Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(si179 @ 2006 12 11, 09:45)
Sveikutės. Mamai draugė iš Vokietijos atvežė duonkepę, bet ji ne nauja, tad neturim jokių instrukcijų nei receptų. Pamokė tik kaip reikia kepti duoną ant "Normale" rėžimo, gavosi kaip senoviška forminė duona, bet rėžimų yra ir makaronų tešlos minkymas, mielių kildinimas, marmelado gamyba, biskvito gamyba, saldus pyragas ir t.t., nežinau tik proporcijų ir receptų. Būkit geros pasidalinkite savo žiniomis ir patirtimi  4u.gif

Va cia jau esu isvertusi is savosios kepimo receptus. Jei kas dar domina, isversiu irgi laiko turedama, parasyk. Marmeladas ko gero geriau gausis paprastam puode, cionai gal tokiems, kurie plytos neturi...Bet gal taviske kitos firmos, tai reiks kurybiskai taikyti - ju gi ivairiausiu esama.
Atsakyti
QUOTE(*mamyte* @ 2006 09 18, 21:02)
As jau duona kepu antri metai ir esu labai patenkinta savo duonkepe , nors ir firma neizimi  Melilla "Ide line".Ir virsus normaliai apkepa , o kai kepu saldu pyraga , tai sakyciau , kad pluta per daug apkepusi buna  g.gif - tikriausiai cia del cukraus kiekio  mirksiukas.gif .Siaip dar naudoju daznai tik maisymo funkcija - koldunams thumbup.gif , ar bandelems  thumbup.gif - nepamainomas dalykas  thumbup.gif  thumbup.gif .

bigsmile.gif As taip pat noriu isigyti duonkepe,o receptu visa kruva,maciau prie duonkepes Tomas Filipse tik ten bijau pirkti, papasakokite,i kuriuos parametrus ziureti ja renkantis,nes visu kaina apie 160,o Elektromarkt matem beveik 400lt.Turis beveik visu vienodas g.gif

QUOTE(Amalia @ 2006 12 11, 14:14)
Va cia jau esu isvertusi is savosios kepimo receptus. Jei kas dar domina, isversiu irgi laiko turedama, parasyk. Marmeladas ko gero  geriau gausis paprastam puode, cionai gal  tokiems, kurie plytos neturi...Bet gal taviske kitos firmos, tai reiks kurybiskai taikyti - ju gi ivairiausiu esama.

bigsmile.gif as radau daugybe receptu,kuriuos galima panaudoti duonkepei;kiek issiaisinau,tai ju vis talpa vienoda-galima kepti 0,750gr. ir 1kg.jei talpa tokia galiu parasyti receptus,tik pasakykit ko reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2007 01 24, 15:16)
bigsmile.gif as radau daugybe receptu,kuriuos galima panaudoti duonkepei;kiek issiaisinau,tai ju vis talpa vienoda-galima kepti 0,750gr. ir 1kg.jei talpa tokia galiu parasyti receptus,tik pasakykit ko reikia 4u.gif


Aš dar tik planuoju įsigyt duonkepę, tačiau jau renkuosi įvairius receptėlius smile.gif
Siūlau, kad viso sudėtų visus turimus receptus...
Jei nematėt, pas Sonatiną yra keli receptai, kuriems ji naudojo duonkepę (bent jau tešlos minkymui):
Itališkos duonelės
Duona skrudinimui

Aš turiu nuorodą, kurioje yra per 800 receptų duonkepei, tačiau anglų kalba. Jei sudomins, rašykit, įdėsiu...
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2006 12 27, 16:57)
bigsmile.gif As taip pat noriu isigyti duonkepe,o receptu visa kruva,maciau prie duonkepes Tomas Filipse tik ten bijau pirkti, papasakokite,i kuriuos parametrus ziureti ja renkantis,nes visu kaina apie 160,o Elektromarkt matem beveik 400lt.Turis beveik visu vienodas g.gif

Aha ir ash prisiragavus nomkes duonytes ieshkausi duonkepes. Tik va nezinau i ka reik demesi atkreipt ja renkantis... Gal duonkepiu turetojos galetu pakonsultuoti? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
As pirkau Thomas Philips duonkepe uz 135 Lt, kol kas esu labai patenkinta, Topo centre identiska kainuoja 189 Lt. I kokias f-jas kreipti demesi nzn, ten 12 programu, kol kas isbandziau 3 is ju ir viskas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2007 01 27, 21:37)
Aha ir ash prisiragavus nomkes duonytes ieshkausi duonkepes. Tik va nezinau i ka reik demesi atkreipt ja renkantis... Gal duonkepiu turetojos galetu pakonsultuoti?  ax.gif  4u.gif

bigsmile.gif Baisa,paskambink Nomedai,ji tau viska isaiskins 4u.gif Vakar po parodos musu lauke prancuziska duona,pirtis ir kiti Nomedos pacios daryti skanestai thumbup.gif Ji su savo duonkepe isbande daug receptu-skanumelis clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forta: 29 sausio 2007 - 11:51
QUOTE(Baisa @ 2007 01 27, 20:37)
Aha ir ash prisiragavus nomkes duonytes ieshkausi duonkepes. Tik va nezinau i ka reik demesi atkreipt ja renkantis... Gal duonkepiu turetojos galetu pakonsultuoti?  ax.gif  4u.gif

Visos duonkepes beveik vienodos, atlieka tas pacias funkcijas (nezinau kodel, bet pas kiekviena gamintoja skiriasi tu funkciju pavadinimai, cia as lyginau savo duonkepe su fortos duonkepe), tik kaina skiriasi. Kai pirksi atkreipk demesi ar yra: 1. laiko atidejimas (labai patogu, vakare sumetei produktus, nustatei laika, o ryte valgai karsta duona), 2.turi buti 3 apskrudinimo programos (neapskrudus, vidutiniskai apskrudus ir stipriai apskrudus) 3. Ar galima kepant pasirinkti svori 750gr ir 1000gr. Tiesa, pas mane 8 programoje "Duona su jogurtu" galima kepti tik 1000gr. dydzio. Nu dar standartiskai visose buna programos daryti dzemus, kompotus, mieliniu teslu kildinimui (pvz picos, tik sumaiso ir iskildina, bet nekepa), paprastos teslos maisymui. Tai gal tiek. Ne visada pati brangiausia yra geriausia.
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2007 01 28, 18:49)
As pirkau Thomas Philips duonkepe uz 135 Lt, kol kas esu labai patenkinta, Topo centre identiska kainuoja 189 Lt. I kokias f-jas kreipti demesi nzn, ten 12 programu, kol kas isbandziau 3 is ju ir viskas gavosi  thumbup.gif


O kokios firmos pirkot? Aš mačiau tik AFK ir dar kazkokios nežinomos. Viena kainavo <100 Lt (apie 89 ar 98, nepamenu), o kita gal kažkur apie 120 ar 130 Lt.
Kuriam TP pirkot? Aš žiūrinėjau Šilainių, tai ten davelnia tų duonkepių smile.gif Greičiausiai SuperMama gerą reklamą padarė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
O kokios firmos pirkot? Aš mačiau tik AFK ir dar kazkokios nežinomos. Viena kainavo <100 Lt (apie 89 ar 98, nepamenu), o kita gal kažkur apie 120 ar 130 Lt.
Kuriam TP pirkot? Aš žiūrinėjau Šilainių, tai ten davelnia tų duonkepių  Greičiausiai SuperMama gerą reklamą padarė 

Aš pirkau būtent tą už 135 Lt AFK Šilainiuose, kol kas viskas thumbup.gif nes ta kur <100, tai tik 3 programos yra
Atsakyti
geras! bigsmile.gif reik man jos reik reik reik lotuliukas.gif O ta ish TP kur uz 135 lt kildina teshla? Turi ta kildinimo bet nekepimo funkcija?
nomke7, turesi duot man receptuku, nes duonos negaliu pamirsht dar iki dabar, mano mamytei gabaliukas liko paragaut, tai jinai irgi duonkepes uzsimane thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2007 01 31, 19:38)
Aš pirkau būtent tą už 135 Lt AFK Šilainiuose, kol kas viskas  thumbup.gif nes ta kur <100, tai tik 3 programos yra


o kokia garantija jai dave? Viena menesi ar daugiau?
Zodziu, siandien vaziavau pirkt duonkepes, aplaksciau puse miesto, patikrinau kainas smile.gif Zodziu, Topo Centre kaina 189, firma Booman.
Savanoriu Thomas Philps yra dvi - AFK uz 135 beveik, ir ta is "N" raides (firma nezinoma) uz 103 Lt. Bet as labai masciau, kad gal TP duoda trmpa garantija, tai susiskambinau su drauge, kuri dirba Senukuose, kad ji man suveiks pigiau ta duonkepe su 24 men garantija ir lietuviskais vertimais. Nuvariau i Senukus (Pramones g.), tai radau Clatronic uz 189 Lt. Kol palaukiau drauges, ja nupirko verysad.gif Pravalas visiskas biggrin.gif
Na, jei ka, yra dar Megoj 3 vnt ir Jonavos g. 2 vnt. biggrin.gif
Zodziu, likau be duonkepes, nes drauge negalejo grustis i kitus Kauno galus...
Sakau, kad SM daro nebloga reklama... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 31, 22:36)
o kokia garantija jai dave? Viena menesi ar daugiau?
Zodziu, siandien vaziavau pirkt duonkepes,

Aš vakar lėkiau duonkepės pirkt, bet neišsirinkau, tai atidėjau šį malonumą šiandienai - dabar sedžiu arbata gerdama ir Sonatinos "Itališkas bandeles" "kepu" smile.gif
Norėjau tamsios Clatronic duonkepės, kad tiktų prie virtuvės, bet nebesulaukiau kol tokią atveš smile.gif ir nusipirkau šiandien "Bomann". Buvau ir TPh, bet jie nusiženginėja įstatymams - duoda garantiją tik 1 mėn., o pagal EU teisę, turi duoti 2metams, bent jau 1 metams privaloma tongue.gif Todėl pasibarusi su jais iš principo nepirkau ten, o pirkau Topo centre,beje TPh Šiaurės miestely turi tik AFK dabar. neatlaikiau čia pasiskaitinėdama lotuliukas.gif
Visoms ačiū už info 4u.gif
Atsakyti