Įkraunama...
Įkraunama...

Svajoklių kampelis, romantinių knygų mylėtojams

QUOTE(daivak30 @ 2011 01 03, 15:12)
"Svajonių knygos" serijoje "Šilkas" išleido 2 naujas knygutes: C. Phillips "Slaptos fantazijos" ir J. A. Krentz "Iš tavo lūpų" thumbup.gif

bet čia jau kita Phillips g.gif

Aš jau taupau knygų mugei blush2.gif Labai į ją noriu, tik nežinau ar apsimoka rolleyes.gif Tolokai (iš Marijampolės į Vilnių), bet jei knygutės pigesnės nei šiaip siunčiantis iš leidyklos tai gal ir apsimokėtų g.gif
Pasidalinkit patirtimi buvusios knygų mugėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Neatsimenu, ar 5 ar 7 LT mokėjau už vieną Knygų mugėj g.gif Bet pirkau jų daugiau (~6), tai dar vieną gavau dovanų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2011 01 02, 21:52)
As jei teisingai supratau, tai Atsikratyti Bredlio yra sekanti, kuria Cruise parase po Vyro medziokles. Reikes pasiieskot tos medziokles biggrin.gif

Bredlis paskutine jos knyga.as surasiau eiles tvarka jas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2011 01 03, 16:26)
bet čia jau kita Phillips  g.gif



Taip, tai kita Phillips, Carly Philips. Aš esu skaičiusi šios rašytojos knygą "Viengungis". Smagi knyga.
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2011 01 03, 15:26)
bet čia jau kita Phillips  g.gif

Aš jau taupau knygų mugei  blush2.gif  Labai į ją noriu, tik nežinau ar apsimoka  rolleyes.gif  Tolokai (iš Marijampolės į Vilnių), bet jei knygutės pigesnės nei šiaip siunčiantis iš leidyklos tai gal ir apsimokėtų  g.gif
Pasidalinkit patirtimi buvusios knygų mugėje mirksiukas.gif


na man tai labai patiko pernyksteje knygu mugeje wub.gif as aisku pirkau daug visokiu knygu. Vaikisku, pavyzdziui, tai atsargu uzteko metams smile.gif is svajoniu tai emiau tik kelis romaniukus, jie kainavo po 5 lt, bei dar Susan Mallery 3 knygas apie ta restoranu imperija, kurios visos kainavo 30 lt. Buvo dar ten ju sudarytu rinkinuku, mazesnemis kainomis nei ju internetineje parduotuveje.
Taigi isvada tokia, kad planuojant isigyt daugiau knygu, tikrai verta vaziuot 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mikki @ 2011 01 03, 19:32)
Bredlis paskutine jos knyga.as surasiau eiles tvarka jas  biggrin.gif


na cia gal leidykla isleido tokia tvarka, kaip surasei, Cruise manau sukure jas kita tvarka biggrin.gif
Atsakyti
baikit šnekėt, aš noriu skaityt, neturiu ką, o knygas turbūt tik kitą savaitę atsiųs... hihihi.gif

noriu į knygų mugę....
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2011 01 03, 16:12)
"Svajonių knygos" serijoje "Šilkas" išleido 2 naujas knygutes: C. Phillips "Slaptos fantazijos" ir J. A. Krentz "Iš tavo lūpų" thumbup.gif


Maniau kad cia S.E. Philips or jau apsidziaugiau, kad pagaliau pasirode jos nauja knyga, o cia kita Philips g.gif . Nezinau, bet anotacija manes nesudomino schmoll.gif , gal po paskutiniu skaitytu Brown knygu, kur irgi sukosi senatoriai daabr jie manes nezavi
Atsakyti
Na suvartojau Atsikratyti Bredlio.Nu visai nieko.Paemiau gan skeptiskai nusiteikusi,bet vietom pazvengiau-toks lengvas visai.Tas vyriokas toks juokingas ir zioplavotas (jei tik toks zodis yra) hihihi.gif Pakele nuotaika biggrin.gif
Atsakyti
O kada knygų mugė? ax.gif

Aš ,,Atsikratyti Bredlio'' perskaičiau per dvi dienas , bet kolkas geriausia Crusie knyga man tai ,,Vyro medžioklė'' Bet šita irgi visai nieko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulegraza6: 04 sausio 2011 - 14:40
QUOTE(saulegraza6 @ 2011 01 04, 14:39)
O kada knygų mugė?

Vasario 17-20 d.
Darom meetą knygų mugėj? mirksiukas.gif Aš galiu penktadienį ar šeštadienį ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti