinusi unsure.gif perskambinau visom odos klinikom privaciom, kur papuoliau ten ir nulekiau. Paziurejusi daktare pasake seborejinis dermatitas. Del ko ziauriai ziauriai manau suklydo unsure.gif bent jau tikiuosi. Taciau patare naudoti prausikli raudonos linijos DS+ ir kremuka. Plius tepaliukas gydantis ir antielerginiai vaistai. "Nudziugino" kad jeigu viskas gerai per menesi viskas praeis blink.gif
taciau manau to tepaliuko pagalba viska praejo per savvaite. Bet prausikli su kremuku naudoju nuolatos. Ir vualia niekada niekada nesu turejusi tooookios odos wub.gif lygi, nei per sausa, nei per riebi. BE SPUOGELIU jokiu blink.gif
Taciau dregmes jauciu truksta vis, tai kas antra-trecia vakara eidama miegoti tepuosi hydrabio light kremu. Siaip ryta vakara prausiklis ir kremukas SD+.
Pakol kas negaliu pati atsidziaugti, o ir drauge vis netiki kad sitaip galima pakeisti kardinaliai odos bukle su keliom priemone.

Susizavejusi sia firma dar nusipirkau ta vandenuka makiazui valyti, ir velgi tiesiog isimylejau. Vien todel kad valo lygiai taip pat gerai akiu tusa kaip ir dvifaziai, taciau su siuo daug daug maloniau rolleyes.gif

Tai va tyliai tyliai jum pasigyriau ir pasidalinau savo ispudziais, tikiuosi liksiu ilgam patenkinta oda bei sia kosmetika 4u.gif
Atsakyti
o sitas DS kremas nekemsa poru ir ar nepalieka riebalo?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 03 25, 23:04)
o sitas DS kremas nekemsa poru ir ar nepalieka riebalo?


Nu tai va kad man didziausias atradimas kad nekemsa bigsmile.gif as siaip spuogeliu ivairiu visada turiu. bijau priskarkset tai tris kart tfu tfu tfu. Bet jau naudoju priemones antras menuo ir viskas pakol kas laaabai gerai, kaip niekad blush2.gif
Atsakyti