Įkraunama...
Įkraunama...

Svajoklių kampelis, romantinių knygų mylėtojams

user posted image

Romantinamės toliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2010 09 16, 16:57)
Jau paskaiciau.Bliam uztai dabar noriu suzinoti kas toliau  doh.gif Laikiausi laikiausi ir va vistiek.Bet kazi ar toliau bus idomu.Tas pas buvo su J.A.Krenz Tarp eiluciu.1skyrius uzkabino,o paskui tokia lengva paprasta knyga.O tikejausi daug daugiau  biggrin.gif Zadejau niekada istrauku nebeskaityti...


o kaip renkatės knygas? tiesiog skaitot visas iš eilės tos serijos, ar pagal aprašymus, rekomendacijas, ištraukas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2010 09 16, 19:38)
o kaip renkatės knygas?

Daugumoje pagal anotacijas ir ištraukas ax.gif nors ir rekomendacijos pažįstamų žmonių turi įtakos rolleyes.gif
Atsakyti
aš perskaičiau šiandien Princo užgaida. Ech, kokia romantika wub.gif gyvenime taip nebūna rolleyes.gif
Atsakyti
Man patiko "vedęs verslą" ir "žavioji mora" blush2.gif Dabar dar laukia iš australijos deimantų rodos "meilės intrigos" ax.gif Bet man visos tos serijos knyos patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kurią domina aksominė serija? Galiu perleisti arba pasikeisti wink.gif
Atsakyti
Perskaiciau "Rafaleis turi vesti", pradzia labai patiko, bet jau knygos pabaiga doh.gif kazkaip per prievarta isplese ta mergina meiles prisipazinima is to Rafaelio doh.gif ir tas pavydas jos....berysio vienzo man asmeniskai pabaiga.....dabar skaitau "Meile Toskanoje", dar viena sakant "pelenes istorija", na jau tokia nevykele ta pagrindine heroje,kad ne duok dieve lotuliukas.gif zodi bijo pasakyti arba sako ir pti sau priestarauja doh.gif
Atsakyti
Esu perskaičiusi visas "Svajonių knygų" išleistas knygas ir beveik visas (išskyrus gal kokia 30 Svajonių romaniukų) nusipirkusi.
Atsakyti
Gal kuri skaite Daniel Steel "Pagieza"? knyga Anotacija idomi, bet ar verta pirkti?
Taip pat gal skaitet Mellisa Hill "Atleisk man" knyga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 19 rugsėjo 2010 - 21:53
Perskaičiau „Ledi, būkit gerutė“ bigsmile.gif Čia jau antra mano skaityta E. S. Phillips knyga. Abi labai labai thumbup.gif Žinau, kad skaitau senienas, bet turiu jų užsipirkus blush2.gif O naujų nepirksiu, kol tų neperskaitysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2010 09 20, 09:22)
naujų nepirksiu, kol tų neperskaitysiu 

Gerai kad pas tave valia yra unsure.gif Pas mane jos nerasta doh.gif
Atsakyti
Savaitgalį perskaičiau "Man reikia Kerol Somers". Nieko įspūdingo schmoll.gif Kažko trūko... Visai neįtraukė ir neįtikino ax.gif
Dabar pasidėjau "Keista pora". Nors kiek skaičiau, tai atsiliepimųai nekokie - na bet matysim mirksiukas.gif Tikiuosi man bus įdomi tongue.gif
Atsakyti