Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Katu @ 2007 02 04, 20:54)
O aš, kiek girdėjau, tai duonai reikia ne 550C, o 1050 ar 1150 miltų (antrosios rūšies), kurios pas mus mažais kiekiais nepardavinėja (parduoda po 25 kg ir 50 kg).
Daugiau apie miltus rasite gamintojų puslapiuose, pvz. www.malsena.lt ir www.kauno-grudai.lt. Ten kažkur paieškokit prie produkcijos, gana smulkiai apibūdinta, kur kokie naudojami.
Na, o aš pirmą kartą išbandžiau duonkepę. Kepiau prie jos esančią duoną su razinom, tik norėjau saldesnės, tai vietoj 2 įdėjau 4 šaukštus cukraus smile.gif Žodžiu, dėl to ji man labai labai iškilo ir kepant pradėjo liest dangtį, aš labai išsigandau, atidariau duonkepę (ko daryt negalima), tai ji sukrito per vidurį. Šiaip gavosi labai skanus naminis pyragas - viršų atidaviau ciucikui, o aš ir toliau doroju likusią dalį smile.gif Beje, kepiau su 550 D miltais, nes 550 C negavau pirkti nei mūsų IKI, nei Megos Rimi parduotuvėj.

Na del per didelio iskilimo , tai jeigu daudoji ilgo kepimo funkcija , tai man visada per daug iskyla.Tada as pati sutrumpinu kelimosi laika, kad duona nebutu tokia ispusta , be to ir pjaustant nebyra. Zodziu , prie visko reikia pridet , ranka ir sirdi - aparatas lieka aparatu tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(*mamyte* @ 2007 02 05, 00:59)
Na del per didelio iskilimo , tai jeigu daudoji ilgo kepimo funkcija , tai man visada per daug iskyla.Tada as pati sutrumpinu kelimosi laika, kad duona nebutu tokia ispusta , be to ir pjaustant nebyra. Zodziu , prie visko reikia pridet , ranka ir sirdi - aparatas lieka aparatu  tongue.gif .


Šiaip prieš tai labai atidžiai skaičiau instrukciją, ir joje aiškiai pabrėžta, kad kepimo metu (maždaug kai jau lieka 1:30 val.) atidarinėti duonkepės negalima, nes suskris per vidurį. Kepiau Normal režimu, jis užtrunka berods 3 val. (nuo produktų sudėjimo iki kepimo pabaigos). Dar instrukcijoj irgi pabrėžta, kad per daug iškilti gali nuo per didelio cukraus kiekio, o aš jo padauginau dvigubai, nei nurodyta recepte. Mielių dėjau 2 pakelius sausų (ant jų parašyta, jog vienas pakelis skirtas maždaug 250 g miltų).
Na, pirmas kartas nelabai pavyko, bandysiu dar kada nors, jau kai vyras grįš, nes vienai man per daug, o mūsų ciucikas nelabai batonus mėgsta biggrin.gif
Atsakyti
O ash shiandiena kepiau bandeles su cinamonu. Teshla maishiau ir kildinau duonkepeij, gavosi super drinks_cheers.gif thumbup.gif Minkshtute puri teshla, o apie bandeles net nekalbu. Skanumelis smile.gif Beja miltus nusipirkau 550 C thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
QUOTE(Baisa @ 2007 02 04, 12:16)
O mano miltai 550D....  Idomu gerai, ar blogai?





Blogai. Tos raides rodo tam tikra miltu glitnuma, kuris reikalingas duonos (ir ne tik)kepimui. Turi buti C raide kepant duona. Ant "Karalisku miltu" pakuote, sone, yra surasyti kokie miltai (550C, 550D, ir kiti) kam tinka, ar kibinams, ar pyragui, ar duonai. Dar keletas pastebejimu. Dedant produktus i duonkepe jokiais budais druska neturi susiliesti su mielemis, nes neiskils. Jei kepant tesla puikiai kyla, o po to gale sukrenta - reiskiai buvo padauginta mieliu. Jas reikia deti tabai tiksliai pagal receptura.

Nu nzn, bet aš kol kas kepu su 550D miltais ir viskas kuo puikiausiai gaunasi thumbup.gif nei man sukrenta, nei be proto iškyla g.gif Šiaip viską dedu tiksliais kiekiais kaip ir parašyta
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2007 02 05, 23:40)
O ash shiandiena kepiau bandeles su cinamonu. Teshla maishiau ir kildinau duonkepeij, gavosi super  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  Minkshtute puri teshla, o apie bandeles net nekalbu. Skanumelis smile.gif Beja miltus nusipirkau 550 C thumbup.gif

g.gif o tai prasom receptuka,viska pagal eile surasyti;beje,o kokia tu nusipirkai duonkepe?Sekmes tolimesniame kurybiniame procese bigsmile.gif
Atsakyti
O 405D miltai kam tinkami, skaitosi ekstra, itin aukstos kokybes... g.gif nomke7 prasau pagelbeti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2007 02 06, 09:54)
O 405D miltai kam tinkami, skaitosi ekstra, itin aukstos kokybes... g.gif nomke7 prasau pagelbeti... ax.gif

Kai kuriems gaminiams tinka 2 rusiu miltai, ir 550C. Sklaiustuose parasysiu. Bandelems (550C), biskvitams (tortui), keksams (550C), naminiams makaronams, picoms (550C), pyragams is trapios teslos, pyragams sluoksniuotiems, pyragams varskes, sausainiams, sakociams(550C).
[B]Baisa,[/B] labai laukiam receptuko.
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2007 02 06, 10:54)
O 405D miltai kam tinkami, skaitosi ekstra, itin aukstos kokybes... g.gif nomke7 prasau pagelbeti... ax.gif

ax.gif as pagelbesiu Nomkei...405D miltai tinka-bandelems,biskvitams,keksams,naminiams makaronams,picoms,pyragams is trapios teslos,pyragams sloksniuotiems,varskes pyragams,sausainiams,sakociams-cia nurasiau nuo Malsenos miltu pokelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsiprasau uz kvailus kalusimus, bet as naujoke duonos kepime doh.gif blush2.gif tai tie miltai 405D duonai netinka, ar taip??? jie tik sausainiams ir bandelems visokioms.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2007 02 06, 13:50)
Atsiprasau uz kvailus kalusimus, bet as naujoke duonos kepime  doh.gif  blush2.gif tai tie miltai 405D  duonai netinka, ar taip??? jie tik sausainiams ir bandelems visokioms.... blush2.gif

ax.gif na kaip cia pasakius,kitos kepa ir normaliai gaunas..
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2007 02 06, 12:50)
Atsiprasau uz kvailus kalusimus, bet as naujoke duonos kepime  doh.gif  blush2.gif tai tie miltai 405D  duonai netinka, ar taip??? jie tik sausainiams ir bandelems visokioms.... blush2.gif


Teoriškai netinka.
Duonai tiktų su koduku virš 1000 (1050 arba 1150, arba dar didesni), dar tinka 550 C, iš bėdos 550 D.
O šiaip praktiškai gali pabandyt ir su karališkais, pasakysi, ar gavosi, ar nea smile.gif
Atsakyti
Nu va, pasiknisau savo ir fortos duonkepiu instrukcijose ir stai ka aptikau. Kepant kai kurias duonas tinka ir 405 tiko miltai. Pas forta parasytas net receptas "Duona su riesutais ir razinomis", ten nuradytas 405 miltu tipas. Mano instrukcijoje parasyta, kad kepan duona su priedais (instrukcija rusu kalboj, tai mano vertimas ne koks) grudu daigais, cielais grudais (tame tarpe ir saulegrazomis), naudojant ruginius miltus, duona buna sunki ir nelabai iskilusi? (menee pisnoi). Rekomenduojama i ja deti 405 arba 550 tipo miltus, jei recepte nenurodyta kitaip.
Atsakyti