Įkraunama...
Įkraunama...

Milli way vežimėliai

O as galiu pasakyti, kad mano milliukas superinis, niekas nesilupa, niekas negirgzda, naudoju kasdien ji jau 7 men, mano vyrukas 70 cm dabar ir vis dar miegam lopsiuke, siaip galiu pasakyti, kad mums pasiseke su vezimu, nes per kaledas buvom isleke i anglija, tai kiek vargsas atkentejo net stebejausi, kad vis dar vaziuoja ir net negirgzda, buvo metomas jis, o kiek lagaminu ant jo apkrauta buvo ir mes patys vaika nesemes rankose o lagaminai sugrusti i lopsi buvo, bet viska atlaike ir jokiu pokyciu, musu mazyliui 10 dienu atstojo ne tik transporto priemone bet ir lova naktim, o apie viesaji transporta ir Londono spustis jau nebekalbu, virtinejo ant mano milliuko kas netingejo, zodziu pirkciau ir kita karta
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2012 02 15, 23:42)
O as galiu pasakyti, kad mano milliukas superinis, niekas nesilupa, niekas negirgzda, naudoju kasdien ji jau 7 men, mano vyrukas 70 cm dabar ir vis dar miegam lopsiuke, siaip galiu pasakyti, kad mums pasiseke su vezimu, nes per kaledas buvom isleke i anglija, tai kiek vargsas atkentejo net stebejausi, kad vis dar vaziuoja ir net negirgzda, buvo metomas jis, o kiek lagaminu ant jo apkrauta buvo ir mes patys vaika nesemes rankose o lagaminai sugrusti i lopsi buvo, bet viska atlaike ir jokiu pokyciu, musu mazyliui 10 dienu atstojo ne tik transporto priemone bet ir lova naktim, o apie viesaji transporta ir Londono spustis jau nebekalbu, virtinejo ant mano milliuko kas netingejo, zodziu pirkciau ir kita karta

Aciu labai. Va tokiu nuomoniu pasiskaicius dar greiciau norisi isigyti miliuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdziuke @ 2012 02 15, 21:25)
o kaip atsiliepimai jusu apie vezimuka?

Mano atsiliepimai geri. Mes labiau pirkome del to, kad lengvas, manevringas, nes man CP nusimate, plius kad i lifta tilptu (gyvenam 9a.), na ir siaip man jis toks miniatiurinis, dailus ir prieinamas pasirode.
Dabar 10 men. naudojam, tai turejom luzi smile.gif Remo plastmase skilo pusiau, kai vyras per sniegynus stume vezima su daiktais prikrauta. Bet pakeite be problemu, savaite be vezimo buvom, pakaitinio nepraseme, nes buvo salciai, o mazoji sirgo.
Nepastebejau, kad kazkas nusilupe butu, bet man tai tikrai nera esminis dalykas. As perku vezima, kad su juo dralinciau gatvemis, pievomis po kelias val. per diena. Kaime taku nera, visur gazonas, gan minksta zole ir duobutemis - puikiai veziojau visa vasara. O ten isbluko, apsilupo tai ne rodiklis, nes ir per sniega, ir per balas, zemes su juo varome. Labai tingiu eit dabar tikrint ar apsilupes remas blush2.gif
Sportine dalis, kedute ir lopsys - viska iki siol naudojame, neturiu priekaistu.
Aisku, lyginant su brangiais brandais, nusileidzia jis vaizdu gal, bet mes skyreme vezimui tokia suma ir esame patenkinti.
Del dardejimu - matyt sekmes reikalas, musiskis nedarda. Siam momentui galvoju, kad tikrai naudosim iki galo, nebent vasarai lengvesni sketuka pirksim, o veliau dar ir parduosim. Pirkciau dar karteli, juolab kad naujesnes kartos man dar labiau patinka.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2012 02 16, 00:42)
O as galiu pasakyti, kad mano milliukas superinis, niekas nesilupa, niekas negirgzda, naudoju kasdien ji jau 7 men, mano vyrukas 70 cm dabar ir vis dar miegam lopsiuke, siaip galiu pasakyti, kad mums pasiseke su vezimu, nes per kaledas buvom isleke i anglija, tai kiek vargsas atkentejo net stebejausi, kad vis dar vaziuoja ir net negirgzda, buvo metomas jis, o kiek lagaminu ant jo apkrauta buvo ir mes patys vaika nesemes rankose o lagaminai sugrusti i lopsi buvo, bet viska atlaike ir jokiu pokyciu, musu mazyliui 10 dienu atstojo ne tik transporto priemone bet ir lova naktim, o apie viesaji transporta ir Londono spustis jau nebekalbu, virtinejo ant mano milliuko kas netingejo, zodziu pirkciau ir kita karta


musiskis iki 7 menesio irgi buvo neblogas, problemos veliau prasidejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2012 02 17, 00:53)
musiskis iki 7 menesio irgi buvo neblogas, problemos veliau prasidejo ax.gif

na kaip toliau bus tai ziuresim, linkiu, kad daugiau ir jums nebeluztu, siaip cia aisku kaip kam pasiseka, mums kolkas atrodo sekasi, net apie kalbetas dregmes ciuzinukui nu nera pas mus siu problemu irgi
Atsakyti
Mes irgi turime Miliuka ir neturiu jokiu nusiskundimu, riedam per sniega, per balas, niekas negirgzda. Lopsys erdvus, telpam su visais zieminiais kombinezonais. Ir dizainas vezimuko labai grazus. Manevringas, zodziu isties geras, dziaugiuosi, kad pirkom smile.gif Beje musu jau naujesnes kartos.
Atsakyti
o musu senesnis , kova bus metai laiko kaip ji pirkom
Atsakyti
Labai esu patenkinta Miliuku, jau naudojame 10 mėnesių ir jokių nusiskundimų neturiu. Mano lėlytė gulėjo lopšiuke 9 mėn su visais žieminiais aprėdais ir puikiausiai tilpom. Dabar perdarėm į sportinuką. Irgi puikus - negaliu skųstis. O rėmą tikrai daug lankstom, į mašiną dėliojam, visur važiuojam, bet niekas nesulūžo ar nusilupo. Auto kėdutę naudojom iki 6 mėn, antklodėlę teko įtiesti gal tik iš gimdymo namų parsivežant, o šiaip labai mums tiko ir nebuvo per gili, kaip kažkas rašė. Taip kad esu patenkinta pirkiniu ir komplektacija. Mano miliukas dar senos kartos, bet kadangi prižiūriu ir saugau, čiužinuką reguliariai vėdinu, jokių problemų su drėgmės kaupimu neatsirado, o vežimukas dar senesnės kartos.

Va tokia mūsų mašina:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2012 02 15, 23:42)
O as galiu pasakyti, kad mano milliukas superinis, niekas nesilupa, niekas negirgzda, naudoju kasdien ji jau 7 men, mano vyrukas 70 cm dabar ir vis dar miegam lopsiuke, siaip galiu pasakyti, kad mums pasiseke su vezimu, nes per kaledas buvom isleke i anglija, tai kiek vargsas atkentejo net stebejausi, kad vis dar vaziuoja ir net negirgzda, buvo metomas jis, o kiek lagaminu ant jo apkrauta buvo ir mes patys vaika nesemes rankose o lagaminai sugrusti i lopsi buvo, bet viska atlaike ir jokiu pokyciu, musu mazyliui 10 dienu atstojo ne tik transporto priemone bet ir lova naktim, o apie viesaji transporta ir Londono spustis jau nebekalbu, virtinejo ant mano milliuko kas netingejo, zodziu pirkciau ir kita karta


As irgi po kol kas neturiu nusiskundimu miliuku, rieda puikiai, niekas nesilupa, niekas negirgzda, jokios dregmes kaupimosi irgi nepastebejau g.gif
Atsakyti
Labas,sakykite,kur ju yra pirkti kaune,tu milli way vezimeliu?
Atsakyti
QUOTE(-loona- @ 2012 02 29, 08:08)
Labas,sakykite,kur ju yra pirkti kaune,tu milli way vezimeliu?

Akropolyje tikrai yra, tik nepamenu kurioje tiksliai parduotuveje wink.gif
Atsakyti
girdejau miliukam vaziuokle susikreipia,niekam taip nebuvo?Kazi garantinis taiso toki reikala g.gif ?
Atsakyti