Vasarą forume perskaičiau, kad drėgsta šio vežimo lopšys, todėl kelias savaites stebėjau savąjį ir neradau nei lašelio jokios drėgmės. Pagalvojau, kad gal drėgmėje laikė vežimą, ką nors įpylė ar pan. Apsidžiaugiau, kad tai nėra visų vežimėlių bėda. Bet, pasirodo, per anksti

.
Prieš savaitę grįžusi iš lauko radau suprakaitavusią savo mažylę ir kas baisiausia, kai pakėliau čiužinuką - rasos lašelius ant lopšio dugno, o čiužinuko apačioje kelis pelėsio taškelius. Pelėsis per vieną dieną nesusidaro, taigi, padariau išvadą, kad drėgmė lopšyje jau senokai apsigyveno.
Pradėjau stebėti lopšio dugną. Taigi, savaitės stebėjimų išvados:
1. namuose, kur sausa ir šilta, lopšys nedrėgsta, net jei vaikas jame suprakaituoja.
2. jei lauke ir namie
didelis temperatūrų ir drėgmės skirtumas, lopšio dugnas, parnešus vežimėlį į vidų, visada sudrėksta. Reikia kaskart pakelti čiužinuką ir leisti viskam išdžiūti.
3. jei nepataikai vaiko aprengti ir jis suprakaituoja, sudrėksta ir lopšio dugnas, nors čiužinuko viršus kažkokiu būdu lieka sausas.
Galiu dar pasakyti, kad vežimėlis mūsų visada buvo sausas, į jį nesame nieko įpylę, čiužinukas pirktas su vežimėliu, patį vežimėlį visada laikome namuose, kur šilta ir sausa.
Taigi, padariau vienintelę išvadą - šiam vežimėliui nepatinka staigūs temperatūros ir drėgmės pokyčiai. Ir supratau, kad iki vasaros teks kasdien vargti ir vėdinti lopšį, nes lauke - šalta, namie - šilta, lauke - drėgna (o dar mes gyvename pajūryje), namie - sausa, todėl tų pokyčių niekaip neišvengsi.
Dar galvoju, o gal prašyti vyro, kad jis lopšio dugne su kokiu grąžtu padarytų ventiliacines skylutes? Tik kažin, ar tada vaikas žiema nešals per tas angas?