Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

norejau va paklausti kaip skaiciau hialurono rugstis yra geriau nei glicerinas, bet va skaitau kad "Jis tirpus vandenyje, todėl nemaišykite šios rūgšties į aliejus." Tai jei nemaisyti su aliejais tai kremai kaip ir neiseina su juo padaryti?
O jei tai rugstis tai ji gal sviesina oda?
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 03 25, 11:39)
norejau va paklausti kaip skaiciau hialurono rugstis yra geriau nei glicerinas, bet va skaitau kad "Jis tirpus vandenyje, todėl nemaišykite šios rūgšties į aliejus." Tai jei nemaisyti su aliejais tai kremai kaip ir neiseina su juo padaryti?
O jei tai rugstis tai ji gal sviesina oda?

Visų pirma glicerinas irgi tirpus vandenyje. O kodėl sakot, kad kreme netinka? gi jame yra vandeninė dalis. Hialiuroną reikia įlašinti į jau pagamintą kremą, kai lašinami priedai.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 25, 12:56)
Visų pirma glicerinas irgi tirpus vandenyje. O kodėl sakot, kad kreme netinka? gi jame yra vandeninė dalis. Hialiuroną reikia įlašinti į jau pagamintą kremą, kai lašinami priedai.



aciu, biski buvau nedaskaicius ir paskubejau paklausti.

Jei oda labai sausa veido, tai gal galima pagaminti toki kremuka:
makadamiju al
avokadu al.
mango sv.
distiliuoto vandens
Alavijo ekstrakto
Hialurono rūgšties
Vitamino E
Noreciau dar BTMS ideti, bet matau kad aromanatural neturi sad.gif

O jei va gaminsiu nedideli kieki (30ml.) kazi reiktu kokio koncervanto pvz. turiu Naticida g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 25 kovo 2011 - 11:27
QUOTE(neringa.jn @ 2011 03 22, 22:07)
Dar man kilo toks klausimas: ar galima rankoms, ar kūnui kremukus gaminti ne su hidrolatu, o su žolelių arbata?

Temoje „Kosmetikos priemones gaminamės pačios" prieš porą mėnesių buvo panašus klausimas — ar negestų greičiau kremai su žolelių arbata vietoje hidrolato, pagaminus juos su ekokonservantu ir laikant šaldytuve. Pacituosiu Kunigundos atsakymą:
„darykitės arbatos infuzą (kad ir šaltuoju būdu - užpilti žoleles šaltu vandeniu ir palaikyti šaldytuve 24 val., karts nuo karto pakratant), o ne plikytą, ir turėtų būti gerai." 4u.gif


QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 24, 16:48)
daryt lengva kremuka su nedideliu emulsinio vasko kiekiu ir patirstint ksantanu (kazi kaip jis su hialuronu draugauja?).

Gerai draugauja smile.gif Aš darausi aliejinius geliukus su ksantanu ir dedu hialurono rūgšties — viskas puikiai smile.gif
Atsakyti
Gal kuri nors galetu man pagelbeti ir pasakyti, kuri visgi priemone veiksmingiausiai mazina poras? Jau nebezinau kaip su tuo ir kovoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2011 03 30, 20:54)
Gal kuri nors galetu man pagelbeti ir pasakyti, kuri visgi priemone veiksmingiausiai mazina poras? Jau nebezinau kaip su tuo ir kovoti doh.gif


cia turbut kiekvienai skirtingai. bet as tai labai patenkinta kauke kokia darausi : baltas molis, perlamutro milteliai, ananasu milteliai, ramuneliu hidroglicerininis ekstraktas, avokadu aliejus, ricinu aliejus, dist. vanduo. Po kaukes pasitepu alavijo geliu ir kremuku. Odyte svelni svelni, poros tikrai mazeja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 03 08, 10:34)
Noreciau pasigaminti pirma savo kremuka, rankos labai suskirde, issauseje, tai bandysiu gaminti ranku krema pradziai. Monika, gal galetum man padeti su proporcijom, zadu naudoti: Sviestmedzio sv.,mango sv., kokosu al., moringu al. beozoino absoliuta, levandu ir morku seklu hidrolatus, biciu vaska ( turiu ir emulsinio jei jis labiau tiktu), Vit e, eko konservanta. Dar turiu Jusu alieju misini sausai odai, kakavos sviesto, vynuogiu seklu al., melyniu seklu al,aragano al., glicerino, ozkos pieno milteliu. 4u.gif 

Galima nemažai variantų pasidaryti. Pvz 5 g. sviestm.+5 g mangų+2g kakavos sv+10 g. moringų al/mišinio sausai odai+20 ml levandų ea+ glicerino 3 ml glicerino+bičių vaško apie 4 g. (arba 3 g. bičių vaško ir 1,5 g. emulsinio-didesnė tikimybės, kad pavyks)+vit. e apie 3 lašus+ekokons. 6 lašai+benzoino 9 lašai.

QUOTE(Maserati. @ 2011 03 16, 13:05)
Ar  dar galima naudoti AN mandarinu e.a.,jei raso,kad geriausia naudoti iki 2011 02 g.gif

pauostykit. jei kvapas nepakitęs-galima.

QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 23, 16:58)
Ar galima citrusu EA distiliuotus garais naudot veido kremo gamyboje? Vasara arteja ir galvoju ar tikrai toks kremas nebutu fototoksiskas? Konkreciai domina Petitgreinų eterinis aliejus.

Taip, distiliuotus garais galima.Pvz. petitgreinų, laimų

QUOTE(Etama @ 2011 03 24, 12:37)
Monica, gal turi saugiančių nuo UV, padedančių greičiau ir giliiau įdegti aliejų ar kt. ingredientų sąrašėlį?

Aviečių, kokosų, monoi, sezamas+avokadas (sinergija), taukmedis-čia apsaugai nuo saulės.
Gražina įdegį-moringa, monoi, kokosai.
Atsakyti


QUOTE(Monica @ 2011 04 02, 11:20)
Aviečių, kokosų, monoi, sezamas+avokadas (sinergija), taukmedis-čia apsaugai nuo saulės.
Gražina įdegį-moringa, monoi, kokosai.

clap.gif Monica sugrįžo. Tad vėl atkeliu man labai svarbų klausimą. blush2.gif
QUOTE(baltagėlė @ 2011 03 07, 18:52)
Norėčiau pasitikslinti ar aviečių sėklų aliejus išties turi tokį didelį SPF? Rašot, kad  šis aliejus suteikia natūralią apsaugą nuo kenksmingų UV -A ir UV-B spindulių, o jo natūralus apsaugos nuo saulės faktorius svyruoja 28-50. Kasmet pavasarį- vasarą išryškėja pigmentinės dėmės  unsure.gif, tad galvoju gal šis aliejus apsaugotų odą kaip geras kremas nuo saulės ax.gif Ar neverta tikėtis tokios didelės apsaugos?

Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2011 04 02, 17:41)
clap.gif Monica sugrįžo. Tad vėl atkeliu man labai svarbų klausimą. blush2.gif

Ir mane tai labai domina, nusipirkau šio aliejaus veido kremams, tik abejoju ar taip gerai apsaugos g.gif . Na, palaukime ką Monica pasakys bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 02, 18:29)
Ir mane tai labai domina, nusipirkau šio aliejaus veido kremams, tik abejoju ar taip gerai apsaugos g.gif . Na, palaukime ką Monica pasakys bigsmile.gif .

Aš kremų nedarau, nes tepu grynus aliejus ax.gif Mano odai tai thumbup.gif Tai ir galvoju, jei dieną tepčiau aviečių al. kiek jis apsaugotų odą nuo UV?
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2011 04 02, 19:43)
Tai  ir galvoju, jei dieną tepčiau aviečių al. kiek jis apsaugotų odą nuo UV?


As manau, kad nepakankama tokia apsauga. Juk nuolat reikia per diena atnaujint apsauga nuo saules, o cia ji labai maza. Kadangi aliejai ir kitos augalines priemones, kurios saugo nuo saules, turi labai maza spf (sakyciau iki kokiu spf4 (kitaip jau labai garsiai butu kalbama apie tai), kuris apsaugo kazkur 54% (del tu % reiketu pasitikslint)). O pati nesidomejau, bet ar visi tie aliejais suago ir nuo UVA, ir nuo UVB? g.gif
Atsakyti
na turi aviečių aliejus apsauginį faktorių. čia truputį aprašyta, mokamas visas straipsnis, bet laikyčiausi pozicijos, kad būnant saulėje reikia apsauginio kremo. Mano nuomonė sutampa su šita. Nors čia irgi nurodomas tikrai didelis faktorius.
Žodžiu darant apsauginį kremą, tikrai verta jo įdėti, bet ZN ir titano taip pat l. siūlyčiau.

Merginos, jei reik skubaus ats., rašykit meilą, ar FB ar paskambinkit. Kai užgriūna l. daug įv. rūpesčių, tai ir apleidžiu SM cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 03 balandžio 2011 - 12:59